Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » kako (ne) ući u club.. Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: anakonda Post Postano: 17.09.2008. 11:11

...nemam pojma, mislim da navedeni klubovi ne bi trebali baš imati FITovce koji paze na odjeću, baš iz razloga koje je navela @zla tratinčica....opet s druge strane, bila sam u dosta klubovi po vani, gdje ne možeš uopće ući unutra ako imaš patike recimo....ali to je već po shemi određenih restorana/klubova/votever u koje ne možeš ući bez kravate, sakoa.....
...al' daleko smo mi još od toga....pogotovo u klubovima tipa Q, itd....

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 17.09.2008. 11:18

Zato što ljudi žele napraviti dojam da se ulazi u klub londonskih plemića i intelektualaca u kojem postoji i određeni dress code. Very Happy
A ženske mogu ući kakve god hoće zato što svi dobro znaju da tamo gdje ima puno djevojaka, dolazi i puno dječaka.

#18:   Autor: obyzouth Post Postano: 17.09.2008. 11:24

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › to je istina za curice, al ja volim kad se pustuje gdje se kako oblaci i da to ima neke veze s mozgom, bas me zanima jel bi netko otisao na poslovni sastanak ili u kazaliste u trenerci


...neke veze s mozgom ??? Rolling Eyes

pavijan je napisao/la: ›
treba im ući u trenerci i cipelama...


i gore nabaciti kožnjak neki, tek oderan s neke jadne životinje Laughing s pogledom na ljubavni tepih na kojem se presijava lančina od par kila Laughing

#19:   Autor: mali_ivica Post Postano: 17.09.2008. 11:29

Nemogu vjerovati da je netko išao izjednačavati način oblačenja za kazalište i za Q club.
Bože ljudi, bože bre, dali ste vi normalni?!

Za Q moraš obući smoking, a u unutarnjem džepu ponijet veterinarsku iskaznicu sa potvrdama o redovnom cjepljenju! Laughing

#20:   Autor: tranquilize Post Postano: 17.09.2008. 11:43

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › a dobro opet vecina kolko vidim kad idu u Q obuceni u kosulje i hlace...ali skoro niko nema cipele...svi skoro u patikama il tak nest...
i ja kad idem van obucem hlace obavezno a na sebi jos pokoju majicu il nešt tak...jer za izlazak kod skoljke ili rondula (mislim da se tak piše) i netreba nese previse...
a i ak se zaletimo do westa ili oksa...jebemu i cajke...di ima izac a da se dobra ekipa a svira rock ili tako nesto??
a cijene u normali...javiteee

ja jedino znam cadillac, makar nakon nekog vremena malo dosadi, valjda ce uskoro mario svirati cetvrtkom ( ko bi rekao i mario mi poceo nedostajati Laughing )
da bar jimmya dovedu Sad

#21:   Autor: justice Post Postano: 17.09.2008. 12:12

mali_ivica je napisao/la: ›
Nemogu vjerovati da je netko išao izjednačavati način oblačenja za kazalište i za Q club.
Bože ljudi, bože bre, dali ste vi normalni?!

Za Q moraš obući smoking, a u unutarnjem džepu ponijet veterinarsku iskaznicu sa potvrdama o redovnom cjepljenju! Laughing


pa nemogu vjerovati slažem se s @ivicom,ma sve bih vas ja spalio zajedno s tim q-clubom

#22:   Autor: kikica1987 Post Postano: 17.09.2008. 12:37

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Nemogu vjerovati da je netko išao izjednačavati način oblačenja za kazalište i za Q club.
Bože ljudi, bože bre, dali ste vi normalni?!

Za Q moraš obući smoking, a u unutarnjem džepu ponijet veterinarsku iskaznicu sa potvrdama o redovnom cjepljenju! Laughing


pa nemogu vjerovati slažem se s @ivicom,ma sve bih vas ja spalio zajedno s tim q-clubom


j... vas taj Q club više.. super je i cool sjeedit u školjki na minus 13 i to u starkama da ti se smrznu i otpadnu nokti na nogama! baš je lijepo. onda bolje sjedi kod kuće, kupi si 2 litre piva i deri do mile volje po njemu i po tom svom rocku!

