Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » za one usamljene ali koji ne žele biti!

#1:  za one usamljene ali koji ne žele biti! Autor: david-os Post Postano: 30.09.2007. 15:25

evo ljudi.ovaj topic samo zato otvorio da si nađem netkog posebnog,odnosno posebnu.imate sve osnovne informacije o meni osim kako izgledam,ali ni to nije problem,poslat ću sliku preko msn-a ili maila.samo mi se javi na mob ili msn odnosno taj mail.volio bih da mi se javi neka cura koja je otprilike 165-170 cm,otkačena i da nije luda za cajkama(ovo mi i je najvažnije),jer ne želim ići na cajke......
eto ja sam rekao svoje.ako hoćeš javi se.hehe


i vi ostali usudite se i pišite.možda si i vi nekog nađete!!!nadam se da hoćete Wink

#2:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 30.09.2007. 15:28

A da ti malo izađeš van i baciš udicu? Smile Ili odi na iskricu....

#3:   Autor: Circa Post Postano: 30.09.2007. 22:30

david-os je napisao/la: ›
evo ljudi.ovaj topic samo zato otvorio da si nađem netkog posebnog,odnosno posebnu.imate sve osnovne informacije o meni osim kako izgledam,ali ni to nije problem,poslat ću sliku preko msn-a ili maila.samo mi se javi na mob ili msn odnosno taj mail.volio bih da mi se javi neka cura koja je otprilike 165-170 cm,otkačena i da nije luda za cajkama(ovo mi i je najvažnije),jer ne želim ići na cajke......
eto ja sam rekao svoje.ako hoćeš javi se.hehe


i vi ostali usudite se i pišite.možda si i vi nekog nađete!!!nadam se da hoćete Wink


Iskrica, smokva, sex pirat, eros, vel'ke dude...

To su ti neke stranice, ali i literatura, gdje mozes naci oglase ljudi koji, kao i ti, traze srodnu dusu...
Ipak, preporuka da malo izadjes medju ljude je mnogo bolja...
Ne bi vjerovao, ali kada si medju ljudima, najlakse ti je i upoznat nekoga, cak i zensku!!!
Probaj, lako je!

#4:  Re: za one usamljene ali koji ne žele biti! Autor: fhahjee1 Post Postano: 04.03.2015. 12:01

Sjećam se jednog dokumentarca..prikazivali su brutalno rezanje klitorisa djevoj(či)ci od nekih 14 godina.. taj čin je obavljala kuma i smatran je nekom vrstom zrelosti..nisam sigurna, ali mislim da se radilo o Indiji.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » za one usamljene ali koji ne žele biti!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::