Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Krav Maga Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 18.02.2009. 13:16

U pripremi je seminar u Vašem gradu te osnivanje zatvorene grupe. Ukoliko možete pomoći pronalaženjem dvorane to bi olakšalo održavanje redovitih seminara. treba nam dvorana nedjeljom, od 100 do 180 m2 parket , uvijetno može i tatami. 7-8 sati, u gradu. Na seminaru bi dogovorili detalje oko organiziranja grupe. Upisi u grupu samo uz odobrenje jednog od 4 instruktora u RH.
zainteresirani ? Cool

#17:   Autor: mario17 Post Postano: 18.02.2009. 19:09

ja sam zainteresiran,zanima me kolika bi bila cijena seminara i sta znaci upis u grupu uz odobrenje jednog od instruktora

#18:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 18.02.2009. 19:42

Zatvorena grupa je grupa koja nema pravo upisivati nove članove. Trenira se pod vodstvom instruktora IKMF Croatia, po IKMF pravilima. Upis u grupu se vrši na seminirima ili treninzima u ovlaštenim klubovima uz odobrenje ovlaštenog instruktora te suglasnost voditelja za Hrvatsku.
Ukoliko se skupi dovoljan broj članova, da se pokriju troškovi, organizirat će se redovni treninzi ( nedjeljom ili tokom tjedna ovisno o situaciji ).
Cijena seminara je u uskoj vezi sa dvoranom Sad no nama je cilj da se skupi dovoljno ljudi i da cijena bude pristupačna. koliko, u ovom trenutku je teško govoriti, no nadamo se uskoro, nakon seminara Petera, imati sve podatke.

#19:   Autor: gaap Post Postano: 18.02.2009. 19:47

da li je potrebno biti član Židovske općine Osijek, odnosno imaju li članovi ŽOO popust pri upisu i mjesečnoj članarini. mogu li trenirati i oni koji su javno govorili protiv izraelske okupacije Palestine i pokolja, a ipak nisu simpatizeri terorističke organizacije Hamas?

#20:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 18.02.2009. 22:05

Ha... politika Very Happy neš nego u Hrvata
Krav Maga je apolitična organizacija. Ne dozvoljavamo trenirati nikome tko ima problema sa zakonom, tko krši osnovna načela jednakosti kao što stoji u našem Ustavu. Također ne treniramo sa neprijateljima Izraela kao zemlje. Razumljivo. Imamo puno prijatelja i instruktora Izraelaca. I poštujemo ih.
Židovska općina, popusti,...nemaju ništa s našim treniranjem.
citat
"mogu li trenirati i oni koji su javno govorili protiv izraelske okupacije Palestine i pokolja, a ipak nisu simpatizeri terorističke organizacije Hamas?"
Mislim da je sve ovo gaap ipak samo provokacija. A ja imam pametnija posla.
Dalje o toj temi ne želim diskutirati, ako ne vidim lice onog s kojim pričam. Embarassed
držmo se mi našeg rata. Kad to riješimo...
Kol Tuv

#21:   Autor: gaap Post Postano: 19.02.2009. 6:50

drago mi je da si shvatio zajebanciju... baj d vej, koji "naš rat"? šta se tu još ima rješavati, jel se vi to obučavate za nešto novo?

#22:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 19.02.2009. 10:48

Mi..Vi..Ja sam Hrvat. Ti ? Cool
koji "naš rat"? Pa ima još nekih koji bi morali vidjeti suca, zar ne ?
Krav maga u Osijeku biti će civilna samoobrana. A kako čujem ima u Osijeku "zabavnih ljudi " zbog kojih je potrebna Rolling Eyes Idea

#23:   Autor: Frost Post Postano: 19.02.2009. 12:15

Apsolutno, i ne samo u Osijeku...

#24:  Re: Krav Maga Autor: simo Post Postano: 19.02.2009. 14:06

gdje i kada se mozemo prijaviti za seminar? na osnovu cega ce instruktori donositi odluku o tome mozemo li se upisati ili ne?

#25:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 20.02.2009. 17:56

Možete se prijaviti na [email protected], potrebno je ime i prezime, telefon i mail. Trenutno je u pripremi seminar Peter Lakatosa u Zadru, Rijeci i Zagrebu 26.2.-1.3. pa u 3 mjesecu se može organizirati prvi seminar. Naravno, da bi se lakše pokrili troškovi trebalo bi 12-15 ljudi ( žena također Razz ).
Osnova za prijem u grupu je zdrav razum i mogućnost funkcioniranja u grupi. Seminar je jako dobar da se procijeni sve to. Također ne smije biti problema s zakonom. Podmićivanje ne dolazi u obzir. Very Happy
Split je jako dobro reagirao, Varaždin je u pripremi kao i Pula i Karlovac.

#26:  Re: Krav Maga Autor: simo Post Postano: 20.02.2009. 18:20

postoji li dobna ogranicenost,ili to nije bitno?zanima me je li preduvijet prethodno bavljenje nekim borilackim sportom,i cijena okvirno(cca) koliko bi iznosila?

#27:   Autor: gaap Post Postano: 20.02.2009. 18:32

molim info o cijeni! hvala!

#28:  Re: Krav Maga Autor: IKMF Croatia Post Postano: 21.02.2009. 4:18

U Izraelu treniraju i djeca. U Hrvatskoj je to od kluba do kluba. Rijeka prima od 15 godine ako može pratiti trening, Zadar i Zagreb primaju samo puljetne osobe.
Preduvjeta nema, znanje borilačkih , da citiram jednog momka iz Splita može baš i smetati. Pomaže u mnogo ako netko nešto zna od prije. Ali mnogi uspješno savladaju a da ništa prije nisu trenirali.
Cijena seminara ovisi o trajanju (jednodnevnom ili dvodnevnom seminaru), udaljenosti, cijeni dvorane i broju ljudi. Ako je npr.12-15 ljudi i povoljnom dvoranom cijene se po čovjeku kreću od 150 do 300 kuna za seminar.
Ako su redovni treninzi otprilike oko 250 - 300 kuna. No do redovnih treninga i instruktora iz Osijeka treba vremena. Za sada mjesečni seminari pa nakon nekog vremena treniranje u grupi zatvorenoj za upise pod vodstvom službenih instruktora. Upisi se organiziraju na seminarima službenih instruktora tako da se filtriraju problematične osobe, u sukobu sa zakonom i sl.
Osnovna oprema je jednostavna i jeftina. Čelični suspenzori, su od 170 do 200 kuna ( kvalitetnije molim Twisted Evil ) štitnik za zube oko 35 kuna.
Kasnije su tu rukavice a za grupu fokusari, gumeni noževi i pištolji, plastični pištolji i sl.

#29:   Autor: Pahulja Post Postano: 21.02.2009. 12:27

svi zainteresirani koji bi dosli na taj seminar molim da mi se jave na pm da znam okvirno neki broj ljudi koji bi mogao doci....

#30:   Autor: simo Post Postano: 21.02.2009. 16:16

ostavi br.mob. pa se cujemo preko zice,dogovorimo se ko ljudi. od ovog piskaranja po netu nema nista!]
Osijek031.com » Sport » Krav Maga Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::