Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Najbolji frizerski u Osijeku?!? Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Burence Post Postano: 04.04.2008. 20:09

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Studuo Wizard na kraju šetnice kroz Sjenjak prema Feđiki..
Radi samo jedna cura i ona je vlasnica salona, ima još jednu curu koja radi masažu i šminkanje..
Mlada je, ide na sve žive seminare, radi sa TIGI proizvodima i napraviti će boju kakvu želiš i frizuru kakvu želiš.. A i odlična je frizerka, moderna tako da te može i savjetovati i predložiti frizuru ovisno o obliku tvog lica, gustoći, dužini kose.. uglavnom, meni je savršena.. ako trebaš broj tela javi se na PM..


maja looda ko šiba! Very Happy potpis na tvoj post..

#17:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!? Autor: Avi Post Postano: 04.04.2008. 22:23

Ja idem u frizerski salon Milica preko puta Filozofskog. Ona me jedina zna osisat kak spada, bila sam kod par frizera, a posto imam prirodnu kustravu kosu nitko ju nije uspio u red dotjerat. Nije da imam neki izbor frizura na raspolaganju, ali ne zelim ni kao ovca izgledat s kosom koja strsi na sve strane. Zena je starija, ali ko mlada je pobjedivala na raznim natjecanjima za najbolju frizuru, jos uvijek ide na seminare i reci ce ti koja ti frizura ide uz tvoj tip kose, a koja ne.

#18:   Autor: maja_mm Post Postano: 06.04.2008. 18:34

dijete drago, koliko ti ono imaš godina?...i jel te mama i tata ikad vide?....

#19:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!? Autor: 1step2far Post Postano: 07.04.2008. 14:54

Ajme, kad sam imala 14 godina... Kakva frizura, kakvi bakrači... Ajmo na biljar. I ček da uskočim u patike pa na bajs. Curice su previše ufurane u izgled, šta će biti tek kad zađu rane tridesete, biti će već sve potrošene, ja sam tek sad zanimljiva i cvjetam sve više i više... Budi dijete!
Vidi me! Ja još uvijek pišem kao da ova vp zaista postoji i da nas nitko ne zajebava i ne smije se debelo na račun nas ostalih.

#20:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!? Autor: Burence Post Postano: 07.04.2008. 16:16

ovaj forum se pretvorio u nakupinu uber spamera! nije vas cura/dijete pitala sta ste vi radili kad ste imali 14 godina ni kakve ste zurke nosili nego je pitala jel ima kakav dobar frizerski! ak si ti tamo gore, ne znam koji nick, nosila lonku sa 14 godina, to onda po tebi znaci da sva djeca svijete sa 14 godina moraju biti osisana na lonku!! pa daj jel svaki topic morate odvuci u offtopic??

#21:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!? Autor: 1step2far Post Postano: 07.04.2008. 16:48

Burence je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj forum se pretvorio u nakupinu uber spamera! nije vas cura/dijete pitala sta ste vi radili kad ste imali 14 godina ni kakve ste zurke nosili nego je pitala jel ima kakav dobar frizerski! ak si ti tamo gore, ne znam koji nick, nosila lonku sa 14 godina, to onda po tebi znaci da sva djeca svijete sa 14 godina moraju biti osisana na lonku!! pa daj jel svaki topic morate odvuci u offtopic??


Reče član foruma sa žutim kartonom.

Nisam mislila tako kao što ti misliš, imala sam krasnu frizuru sa svojih 14 g. ali nisam tako ozbiljno razmišljala o krpicama i frizerima kao što ova mlada djevojka razmišlja.
Temu izvan ove grupe nikad nije otvorila, i to govori dosta o njoj.

#22:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!? Autor: Avi Post Postano: 07.04.2008. 19:39

1step2far je upravu. Sada se sve ranije pocinje sa svime eksperimentirati, kao da se zeli sto prije odrasti.

#23:   Autor: allegra Post Postano: 07.04.2008. 20:04

ja idem u stil, županijska; oko 2 godine. ima dobrih tračeva. Very Happy
meni dobro. ali nisam zahtjevna, ne farbam se. imam dugu kosu pa samo vrhove šišam svaka 2,3 mjeseca ili mjenjam šiške, smjer, dužinu Very Happy.... i koji put na feniranje.

e jel tko bio u intersparu u frizerskom?

#24:   Autor: jamas Post Postano: 07.04.2008. 23:25

Burence je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Studuo Wizard na kraju šetnice kroz Sjenjak prema Feđiki..
Radi samo jedna cura i ona je vlasnica salona, ima još jednu curu koja radi masažu i šminkanje..
Mlada je, ide na sve žive seminare, radi sa TIGI proizvodima i napraviti će boju kakvu želiš i frizuru kakvu želiš.. A i odlična je frizerka, moderna tako da te može i savjetovati i predložiti frizuru ovisno o obliku tvog lica, gustoći, dužini kose.. uglavnom, meni je savršena.. ako trebaš broj tela javi se na PM..


maja looda ko šiba! Very Happy potpis na tvoj post..

moja prijateljica maja iz nicega je stvorila jako puno, najbolja je frizerka u gradu i sire

#25:   Autor: rioma Post Postano: 10.04.2008. 22:06

[ETO BLAGO TEBI !

#26:   Autor: rioma Post Postano: 10.04.2008. 22:09

rioma je napisao/la: ›
[ETO BLAGO TEBI !
OVO SE ODNOSI NA ONAJ KOMENTAR O PREDRASUDAMA. ZA WIZARD NEMAM KOMENTARA.MALA MORA JOŠ ODRASTI

#27:   Autor: Raziel Post Postano: 11.04.2008. 21:20

Slažem se za Wizard, danas sam bila po vašoj preporuci i prvi put sam izašla zadovoljna iz frizerskog salona

#28:   Autor: allegra Post Postano: 11.04.2008. 23:53

a gdje je točno taj frizerski? adresa?

#29:   Autor: Loona Post Postano: 12.04.2008. 10:00

Ivana Zajca 42, iliti na kraju šetnice kroz Sjenjak, kad ideš od robne kuće prema Fedžiki, udariš u kuću crvene boje gdje se nalazi studio Wizard.. Radi samo na narudžbe pa ako hoćeš broj javi se na pm..
Usput pozivam sve koji su zadovoljni ovim salonom da glasaju za njega na www.valoviljepote.hr
Održava se godišnji izbor najboljih frizerskih, kozmetičkih i ostalih salona u RH, a to je službena stranica...

#30:   Autor: Mila Post Postano: 12.04.2008. 10:47

Ja sam išla u Wizard dok je radila Ruža. Kasnije sam bila par puta kod Maje, ali brzo sam pobjegla kao i sve moje prijateljice. Ne zato što ne zna šišat, već zato što njezino samopouzdanje i ambicija prečesto prerastaju u bahatost i nametljivost.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Najbolji frizerski u Osijeku?!? Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 19.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::