#23:   Autor: justice Post Postano: 17.09.2008. 12:44

e dijete ne sernjaj...

#24:   Autor: kikica1987 Post Postano: 17.09.2008. 12:48

[quote="justice";p="191499"]e dijete ne sernjaj...

dijete ti u glavi..

#25:   Autor: deer_hunter Post Postano: 17.09.2008. 13:15

mene najviše fascinira šta su u Q ušle curke u starkama Shocked Shocked

kako je to moguće?? možda su išle samo na wc ili ih je droga zela osijek031.com smile

#26:   Autor: kikica1987 Post Postano: 17.09.2008. 13:57

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › mene najviše fascinira šta su u Q ušle curke u starkama Shocked Shocked

kako je to moguće?? možda su išle samo na wc ili ih je droga zela osijek031.com smile


vjeruj mi ima ih... ima jedan dio i na slikama na stranici Q cluba.

#27:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 17.09.2008. 19:16

kikica1987 je napisao/la: ›

j... vas taj Q club više.. super je i cool sjeedit u školjki na minus 13 i to u starkama da ti se smrznu i otpadnu nokti na nogama! baš je lijepo. onda bolje sjedi kod kuće, kupi si 2 litre piva i deri do mile volje po njemu i po tom svom rocku!

šta si se uživila sva...

#28:   Autor: kyx Post Postano: 17.09.2008. 19:36

jebes mi sve u cipelama idem van samo u svatove.
al inace samo patike - neke skejterice Circa,Etnies,globe.
pa nemos u cipelama ic van,teze je trcat za hajdukovcima i purgerima :O

#29:   Autor: Spore Post Postano: 17.09.2008. 22:31

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la (Pogledaj post): › ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.


Ou maj gad. Nisam znao koji dio da posebno istaknem, pa sam podvukao sve.


bas to gledam, [de-evilized].. katastrofa..

vi sta nosite kosuljice i cipelice i hlacice s koridora za 300 kuna svo troje il moje starke koje kostaju 350, da ne govorim ostala odjeca.. i onda cemo o novcima pricat.

kakvih [de-evilized] ima, pa to je strasno nesta..


de ti meni objasni ako nosis starke sta radis na cajkama???

osim toga sto da idem na koridor kupovat hlace i patike tu nema trgovina???
Starke si platila 350 kn i meni kazes da sam ja cijeli komplet dode 300 kn svaka cast.
Nije tema lova , necemo vise o tome.

Kad oblacite trenerke , patike za nogomet itd.. onda idete u druge klubove ne morate u Q

#30:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 17.09.2008. 22:34

Spore je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la (Pogledaj post): › ovako sto se tice q ulazim bez problema a i ulazio sam tamo s 16 god bez problema al naravno kosulja , cipele hlace.

Mislim da te sto oblace , trenerke , patike , poderane hlace , starke ne treba pustat unutra.

Osim toga zastitari ne pustaju jer i tako znaju da ti sto dolaze u trenerkama i takvim glupostima nemaju para.


Ou maj gad. Nisam znao koji dio da posebno istaknem, pa sam podvukao sve.


bas to gledam, [de-evilized].. katastrofa..

vi sta nosite kosuljice i cipelice i hlacice s koridora za 300 kuna svo troje il moje starke koje kostaju 350, da ne govorim ostala odjeca.. i onda cemo o novcima pricat.

kakvih [de-evilized] ima, pa to je strasno nesta..


de ti meni objasni ako nosis starke sta radis na cajkama???

osim toga sto da idem na koridor kupovat hlace i patike tu nema trgovina???
Starke si platila 350 kn i meni kazes da sam ja cijeli komplet dode 300 kn svaka cast.
Nije tema lova , necemo vise o tome.

Kad oblacite trenerke , patike za nogomet itd.. onda idete u druge klubove ne morate u Q

a sta bi ti...da plesem cijelu noc u cipelama...sry al ne hvala...ionako je Q odveć 'fin' za nas...haha...
my god:)
Osijek031.com » Nightlife » kako (ne) ući u club.. Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::