Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hajduk - Dinamo Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Important Hajduk - Dinamo Autor: nake_rado Post Postano: 04.10.2007. 23:09

Navijač sam hajduka... Ali u zadnje vrijeme se raspadaju...Čini mi se da če im ovo biti presudna utakmica ove sezone...Ako ovdje izgube onda im je propala cjela sezona...
A sada da vidim šta vi imate pametno za napisat...

#2:   Autor: machor Post Postano: 05.10.2007. 3:15

Hajduk će pobijedi ili će biti x dinamo je crko večeras protiv ajaxa.

#3:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.10.2007. 9:11

šta radiš onda u osijeku ako navijaš za hajduk ?

#4:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 05.10.2007. 9:22

Živi?

#5: Important Re: Hajduk - Dinamo Autor: lufus Post Postano: 05.10.2007. 11:17

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Navijač sam hajduka...

To je tvoja sramota Very Happy

#6:   Autor: DonQuijote Post Postano: 05.10.2007. 11:50

lufus je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Navijač sam hajduka...

To je tvoja sramota Very Happy

tolerantna smo sredina, ima i takvih... a što su jučer svi zdušno navijali za dinamo! osjećao sam se kao usred zagreba!

#7:  Re: Hajduk - Dinamo Autor: lufus Post Postano: 05.10.2007. 11:57

Svi? Shocked

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 05.10.2007. 11:58

lufus je napisao/la: ›
Svi? Shocked

ono, dosta njih. sjedim na cugi, a oko mene izljevi sreće i oduševljenja na svaki dinamov bolji potez...

#9:  Re: Hajduk - Dinamo Autor: lufus Post Postano: 05.10.2007. 12:05

Izlaziš na loša mjesta Very Happy Znam da je dosta ljudi jučer navijalo, neki su čak pokušali i karusel organizirat, ali ostalo je na pokušaju. Ima tu dosta onih koji su navijali za Dinamo jer je hrvatski klub, a neki i zbog kladare, 9.50 je bio koeficijent i dosta ljudi je stavilo lovu jer Ajax je trenutno katastrofalan.

#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 05.10.2007. 15:42

DonQuijote je napisao/la: ›
tolerantna smo sredina, ima i takvih... a što su jučer svi zdušno navijali za dinamo! osjećao sam se kao usred zagreba!



a pa zasto ne navijati za dinamo...mislim ne ovako...nego u europi...navijat cu za svaki hrvatski klub koji ima priliku da dode u neko veće natjecanje...

#11: Important Re: Hajduk - Dinamo Autor: Osječanin Post Postano: 05.10.2007. 15:53

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Navijač sam hajduka... .


Nek si ti nama živ i zdrav! osijek031.com smile

#12:   Autor: Circa Post Postano: 05.10.2007. 15:58

Daj jebemu vise i nogomet i sport i tajkune mulave koji se u sport uvaljuju i "navijace" koji nemaju pametnijeg posla nego pravit pizdarije...

Ocekujem da ce biti isto kao i za svaki "vjeciti derbi", dakle najmenje ce se pricat o nogometu...

Utakmice hajduka i dinama u biti su test za redarstvene snage, organizatore, zastitare i one klince koji po tribinama skupljaju lopte koje tamo zavrse nakon "strasnih i preciznih udaraca".

U pravilu se igra bunker s obje strane, preko centra se prelazi uz pismeno odobrenje trenera, a poslje svakog prekrsaja se svi igraci sjate na suca, a dvojica se u pozadini shamaraju i gurkaju. Onda pak popizde svi na tribini, a nakon utakmice stradaju tramvaji, autobusi, automobili, kiosci, izlozi...

Jebem ti nogomet u Hrvata s naglaskom na jebanje oba "najveca" kluba i to na suvo!!!

Bando lopovska, nogomet vas najmanje zanima, a zaradjujete od huligana, i "sponzora" koje vucete za jaja, a svoje odradi i Drzava oprostima milijunskih dugova...

#13: Important Re: Hajduk - Dinamo Autor: Mladjo Post Postano: 05.10.2007. 18:57

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › ...Čini mi se da če im ovo biti presudna utakmica ove sezone...Ako ovdje izgube onda im je propala cjela sezona...
prijatelju meni se čini da je njima sezona davno otišla u kurac, a derbi ko derbi, odigrat ću 1x i to isključivo zato što su ovi riknuli protiv ajaxa a vidim i popilo se poslije Smile inače ti derbiji su mi uglavnom u banani, puno više volim gostovanja hajduka i dinama u osijeku ili rijeci.

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 06.10.2007. 13:39

Mladjo je napisao/la: ›
inače ti derbiji su mi uglavnom u banani, puno više volim gostovanja hajduka i dinama u osijeku ili rijeci.


ma ne volim više ni to jer čak ni tu nemogu više bodove dobit i onda se samo bzvz živciram Very Happy

#15:   Autor: kyx Post Postano: 06.10.2007. 14:54

ja stavio 2.......2.45
na drugom listicu x2........1.40
Osijek031.com » Sport » Hajduk - Dinamo Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::