Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Zagreb - Osijek 0:2

#1:  Zagreb - Osijek 0:2 Autor: _Jimmy_ Post Postano: 07.10.2007. 13:34

ugodno sam se iznenadio kad mi je brat rekao da je osijek razbio zagreb i novinama je pisalo da je mogao biti i veći rezultat te da su naši imali odličnu obranu ... kako komentirate ?

sudeći po tradiciji ne želim biti pesimističan ali sljedeće kolo će naši posrnuti ... kako to ? Sad

#2:  Re: Zagreb - Osijek 0:2 Autor: Mladjo Post Postano: 07.10.2007. 16:36

ma kolko sam ja skonto iz prijenosa na slavonskom nisu opet nešto posebno umirali od ljepote a zagreb nije dobio 6 tekmi, ipak valja ih pohvalit pošto su im gostovanja tradicionalno falš. najveći dobitak je mali nikšić, gosn primorac bye bye. slavena smo zadnju u gostima dobili 0 : 1 ali tekma nije imala nekog natjecateljskog naboja, živi bili pa vidili, sve je moguće, uostalom ako može cibalia do boda možemo i mi do sva tri.

#3:  Re: Zagreb - Osijek 0:2 Autor: Edge Post Postano: 09.10.2007. 21:19

Također sam ostao ugodno iznenađen rezultatom iz ZG-a. Kako sam čuo mogli smo dato još tri komada ladno, al i ovako je odlično. Sadslijedi tekma protiv Slavena u gostima i nadam se nastavku pozitivne serije rezultata(za mene je to sve osim poraza Smile ) jer zabiti 6 komada u dva kola, a pritom ne primiti niti jedan za Osijek je to nažalost stvaro velik podvig Smile.

#4:   Autor: Zoks Post Postano: 09.10.2007. 21:28

http://sport.hrt.hr/htvsport/nogomet/najhnl/igrac_kola.html

glasajte za nas! Smile

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 10.10.2007. 0:08

Zoks je napisao/la: ›
http://sport.hrt.hr/htvsport/nogomet/najhnl/igrac_kola.html

glasajte za nas! Smile

jesam! jebiga, žilić dobrano šije smoju, ali je potonji na vrlo dobro drugom mjestu, a obojica su uvjerljivi ispred ostalih!

#6:  Re: Zagreb - Osijek 0:2 Autor: Osječanin Post Postano: 10.10.2007. 8:02

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ma kolko sam ja skonto iz prijenosa na slavonskom nisu opet nešto posebno umirali od ljepote a zagreb nije dobio 6 tekmi,


Ne treba zaboraviti da je Osijek igrao bez 5-6 standardnih prvotimaca...

#7:   Autor: gengsta Post Postano: 10.10.2007. 11:29

I ne treba zaboraviti da Primorac nije igro

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 10.10.2007. 11:49

gengsta je napisao/la: ›
I ne treba zaboraviti da Primorac nije igro

zato su i počeli davati golove.

#9:  Re: Zagreb - Osijek 0:2 Autor: lufus Post Postano: 10.10.2007. 15:47

Gol razlika se ekstremno poboljšala, da ne spominjem mjesto na tablici. Živo me zanima što će biti kad se "golgeter" oporavi...

#10:   Autor: DonQuijote Post Postano: 10.10.2007. 15:51

na zadnjoj domaćoj tekmi priča mi lega koji zna primorca da ga je sreo koji dan prije tekme, i pita njega primorac "je l' trebaš kartu?", a ovaj njemu "kako igraš u zadnje vrijeme trebat će tebi!". ne ulazim u istinitost ispričanog, ali sam umro od smijeha!
Osijek031.com » Sport » Zagreb - Osijek 0:2


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::