Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska rukometna reprezentacija ima tri trenera!?! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: treba li malog usranog čovječuljka konačno otjerat u tri p.m.

definitivno dosta je više
64%
 64%  [ 9 ]
ne on je super i ja ga baš volim
35%
 35%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 14



#16:   Autor: Bojo Post Postano: 24.08.2008. 14:20

zašt bi otišao...zato što smo 4.reprezentacija na svijetu?

#17:   Autor: Mladjo Post Postano: 24.08.2008. 14:44

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › zašt bi otišao...zato što smo 4.reprezentacija na svijetu?
ne, nego zbog svih argumenata koje sam ti naveo na prvoj strani. danas je opet imao legendaran timeout kada je 10 puta ponovio brža lopta i iznudi probijanje u obrani. a španjolci nas deru 6 razlike. genijalno. već ga je i ćoske (drago ćosić, komentator) počeo sprdat.
p.s. s takvom reprezentacijom koja zajedno igra već godinama bi i moja slijepa baba bila četvrta na svijetu

#18:   Autor: daddos Post Postano: 24.08.2008. 14:56

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › zašt bi otišao...zato što smo 4.reprezentacija na svijetu?
ne, nego zbog svih argumenata koje sam ti naveo na prvoj strani. danas je opet imao legendaran timeout kada je 10 puta ponovio brža lopta i iznudi probijanje u obrani. a španjolci nas deru 6 razlike. genijalno. već ga je i ćoske (drago ćosić, komentator) počeo sprdat.
p.s. s takvom reprezentacijom koja zajedno igra već godinama bi i moja slijepa baba bila četvrta na svijetu


...u ovome se apsolutno slažem s tobom...prava je tragedija što je na čelu ove ekipe ovaj cirkusant...ako se sječate dok je Smajlagić bio u repki,redovito je igračima na klupi davao savjete te ukazivao na neke probleme u igri...a šta lino kaže na timeout-u...
Osijek031.com » Sport » Hrvatska rukometna reprezentacija ima tri trenera!?! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::