Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Big Brother Twisted Evil Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9], 10  Sljedeća  :| |:
Poll :: Hoće li u ovoj sezoni biti seksa?

Mislim da hoće!
31%
 31%  [ 5 ]
Joj, ne znam...
0%
 0%  [ 0 ]
Seksa? Ma, daj... Nema šense!
68%
 68%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 16



#121:   Autor: Bilke Post Postano: 17.10.2006. 23:44

LESIjeva_CURA je napisao/la: ›
P.S.Ako ja mogu Lesiju popu**ti u parku usred bijela dana...zašto se oni ne bi seksali u kući??


Čuo sam da su Lesi i Lesijeva cura ista osoba s različitim nickom, pa si Lesi nabija ego...

Jel istina? Wink

#122:   Autor: toni Post Postano: 18.10.2006. 8:39

LESIjeva_CURA je napisao/la: ›
P.S.Ako ja mogu Lesiju popu**ti u parku usred bijela dana...zašto se oni ne bi seksali u kući??


znamo, znamo.. vidjeli smo... i slike cak Smile

#123:   Autor: toni Post Postano: 18.10.2006. 8:44

Jutros u liftu... zena fura neke novine; prvi globus... na naslovnici "SKANDAL U BIG BRADRU"

jel to taj sex il nes drugo... ispod se jos naziralo "droga".. sad jel ima to veze s bb om.. ima neko to pri ruci da izvjesti ? .. ustvari idem na kafu pa bum videl Wink

#124:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 18.10.2006. 10:26

LESIjeva_CURA je napisao/la: › P.S.Ako ja mogu Lesiju popu**ti u parku usred bijela dana...zašto se oni ne bi seksali u kući??

Ha? Very Happy

#125:   Autor: Lesi Post Postano: 18.10.2006. 12:18

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
LESIjeva_CURA je napisao/la: ›
P.S.Ako ja mogu Lesiju popu**ti u parku usred bijela dana...zašto se oni ne bi seksali u kući??


Čuo sam da su Lesi i Lesijeva cura ista osoba s različitim nickom, pa si Lesi nabija ego...

Jel istina? Wink

Embarassed Uhvatio me na djelu..
Da da.. Koliko moraš biti bolestan da bi tako šta napravio, pogotovo tamo di te ljudi neznaju..
A ako ćeš dokaz, prouči moje postove i vidit ćeš (vjerojatno) da su puni gramatičkih pogreški.. jer ipak sam iz.. piše u potpisu Laughing
a moja draga iz gimbe.. mislim da se to primjeti Laughing

#126:   Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 18.10.2006. 15:52

Nema smisla biti dvostuka ličnost..Lesi i ja smo dvije različite osobe koje ne žele otkriti svoj identitet..I u nekim stvarima mišljenja su nam potpuno različita..Mi smo obični dečko i cura,nemamo razloga glumiti..A imena ne damo jer previše toga vam otkrivamo... Ma daj..Glupo je tko god da se sjetio toga da smo mi jedna osoba...Dođe mi da stavim našu sliku da se uvjerite...Ali,koga briga..Na vama je da vjerujete što želite...

#127:   Autor: tonya Post Postano: 18.10.2006. 18:22

Kako se lako dogodi pomutnja...
Da vidim...
Ja čula da su Bilke i Quiote ista osoba! Čak štoviše! I Ženka glava je treća ličnost! Troličnost!

#128:   Autor: Bilke Post Postano: 18.10.2006. 19:41

tonya je napisao/la: ›
Kako se lako dogodi pomutnja...
Da vidim...
Ja čula da su Bilke i Quiote ista osoba! Čak štoviše! I Ženka glava je treća ličnost! Troličnost!


Ma jok, pogriješila si... Bilke, Quiote i tonya su ista osoba, troličnost... Wink

#129:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 18.10.2006. 20:32

Oftopic...

#130:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.10.2006. 19:51

Bilke je napisao/la: ›
tonya je napisao/la: ›
Kako se lako dogodi pomutnja...
Da vidim...
Ja čula da su Bilke i Quiote ista osoba! Čak štoviše! I Ženka glava je treća ličnost! Troličnost!


Ma jok, pogriješila si... Bilke, Quiote i tonya su ista osoba, troličnost... Wink

ovo postaje trolično...

#131:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.10.2006. 9:23

džizus!!! sinoć je bio upaljen tv kad sam ušla u fitness i prvi put sam pogledala jedno 5 minuta ove "generacije" big brothera..... u životu nisam čula bolesniji i neinteligentniji razgovor!!! neka mi netko kaže da se oni šale, nitko ne može biti tako glup!!! ili dobivaju upute za to kao u jerry springeru, ili im svima naprave lobotomiju prije ulaska u kuću, wtf!???!!!
kakva jebena boleština, pa kako netko to može gledat?! O D V R A T N O

#132:  Re: Big Brother Twisted Evil Autor: Ženska_glava Post Postano: 28.10.2006. 19:09

Evo par videa za gledanje - OBAVEZNO POGLEDATI Twisted Evil Laughing





Za ovu zadnju, promotrite kako je Yameisy zalupila vratima WC-a!!! Very Happy Very Happy Very Happy

#133:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.10.2006. 20:09

CatCloe je napisao/la: › u životu nisam čula bolesniji i neinteligentniji razgovor!!! neka mi netko kaže da se oni šale, nitko ne može biti tako glup!!! ili dobivaju upute za to kao u jerry springeru, ili im svima naprave lobotomiju prije ulaska u kuću, wtf!???!!!kakva jebena boleština, pa kako netko to može gledat?! O D V R A T N O


A, sto ocekujes od emisije u koju se prijavljuju mahom oni koji zele postati "popularni", voditelji, pjevaci, glumci, ovo-ono...

Osim ovih filmica, nisam imao prilike gledate BB ove godine... ali vec po fotkama kandidata sam mogao zakljuciti da bi moglo biti veselo... Smile

#134:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 29.10.2006. 9:33

Hehe, ma oni nisu normalni... To se vidi! Laughing

#135:  Re: Big Brother Twisted Evil Autor: danijel20 Post Postano: 29.10.2006. 11:55

Jeste vidjeli kak se Tomislava skoro onesvijestila kad joj je Ana čupala obrve?
Skroz joj je pozlilo. Hahahahahahahaha
Koja tetka dlakavnjača
Osijek031.com » Čavrljanje » Big Brother Twisted Evil Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9], 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 9 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::