Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Call of Duty 4 - cracked servers Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 20.05.2008. 17:18

Monstrum je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Igram četvorku, al još nisam zalutao na multije... Zajebajem se na singleplayeru kad stignem.... Igrica je prejebena....


ni jedna igra ne pruža taj osjećaj šibanja kao cod online opće ludilo, jebeno, prejebeno jedino mi žao što nemam jači komp pa ne mogu igrat cod 4 Sad kmu al sam na 2 bio kralj
Dođeš lijepo kod brata Dikobraza..... I udri!!!!! ;-)


ngh di mi je puška osijek031.com smile
Neaš brige, dobiš kod mene sve što trebuje.... Alkohol i oružje osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.05.2008. 18:10

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Igram četvorku, al još nisam zalutao na multije... Zajebajem se na singleplayeru kad stignem.... Igrica je prejebena....


ni jedna igra ne pruža taj osjećaj šibanja kao cod online opće ludilo, jebeno, prejebeno jedino mi žao što nemam jači komp pa ne mogu igrat cod 4 Sad kmu al sam na 2 bio kralj
Dođeš lijepo kod brata Dikobraza..... I udri!!!!! ;-)


ngh di mi je puška osijek031.com smile
Neaš brige, dobiš kod mene sve što trebuje.... Alkohol i oružje osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


nemoš bolje, mmmmmm alkokol mmmmmmm oružje osijek031.com smile

#18:   Autor: debeli Post Postano: 20.05.2008. 23:07

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Igram četvorku, al još nisam zalutao na multije... Zajebajem se na singleplayeru kad stignem.... Igrica je prejebena....


ni jedna igra ne pruža taj osjećaj šibanja kao cod online opće ludilo, jebeno, prejebeno jedino mi žao što nemam jači komp pa ne mogu igrat cod 4 Sad kmu al sam na 2 bio kralj

Pa treba ti samo grafulja od 256 MB i to je to

#19:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.05.2008. 23:22

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Igram četvorku, al još nisam zalutao na multije... Zajebajem se na singleplayeru kad stignem.... Igrica je prejebena....


ni jedna igra ne pruža taj osjećaj šibanja kao cod online opće ludilo, jebeno, prejebeno jedino mi žao što nemam jači komp pa ne mogu igrat cod 4 Sad kmu al sam na 2 bio kralj

Pa treba ti samo grafulja od 256 MB i to je to


da ali mora imat pixel shader što naravno moja nema, a necu si kupovat neko smeće već sam si zacrto, sljedeća investicija je novi komp a ovaj ide u staro željezo Wink

#20:   Autor: debeli Post Postano: 21.05.2008. 17:03

ma kaki piixel shader ja igram sa 6600 GS i bartonom 2.5 i 1,2 GB samo pri instalaciji trebas maknit jedan file ako imas AMD proc., ako imas Intelov onda niš ne diraj

#21:   Autor: zeus-cro Post Postano: 26.05.2008. 9:40

jamas je napisao/la (Pogledaj post): ›
kyx je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Za one koji traze crackirane servere za COD4 (ili koju drugu MP igru ;-))

http://www.game-monitor.com/search.php?qry=crack&game=cod4&order=IP&pg=5

Anonymous, na kojem ti igras?!


ma lega neigram Cod 4,ono komp mi je preslab za tako sta,jedva igram COD 2.
kontam da cu prijec na neku konzolu,ne ispati se igrat na kompu,preskup hobi

Ne kuzim zasto bi ti to bio preskup hobi?



pitas mene ili Question

#22:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.05.2008. 10:40

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › ma kaki piixel shader ja igram sa 6600 GS i bartonom 2.5 i 1,2 GB samo pri instalaciji trebas maknit jedan file ako imas AMD proc., ako imas Intelov onda niš ne diraj


hehe ja ti imam radeonku 9200 256 RAM, staru cca 6 godina i trebaju mi pixel shaderi za sve novije igrice, u novijim grafičkim karticama se više ni ne navodi da li ima pixel shader jer je to sad normalno no moje smeće to nema, pokrene on igricu ali zbog ne postojanja toga imaš onak prazne prostore tipa lik se vozi u autu od auta vidiš samo skelet, i nema poda uopće jer je sve sjenčano Wink
postoje programi koji kao stvaraju te shadere ali su specifični za svaku igru, a ja sam odusto od traženja istih nakon popižđivanja što ne mogu igrat company of heroes

btw. imam i ja bartona 2.5 hehe

#23:   Autor: debeli Post Postano: 26.05.2008. 23:13

jebga što da ti kažem klanje je prvoklasno ne znas sto propuštaš Razz

#24:   Autor: RKL Post Postano: 27.05.2008. 7:27

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › jebga što da ti kažem klanje je prvoklasno ne znas sto propuštaš Razz


Zadnjih nekoliko dana igram server "TDM NEW MAPS ONLY" ( 217.163.26.47:28960). Ima zabavnih mapa. No nije crackiran. Mora se imati cd key.

#25:   Autor: davorccc Post Postano: 27.05.2008. 7:36

Igrao sam na laptopu singleplayer CoD4; nije baš nešto. Malo mi je dosadno.

#26:   Autor: debeli Post Postano: 27.05.2008. 21:29

pa singleplayer je uvijek dosadan, pogotovo ako stavis na normal

#27:   Autor: RKL Post Postano: 27.05.2008. 22:23

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › pa singleplayer je uvijek dosadan, pogotovo ako stavis na normal


Meni je singleplayer odličan. Priča mi je super. Završio sam ga u nekoliko sati.
Nije me priča tako držala u singleplayeru još od Max Paynea.

#28:   Autor: Monstrum Post Postano: 27.05.2008. 22:56

ma kaki normal, COD se igra na veteran

#29:   Autor: Bojo Post Postano: 16.10.2008. 17:53

igram...zarazna igrica...ali samo multiplayer igram....kad sam krenio bio sam 1000 u minusu sa ubojstvima...al sada sam napokon to preokrenio kad sam se ufurao... kills: 11 273
deaths: 11 067
i sada razlika samo raste i ide u plus Smile Smile ...

#30:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 17.10.2008. 11:31

to sam igrao na localhost serveru Very Happy
Osijek031.com » Igre » Call of Duty 4 - cracked servers Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::