Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Pristupanje Hrvatske EU: Jesmo li opet guske? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9]  :| |:

#121:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 04.04.2013. 11:39

PEGY je napisao/la: ›
al iskreno ja mislim da nam poslije 1.7. može biti samo bolje u eu nego da ostanemo van eu, tj. nadam se

u njoj ili izvan nje - čini mi se ništa dobro na vidiku Sad

#122:   Autor: Spore Post Postano: 05.04.2013. 15:17

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Koga god izabrali - isto nam se piše Sad


Baš me zanima koliko će vremena proći prije no neke članice EU, pokažu zanimanje kako izaći iz te zajednice?


Ne moze se izaci iz EU...

#123:   Autor: simo031 Post Postano: 05.04.2013. 16:18

Spore je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Koga god izabrali - isto nam se piše Sad


Baš me zanima koliko će vremena proći prije no neke članice EU, pokažu zanimanje kako izaći iz te zajednice?


Ne moze se izaci iz EU...

Tad ju se mora rušiti iznutra.

#124:   Autor: Spore Post Postano: 07.04.2013. 12:11

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Koga god izabrali - isto nam se piše Sad


Baš me zanima koliko će vremena proći prije no neke članice EU, pokažu zanimanje kako izaći iz te zajednice?


Ne moze se izaci iz EU...

Tad ju se mora rušiti iznutra.


Istina , toliko si izmjenis zakone , toliko svega potpises da se vise ne moze izaci iz te zajednice.

Treba izgladniti zvijer.

#125:   Autor: milo_moje Post Postano: 08.04.2013. 13:10



http://www.dnevno.hr/humor/karikature/83155-dobrodosle-u-eu-hrvatske-guske.html

#126:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 08.04.2013. 15:08


Najbolja karikatura! Naravno naši političari nas vode u tu propadajuću tvorevinu radi svojih osobnih interesa. Referendum namješten, da namješteniji ne može biti, eto baš prije par dana se pričalo i tražilo koliko "mrtvih" glasuje na izborima i našlo se oko nekih 70 000 nevažečih glasača i nikom ništa. Refrendum tako namješten al to nikog više ne zanima. Prije 20 godina smo iz jedne zajednice se borili izaći sad ko guske u drugu srljamo. Šta reći više, osim jad i bjeda. A ono što se ljudima pune glave da će to biti dobra prilika za mlade (posao i sl), da istina ako se misli na jeftinu radnu snagu. Cijela Europa na balkan gleda kao na jeftinu radnu snage, usotalom imaju toliko svojih nezaposlenih i obrazovanih da bi trebali nas. Zabranit će nam imena naših autohtonih proizvoda, koristiti će našu prirodu što bolje mogu, naposljetku naši pametni političari će sve u državi prodati tako da se svi možemo ići u pipppp materinu....
Osijek031.com » Politika » Pristupanje Hrvatske EU: Jesmo li opet guske? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 9 / 9.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::