Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Ruzna ljepotica Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: tonya Post Postano: 11.12.2007. 11:20

Postoje tri verzije te ružnjikave kakosevećzove, koje se prikazuju ili će se prikazivati na hrvatskim televizijama - na HRT-u američka verzija (Ugly Betty), na RTL-u će biti (a za sada je na Bosni) hrvatska verzija (Ne daj se Nina), a na Novoj je ta južnoamerička sinkronizirana nešto! Užas! Twisted Evil

#17:   Autor: lufus Post Postano: 11.12.2007. 14:48

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Kolko se sjećam, postoje slične lokalizirane verzije u Sloveniji i Srbiji...

Samo da krenu clipovi na jubitou Very Happy

#18:   Autor: ajwar Post Postano: 11.12.2007. 17:47

gledam i nevjerujem!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#19:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.12.2007. 20:38

joooj glupo ko i sve ostalo sto je sinkronizirano...ne gledam ni obicno te meksicke spanjolske sapunice...al ovu sam moro pogledat bar na 5 minuta...

isto me tako i nerviraju ovi sa njemackih televizija...imaju odlicne filmove u programu...al su sve sinkronizirali na njemacki

#20:   Autor: Janis Post Postano: 11.12.2007. 20:44

Ma pricaj mi malo o njemackim sinkronizacijama, tu sam vec tri tjedna (u Njemackoj!), programa ko´ u prici, a ja fuckin´ rijec ne razumijem... Jesu oni lijeni citat ili koji klinac?! osijek031.com smile

#21:   Autor: allein Post Postano: 11.12.2007. 21:05

tst, tsk, tsk Janis Smile bolje ti je da učiš jezik. Trebat će ti (ako se i)kad vratiš u Hr Smile

#22:   Autor: Janis Post Postano: 12.12.2007. 10:24

A sto ako nasi sve pocnu sinkronizirat??? Zamislite, recimo, kako George Clooney govori: "Kaj brijes, lega?!" Ne dao Bog.... Rolling Eyes

#23:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 12.12.2007. 10:53

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › A sto ako nasi sve pocnu sinkronizirat??? Zamislite, recimo, kako George Clooney govori: "Kaj brijes, lega?!" Ne dao Bog.... Rolling Eyes
Teško da će reći "Kaj briješ lega?" Laughing

#24:   Autor: Janis Post Postano: 12.12.2007. 12:22

To ti, Jeff, samo mislis... Kad cujes Shreka kako kaze u jednoj recenici "kaj", a u drugoj "lipo", sve postaje moguce... nasi spajaju ono sto je u stvarnom zivotu nespojivo. Zato i jesu nase sinkronizacije odvratne, u stvarnosti nitko tako ne prica!

#25:   Autor: morgan Post Postano: 12.12.2007. 13:57

Janis je napisao/la: ›
Jesu oni lijeni citat ili koji klinac?! osijek031.com smile

pitao ja jednog Nijemca za to..znate koji je odgovor? Kad odem u kuhinju po klopu još uvijek imam informaciju o tome što se zbiva u filmu. što je doista istina ako ne poznaješ dotični jezik.
činjenica je i da nacije koje imaju sinhronizirane filmove slabije govore strane jezike.

#26:   Autor: DonQuijote Post Postano: 12.12.2007. 17:29

glede gorespominjane serije, ja se još uvijek nadam da je to zajebancija, da je sinkronizacija namjerno takva. ako je, onda nije ni loše, zabavno bi bilo pogledati i malo se nasmijati (gledao sam jednu epizodu iz tog aspekta i baš je bilo zabavno!). međutim, ako to nije trebalo tako ispasti, ne znam tko im i zašto daje plaću!

#27:   Autor: nake_rado Post Postano: 12.12.2007. 19:27

morgan je napisao/la: ›
Janis je napisao/la: ›
Jesu oni lijeni citat ili koji klinac?! osijek031.com smile

pitao ja jednog Nijemca za to..znate koji je odgovor? Kad odem u kuhinju po klopu još uvijek imam informaciju o tome što se zbiva u filmu.


ovo je predebilno...zato postoje reklame Very Happy

#28:   Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 14:37

e stvarno sam se lijepo nasmijao na seriju a pogotovo na sinkornizaciju..hahaha...Very Happy

#29:  Re: Ruzna ljepotica Autor: mariox Post Postano: 29.12.2007. 14:41

ova serija je dokaz da nam nikada neće biti potrebne sinkronizacije, živjeli tilovi....

#30:  Re: Ruzna ljepotica Autor: aethur Post Postano: 24.01.2008. 17:03

PRIČA o simpatičnoj, ali neuglednoj djelatnici modnog časopisa Hrvatima se dopala puno manje nego što se to isprva mislilo - Nova TV svoju je "Ružnu ljepoticu" zbog slabe gledanosti premjestila u nimalo atraktivni, jutarnji termin, a RTL Televizija, kako doznajemo, razmišlja o ukidanju hrvatske inačice naziva "Ne daj se, Nina". Ako je vjerovati kuloarima, u eteru ostaje samo američka i najpopularnija inačica "Ugly Betty" koju prikazuje Hrvatska televizija.

Glumci okupljeni u projektu RTL-ovom projektu "Ne daj se, Nina" završili su sa snimanjem 52 epizode, no ne zna se hoće li nastaviti snimati seriju. U njihovim ugovorima, naime, stoji da se snimanje "privremeno prekida", a kuloarima bruji informacija kako je projekt neisplativ, a samim time i pred gašenjem. Nezadovoljstvo
je, prenose mediji, prvo pokazala srpska Fox TV, koja je seriju počela emitirati još krajem prošle godine te je zbog nezadovoljavajuće gledanosti odlučila prestati s financiranjem projekta.

Informacija o ukidanju serije utoliko više čudi jer je upravo hrvatska inačica u domaćem TV eteru postigla najveću gledanost i potukla konkurente. Mlada glumica Lana Gojak oduševila je gledatelje zbog zapanjujuće sličnosti s Americom Ferrerom, američkom Betty, no, poput većine hrvatskih humorističnih projekata, kritičare ipak nije zadovoljila. Neovisno o konačnoj odluci, RTL će prikazati sve dosad snimljene epizode, a serija, kako doznajemo, unatoč lošim rezultatima ostaje u prime time terminu.

index.hr
Hrvati i prerade...osijek031.com smile
I kada završi emitiranje te 52 epizode, onda će repirzirati do unedogled, kao što je slučaj s Dadiljom, Bračnim vodama, Punom kućom i šta li već sve imaju.
Osijek031.com » Film i TV » Ruzna ljepotica Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::