Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Seks dvoje maloljetnika na mobitelima gimnazijalaca u OS?! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: puki Post Postano: 05.02.2006. 12:44

Alana Bates je napisao/la: ›
A kakva čuda društvenom ugledu joj to može učiniti? Dugoročno gledano, po meni se tu ipak radi o medvjeđoj usluzi svom društvenom ugledu. Mišljenja, anyone?


pa daj, buba...jel jos uvijek ne mozes prepoznati sarkazam u mom pisanju?
mu

#17:   Autor: Hummin Post Postano: 05.02.2006. 15:53

puki je napisao/la (Pogledaj post): ›
Alana Bates je napisao/la: ›
A kakva čuda društvenom ugledu joj to može učiniti? Dugoročno gledano, po meni se tu ipak radi o medvjeđoj usluzi svom društvenom ugledu. Mišljenja, anyone?


pa daj, buba...jel jos uvijek ne mozes prepoznati sarkazam u mom pisanju?
mu


sarkazam Rolling Eyes

#18:   Autor: Alana Bates Post Postano: 05.02.2006. 16:00

Objasni "sarkazam", hummin?

#19:   Autor: puki Post Postano: 05.02.2006. 16:01

Hummin je napisao/la: ›

sarkazam Rolling Eyes


dooobro? ne kontam

#20:   Autor: Hummin Post Postano: 05.02.2006. 16:39

puki je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hummin je napisao/la: ›

sarkazam Rolling Eyes


dooobro? ne kontam


Ma neeeeee Very Happy htio sam samo pokazati da kad se piše nešto sarkastično da se ubaci koji smajlić ..ono da bude efektivnije
...ma bez veze zanemarite moje postove mamuran sam od sinoć osijek031.com smile

#21:   Autor: Alana Bates Post Postano: 05.02.2006. 21:33

Odlično, prenijet ću to pukiju (on se zabrinuo da nije shvaćen s uračunavanjem sarkazma...)

#22:   Autor: tara13 Post Postano: 05.02.2006. 21:38

Rolling Eyes Question Shocked E ta naša mladost ,svojim ponašanjem pokazuju kako malo koristi svoje moždane vijuge.Neke stvari se ne snimaju već se moždane vijuge aktiviraju i podaci se pohranjuju , za pamćenje i dugo sjećanje.Jesu li oni čuli za onu:Intimno neka ostane intimno!

#23:   Autor: cohors Post Postano: 05.02.2006. 23:05

taj video je možda i stavrno snimljen, možda skinut s neke web stranice, tko zna. jer se skoro ništa nevidi osim k**** i p****. (vidi se liku faca malo na kraju)

bezveze tolka galama!

#24:   Autor: Gost Post Postano: 06.02.2006. 20:24

Pa dobro kad ste pogledali to aj postavite negdje da i ostali vide "novu severinu"

[strike]

Sta se j**e kad im škodi !

#25:   Autor: --- Post Postano: 07.02.2006. 0:05

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Prvi se pamte .... Smile


s zadnjom se uživa...

#26:   Autor: Catharine Post Postano: 13.02.2006. 14:50

gazda777 je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Prvi se pamte .... Smile


s zadnjom se uživa...
Hm, paaa... može biti i ne mora..

#27:   Autor: Alana Bates Post Postano: 13.02.2006. 16:50

Moja frendica je imala misao za razmišljanje glede toga: snimati svoj sex-zašto to ljudi rade? uobičajeno se snima da bi se imala uspomena. A snimka sexa i nije neka uspomena-ne može se pokazivati drugima.

#28:   Autor: steam Post Postano: 13.02.2006. 17:05

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › A snimka sexa i nije neka uspomena-ne može se pokazivati drugima.


Smile
Mislis da je svrha uspomena udaviti druge nezanimljivim sadrzajima cija je vrijednost iskljucivo osobna jer evocira emocije samo kod onoga tko je to prozivio?

#29:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.02.2006. 18:06

No, jel' ima to netko ili nema?! Svi poceli filozofirati, vamo-tamo... ;-)

Ljudi su bombardirani takvim pricama o snimkama amaterskog seksa, sline nad novanskim papirom, a pola sex web stranica su s amaterima, a gotovo 100% njih s ljudima... Smile

Vjerojatno ne poznam ni tu klinku, ni frajer, tako da i kad bi u kameru rekli ime, prezime, jmbg, i dalje bi mi bili udaljeni kao i ribe sto spredaju svoju mackicu na Internetu...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Seks dvoje maloljetnika na mobitelima gimnazijalaca u OS?! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::