Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Poslije veze samo sex.. Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 29.09.2008. 20:05

MacaPapucharica je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?


možda baš zato? Wink Embarassed

šalu na stranu, mogu postojati sasvim legitimni razlozi i za i protiv...stvar je od osobe do osobe i od situacije do situacije...
I onda ćeš još nekome tvrditi da si naivna ko francuska sobarica osijek031.com smile cccccc osijek031.com smile

#17:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.09.2008. 20:09

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?


možda baš zato? Wink Embarassed

šalu na stranu, mogu postojati sasvim legitimni razlozi i za i protiv...stvar je od osobe do osobe i od situacije do situacije...
I onda ćeš još nekome tvrditi da si naivna ko francuska sobarica osijek031.com smile cccccc osijek031.com smile


a gle, kad si se uvjerio/la da je nešto dobro, zašto to mijenjati za mačka/mačku
u vreći? osijek031.com smile

šalim se, samo želim reći da, na neki način, razumijem ljude koji to rade...

#18:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2008. 8:16

Meni osobno je to nepojmiljivo-sada. Imala jesam jedno takvo iskustvo, razlog je bio odličan sex, kojeg se niti ja niti on nismo još bili spremni odreći. Veza nam je inače bila koma, nikako se nismo kontali na nekoj emotivno/psihičkoj strani, zato smo zapravo bili i prekinuli. Ali kao što je mnogo njih ovdje reklo, ako postoje ikakvi osjećaji (u mom slučaju su to bili osjećaji emotivnog nezadovoljstva) oni će kad-tad prevladati. Opet ponavljam, u mom slučaju.
Meni osobno mnogo kockica mora biti posloženih da bi sex bio dobar. A i sam pojam -bivši- dakle ne-sadašnji- dečko govori sam po sebi. Da je bilo dobro, ne bi bio bivši.
A što se tiče da li sex s bivšim znači da ga još voliš.. osijek031.com smile ne razumijem pitanje zapravo.. Pa ako si ga voljela dok ste bili zajedno, onda samo ti znaš da li si/nisi ga prestala voljeti. Ne znam kako upravo taj sex određuje da ga još voliš. Možda ga nikad nisi ni voljela, pa se nalaziš s njim samo zbog tog nekog dobrog sexa (kao u mom slučaju). A možda ga nisi prestala voljeti uopće.. Ma nemam pojma, pa valjda znaš i sama.
osijek031.com smile

#19:   Autor: jasnica Post Postano: 30.09.2008. 8:56

Mislim da treba srušiti sve mostove i ne gledati unatrag, bez obzira na sve.

#20:   Autor: Delfin Post Postano: 30.09.2008. 10:30

Ne mogu se zamislit da se seksam sa bivsiva, cak pomisao na to mi je smijesno.
Al razumijem osobe kojima se to dogodi, zasto ne?!
Ipak mislim da je pitanje inspirirano sex i gradom. Smile

#21:   Autor: deer_hunter Post Postano: 01.10.2008. 12:51

treba odvojit seks od ljubavi i sve je oke Cool

#22:   Autor: honey Post Postano: 01.10.2008. 17:57

deer_hunter je napisao/la: ›
treba odvojit seks od ljubavi i sve je oke Cool


a kako??

#23:   Autor: set96 Post Postano: 17.10.2008. 10:38

pa događa se, samo meni emocije više ne rade, ostaje samo fizička privlačnost. ali i to ubzo prestane nakon par mjeseci, bar iz mog iskustva..........

#24:   Autor: deer_hunter Post Postano: 17.10.2008. 12:58

honey je napisao/la: ›
deer_hunter je napisao/la: ›
treba odvojit seks od ljubavi i sve je oke Cool


a kako??

pa ne kažeš mu da ga voliš ni prije, ni za vrijeme, ni poslije seksa osijek031.com smile

#25:   Autor: Loona Post Postano: 17.10.2008. 21:09

Ljudi su čudna vrsta, a emocije su i najbolje i najgore što pojedujemo..
Stoga, sto ljudi, sto čudi; sto veza; 101. rješenje ili što već..

#26:  Re: Poslije veze samo sex.. Autor: Skakavac Post Postano: 27.10.2008. 20:37

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Da li biste poslije duge veze mogli ostati u odnosu u kojem se samo sexate...



da,ako prodje jedan fini vremenski period u kojem se ohladim..
a zapravo ne,nemogu ja to,sam bi se u govna uvalila emocinalno

honey je napisao/la (Pogledaj post): ›

i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes


cak i ako bi mogla,kontam da bi bila u dubokom poricanju osjecaja prema partneru...i vjerojatno bi me puklo jednog dana

#27:   Autor: roca Post Postano: 28.10.2008. 12:55

Ovako nekako izgleda moje iskustvo: s bivšim sam ostala u dobrim odnosima, imamo dobru spiku i zajebaju i dobro se slažemo jer njegove životne odluke više nemaju nikakav utjecaj na mene. Sex s njim...nema teorije jer me više uopće nije fizički privlačan.

#28:   Autor: *CURKA* Post Postano: 24.02.2009. 16:16

naravno da da!! nakon prekida s tipom mrzila sam ga i jadnica jadna tugovala 2 god-fuj kad se sjetim... nakon toga se nismo dugo vidili i BAM !! kad sam sjela... mislim da je vidio sve zvijezde i naravno bilo je puuuno bolje. nekako kao da želiš sav onaj bijes iz sebe izbacit...a ustvari ga više uopće nema....

#29:   Autor: little_bee Post Postano: 24.02.2009. 16:49

strasno

Zadnja promjena: little_bee; 02.12.2009. 23:49; ukupno mijenjano 1 put.

#30:   Autor: Frost Post Postano: 24.02.2009. 17:50

Naravno da je takav seks dobar jer nema nikakvog opterećenja, tj. ono što ga je bilo je otišlo... Wink
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Poslije veze samo sex.. Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::