Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Osijek - Dinamo Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Osijek - Dinamo Autor: noob Post Postano: 18.08.2007. 11:13

stadion Gradski vrt, 20:05h

SVI NA ISTOK!!!


#2:  Re: Osijek - Dinamo Autor: Mladjo Post Postano: 18.08.2007. 11:17

podrazumijeva se. evo baš sam sad skupljo karte za ekipu sa sto strana

#3:   Autor: rden Post Postano: 19.08.2007. 14:29

Jel ima ko kartu da nece ici na utakmicu

Zadnja promjena: rden; 19.08.2007. 14:49; ukupno mijenjano 1 put.

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.08.2007. 14:46

rden je napisao/la: ›
Jel ima ko karu da nece ici na utakmicu

nemam viška. malo se muvaj pored ulaza, dat će ti već netko.

#5:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 15:31

mislim da su se dečki napokon trgli, počeli igrati i zalagati na tekmama pa mislim da bi bilo i od nas u redu da se nakon toliko godina trgnemo i počnemo KUPOVATI ulaznice, pa makar i one za ženu i djecu!svi puno očekuju nešto od NK Osijeka a rijetko tko je spreman odvojiti 20 ili 30 kn za njega i onda se ljutimo kad neki igrač pokupi prnje i ode iz osijeka.. a odakle klubu novaca da zadrzi takve igrace kad je od 2k ljudi na tribinama, svega njih 10%(ako i toliko) kupilo ulaznicu!?

#6:   Autor: kvakica Post Postano: 19.08.2007. 15:56

Burence je napisao/la: ›
mislim da su se dečki napokon trgli, počeli igrati i zalagati na tekmama pa mislim da bi bilo i od nas u redu da se nakon toliko godina trgnemo i počnemo KUPOVATI ulaznice, pa makar i one za ženu i djecu!svi puno očekuju nešto od NK Osijeka a rijetko tko je spreman odvojiti 20 ili 30 kn za njega i onda se ljutimo kad neki igrač pokupi prnje i ode iz osijeka.. a odakle klubu novaca da zadrzi takve igrace kad je od 2k ljudi na tribinama, svega njih 10%(ako i toliko) kupilo ulaznicu!?

u potpunosti se slažem s tobom!! Samo se nadam kad već tako pričaš da onda i kupiš ulaznicu Smile .
Ja osobno (bit ću iskrena) nikad nisam kupila ulaznicu a niti bila na utakmici. Hebiga, em sam žensko em nikad nitko nije htio ići. Znam kriva sam i svjesna sam toga.

#7:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.08.2007. 16:11

Burence je napisao/la: ›
mislim da su se dečki napokon trgli, počeli igrati i zalagati na tekmama pa mislim da bi bilo i od nas u redu da se nakon toliko godina trgnemo i počnemo KUPOVATI ulaznice, pa makar i one za ženu i djecu!

ja htio kupiti tu za žene ili dijete, čak sam im i rekao: "dajte mi jednu za žene ili dijete!", ali ne daju. kažu da moram kupiti za muškarce. onda iz principa nisam htio, ne želim podržavati tu diskriminaciju! Very Happy

#8:  Re: Osijek - Dinamo Autor: Mladjo Post Postano: 19.08.2007. 16:49

svi na istok danas! i nemoj da vidim da je neko bio na forumu u vrijeme tekme! Very Happy

#9:   Autor: allein Post Postano: 19.08.2007. 16:55

Ako ćeš ti biti na tekmi, kako ćeš vidjeti dal je netko na forumu?

#10:   Autor: marrai Post Postano: 19.08.2007. 20:02

ne mogu na istok Crying or Very sad ,iako bih htijela doživjeti tu uzavrelu atmosferu al' bit ću pred tv-om s bocom osječkog Smile

#11:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 22:45

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Burence je napisao/la: ›
mislim da su se dečki napokon trgli, počeli igrati i zalagati na tekmama pa mislim da bi bilo i od nas u redu da se nakon toliko godina trgnemo i počnemo KUPOVATI ulaznice, pa makar i one za ženu i djecu!svi puno očekuju nešto od NK Osijeka a rijetko tko je spreman odvojiti 20 ili 30 kn za njega i onda se ljutimo kad neki igrač pokupi prnje i ode iz osijeka.. a odakle klubu novaca da zadrzi takve igrace kad je od 2k ljudi na tribinama, svega njih 10%(ako i toliko) kupilo ulaznicu!?

u potpunosti se slažem s tobom!! Samo se nadam kad već tako pričaš da onda i kupiš ulaznicu Smile .
Ja osobno (bit ću iskrena) nikad nisam kupila ulaznicu a niti bila na utakmici. Hebiga, em sam žensko em nikad nitko nije htio ići. Znam kriva sam i svjesna sam toga.


heheeee, kupujem od kada sam se zaposlio.. slikao bih ju da ti dam i dokaz al nemam volje jer sam se vratio sa tekme... onaj jebeni zapad je otvoren samo zbog dinamovih navijača; kad su dali golove, 90% zapada je pljeskalo! fuj, sramota!

#12:   Autor: Burence Post Postano: 19.08.2007. 22:46

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › ne mogu na istok Crying or Very sad ,iako bih htijela doživjeti tu uzavrelu atmosferu al' bit ću pred tv-om s bocom osječkog Smile


cura koja prati nogoš i pije vopi, i to osječko!? grrrrrrrrrrrrrr... Very Happy

#13:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.08.2007. 23:22

kakva krađa, suđenje je bilo tragikomično!

#14:   Autor: debeli Post Postano: 20.08.2007. 1:54

je najviše nas je Luka pokro Razz

#15:   Autor: kvakica Post Postano: 20.08.2007. 8:05

e, a kakva tučnjava je bila? Nisam baš u tolu a nigdje ne piše?
Osijek031.com » Sport » Osijek - Dinamo Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::