Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » solariji Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  solariji Autor: kiseli krastavac Post Postano: 12.08.2007. 22:49

Smile

Zadnja promjena: kiseli krastavac; 26.10.2012. 14:04; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: Ivan Post Postano: 12.08.2007. 23:01

misljenja sam da bi covjecanstvo moglo i bez tog izuma Smile

#3:  Re: solariji Autor: ---s Post Postano: 12.08.2007. 23:14

porculanski ten je u modi...a ja pratim modu.. osijek031.com smile
zapravo ne mogu pocrnit ovak il onak,ali u solarij bolje ne ić prečesto..a i ne se pretjerano izlagat suncu jer...koža gubi mladenački izgled i sjaj,brže će ti koža izgledati ofucano ako budeš previše to radio! Wink

#4:   Autor: Ivan Post Postano: 12.08.2007. 23:18

meni je najgori neukus kad žena usred zime fura onaj ten á la janje na ražnju. Very Happy

#5:   Autor: ennna Post Postano: 12.08.2007. 23:21

mislim da nitko ne voli vidjeti ispržene curke (ali baš da se vidi da su bile u solariju) onako smežurane i smeđe! nisam nikad bila u solariju(zapravo, jesam, sa 12 godina na 2 minute, na skijanju,bespla-čisto da vidim kak je to, i niš posebno, jer se ofkors ništa nije uhvatilo Wink )
mislim da bih možda i išla preko zime, budući da sam svijetlije puti,premda preko ljeta pocrnim brzo i jako..
što se tiče
lolita_grl2 je napisao/la: ›
(mislim odvratno,bacit se tamo polugol,a poznato je da taj solarij i ne čiste baš nakon svake mušterije i tretmana),itd.

bar u salonu u koji ja idem na depilaciju-nije tako. poslije svake cure koja se sunča, dođe ženska koja tamo radi i dezinficira s nekim sredstvom. i mislim da svi saloni tako rade...
volim kad sam crna,ali ne previše. kao prvo jer izgledam zdravije, inače sam blijeda ko krpa...

#6:   Autor: game Post Postano: 12.08.2007. 23:28

pa iskreno, ljepše mi izgleda jelena veljača sa svojim ultra bijelim tenom nego neke prepržene koke i kokani...Wink
i, kao i lolita, mogu se pohvaliti (barem po mom mišljenju) da ne posjećujem solarije...
draže mi je izležavati se na moru u popodnevnim satima na prirodnom, ne pretjeranom sunašcu...
i, baš što ivan kaže, usred zime spržen?
uopće ne izgleda lijepo..
a smiješno mi je kako se neki stide otići na more bijeli...pa tamo ćeš pocrnit...!!
i još jedna stvar..cure svijetlog tena, uz to plavuše, kad se ko blesave iskvarcaju.....
pa meni je to prilično neukusno i ružno...

#7:   Autor: ---s Post Postano: 12.08.2007. 23:35

nekima je bed bit proziran(mislim na ten) na plaži gdje su svi iskvarcani?

#8:   Autor: marrai Post Postano: 13.08.2007. 11:22

dokle god neki razmišljaju šta je ljepše,svijetlo ili preplanulo,a ne misle o zdravlju svoje kože i na načinu kako kolagenska vlakna propadaju dok se pržite ispod floroscentnih lampi ili na pješčanoj plaži u podne,nije za čuditi se kada nakon pet ,šest godina koža izgubi elastičnost,postane suha i izborana,ne pomaže onda nažalost ništa...preventiva od fotostarenja bi bila,ne solarij,i obavezan zaštitni faktor tijekom cijele godine,koža memorira sve i vraća s vremenom,pa sad svatko zna svoje-trend ili zdravlje...

#9:   Autor: jocika Post Postano: 13.08.2007. 11:30

Baš ovih dana čitao, žena dobila opekline na prsima u solariju... pa kome godi, nek izvoli... osijek031.com smile

#10:   Autor: kvakica Post Postano: 13.08.2007. 12:40

Nikad nisam bila u solariju. Nemam pojma kako to šljaka a ne želim ni saznati. To je jednostavno protiv mojih uvjerenja.
Sad će neki mislit da lažem, al to je stvarno tako. Iako teško pocrnim na suncu, nekako ipak više vjerujem u prirodu.

#11:   Autor: tonya Post Postano: 13.08.2007. 12:52

Mojoj je legici guza izgorjela Embarassed

#12:   Autor: ---s Post Postano: 14.08.2007. 1:50

to je najgore,nemoš sjest!

#13:  Re: solariji Autor: Monstrum Post Postano: 14.08.2007. 10:35

Ma kakvi solariji, kakvi bakrači, najbolje doć na more, prvi dan na plažu, pa kad se skineš a telo ko Apoljon još onak boja tena ko avet, nek se vidi ko su pravi kontinentalci, pa muneš par piva i onesvjestiš se na sunjari u najbolje doba dana za bit na suncu, između 12-17, zagoriš odma prvi dan pa ostatak mora vičeš "crab people, crab people".

#14:   Autor: ljubi Post Postano: 14.08.2007. 21:30

U solariju sam bila samo jednom, inače sam pobornik ˝zdravih˝sunčevih zraka, tamnoputa sam, pa nakon samo dva dana izlaganja istima dobijem fini brončani ten. kao klinka znala sam se po cijele dane pržiti na suncu bez ikakve bojazni da ću izgoriti, nikad i nisam do prošle godine kada sam namuljana kremom sa visokim zaštitnim faktorom i izložena ne tako jakom suncu pocrvenila kao rak. sunce je danas puno štetnije nego prije, i što je najgore njegove štetne posljedice ne nastupaju odmah, melanomi se mogu pojaviti tek nakon 7 godina, bez ikakvog upozorenja, tako da unatoč tome što mi je osobno ljepše vidjeti osobu sa malo jačim pigmentom, zdravlje ipak treba biti ispred izgleda!

#15:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2007. 7:58

po prirodi sam tamnoputa i volim preplanuli ten, a i ne stoji mi nešt bljedunjavo i odem tu i tmao u solarij, ali stvarno ga gledam više kao pripremu za ljeto ili da produžim boju na jesen,,,,ali kontam da tu ima nešto vrlo čudno, kao kod žutog, valjda ljudi ne kontaju kada ih obuzme do kraja i sprže se,,,nije mi to fino
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » solariji Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::