Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kad vam je 'prisjeo' seks? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: fairy Post Postano: 14.08.2007. 13:58

e znaš kada mi je prvi put u životu prisjelo? došla sam kod dečka i trebala sam spavat kod nejga, a on se pojavio u ONIM VAŠIM MUŠKIM DUGIM GAĆAMA,,,AAAA,,FUUUJ,,,FUJ FUJ,,,JOJ JOJ NE SMIJEM SE NI SJETIT TOGA,,,JAO GROZNO,,,bile su stare i obješene,,,do koljena,,,ma ne mogu,,,ne mogu priačti o tome,,,

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 14.08.2007. 14:00

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › e znaš kada mi je prvi put u životu prisjelo? došla sam kod dečka i trebala sam spavat kod nejga, a on se pojavio u ONIM VAŠIM MUŠKIM DUGIM GAĆAMA,,,AAAA,,FUUUJ,,,FUJ FUJ,,,JOJ JOJ NE SMIJEM SE NI SJETIT TOGA,,,JAO GROZNO,,,bile su stare i obješene,,,do koljena,,,ma ne mogu,,,ne mogu priačti o tome,,,


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Dobro da još nisu bile "obojane" Very Happy

#3:   Autor: Ivan Post Postano: 14.08.2007. 15:44

fairy je napisao/la: ›
e znaš kada mi je prvi put u životu prisjelo? došla sam kod dečka i trebala sam spavat kod nejga, a on se pojavio u ONIM VAŠIM MUŠKIM DUGIM GAĆAMA,,,AAAA,,FUUUJ,,,FUJ FUJ,,,JOJ JOJ NE SMIJEM SE NI SJETIT TOGA,,,JAO GROZNO,,,bile su stare i obješene,,,do koljena,,,ma ne mogu,,,ne mogu priačti o tome,,,


jel imao gornji dio na karirani uzorak? Very Happy

#4:   Autor: insomnia Post Postano: 15.08.2007. 1:23

Ivan je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›
e znaš kada mi je prvi put u životu prisjelo? došla sam kod dečka i trebala sam spavat kod nejga, a on se pojavio u ONIM VAŠIM MUŠKIM DUGIM GAĆAMA,,,AAAA,,FUUUJ,,,FUJ FUJ,,,JOJ JOJ NE SMIJEM SE NI SJETIT TOGA,,,JAO GROZNO,,,bile su stare i obješene,,,do koljena,,,ma ne mogu,,,ne mogu priačti o tome,,,


jel imao gornji dio na karirani uzorak? Very Happy
da, toliko o tome koliko muškarci paze na svoj sexy oufit... uf... iskreno, meni dosad niti jednom nije prisjelo!!!

#5:   Autor: Ivan Post Postano: 15.08.2007. 1:33

mislim da su najbolje one potkosulje bijele grube na pruge i bokse tri broja vece balonerice Very Happy

#6:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 15.08.2007. 12:12

Ako mi ne prisjedne dok ga krvavog vadim van - neće prisjest ni zagovnjenom! Laughing

#7:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.08.2007. 12:21

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ako mi ne prisjedne dok ga krvavog vadim van - neće prisjest ni zagovnjenom! Laughing


...šta ce djeca pomisliti na ovo kad procitaju...Cool

....stvarno ne znam kad bi mi moglo biti dosta sexa....
to je kao da me više nikad ne tjera pišati....Cool

#8:   Autor: ela Post Postano: 16.08.2007. 15:15

Prisjesti može samo loš seks ili osoba,općenito seks jako teško.

#9:   Autor: Ivan Post Postano: 16.08.2007. 15:49

Prisjedni, jedan!
Na popravak!

#10:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 16.08.2007. 18:48

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mi ne prisjedne dok ga krvavog vadim van - neće prisjest ni zagovnjenom! Laughing


istina Laughing

možda jednog dana i prisjedne, tko će ga znat, al onda neka me netko slobodno upuca...

#11:   Autor: ela Post Postano: 16.08.2007. 21:41

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › Prisjedni, jedan!
Na popravak!


osijek031.com smile na produžnu nastavu osijek031.com smile

#12:   Autor: anakonda Post Postano: 17.08.2007. 6:22

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mi ne prisjedne dok ga krvavog vadim van - neće prisjest ni zagovnjenom! Laughing


...upravo mi je prisjeo... Wink

#13:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 17.08.2007. 12:49

Ne može prisjest

#14: Cool  Autor: J.Lo Post Postano: 17.08.2007. 14:12

Definitivno ne može prisjesti sex nego osoba. Očito ti nije stalo do dečka kad ti prisjedne sex čim ga vidiš u dugačkim gaćama. Šta će ti prisjesti kad ga vidiš ujutro čim se probudi?

#15:   Autor: Ivan Post Postano: 17.08.2007. 14:17

J.Lo je napisao/la: ›
Šta će ti prisjesti kad ga vidiš ujutro čim se probudi?


žalosni kraj predivne seanse hrkanja? Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kad vam je 'prisjeo' seks? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::