Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » U Ameriki nazdravljaju kavom? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  U Ameriki nazdravljaju kavom? Autor: igrac s brojem 2 Post Postano: 07.08.2007. 9:41

gledam si jučer film cofee and cigaretes i vidim amerikanci kucnu čaše prije nego što otpiju gutljaj. to je meni tako smiješno...

#2:   Autor: rden Post Postano: 07.08.2007. 10:28

Svasta na filmu ima . . . .

#3:   Autor: Pašće Post Postano: 07.08.2007. 10:30

Po meni je tako svejedno sa ćim se nazdravlja jer ja nazdravljam osobi koja drži čašu, a ne piću.

#4:   Autor: Kiki_08 Post Postano: 07.08.2007. 13:12

Oni ni ne piju pravu kavu,već smeđu vodicu ,fuj,fuj.Uvreda za prave kavopije!!!

#5:   Autor: Monstrum Post Postano: 07.08.2007. 13:25

Kiki_08 je napisao/la (Pogledaj post): › Oni ni ne piju pravu kavu,već smeđu vodicu ,fuj,fuj.Uvreda za prave kavopije!!!


Svaka čast, vidi se ko je pravi kavopija, ja isto mrzim ona sranja, filter kave i ostale budalaštine, fuj je..ni čaj od kave

#6:   Autor: igrac s brojem 2 Post Postano: 07.08.2007. 14:27

Monstrum je napisao/la: ›
Kiki_08 je napisao/la (Pogledaj post): › Oni ni ne piju pravu kavu,već smeđu vodicu ,fuj,fuj.Uvreda za prave kavopije!!!


Svaka čast, vidi se ko je pravi kavopija, ja isto mrzim ona sranja, filter kave i ostale budalaštine, fuj je..ni čaj od kave


e baš to. dođe lik sroka 2 žlice šečera, pomješa i odmah se pije. a di je soc, talog...nema tu

#7:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 07.08.2007. 14:41

Filter kava je jedno od najvećih zala koje je stiglo iz SAD-a!

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 07.08.2007. 14:42

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Filter kava je jedno od najvećih zala koje je stiglo iz SAD-a!


Bravo Bravo

To majstori, bravo, kad pijem kavu oću soc, oću da je crna ko noć i slatka poput života, oću da me opere, da mi se zjembe prošire, da budem hiperaktivan bar dva sata, oću sve, oću kavu, tursku, sad!!!!!!!!!

#9:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 1:33

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Filter kava je jedno od najvećih zala koje je stiglo iz SAD-a!


Bravo Bravo

To majstori, bravo, kad pijem kavu oću soc, oću da je crna ko noć i slatka poput života, oću da me opere, da mi se zjembe prošire, da budem hiperaktivan bar dva sata, oću sve, oću kavu, tursku, sad!!!!!!!!!


moze meni vamo jedna...

#10:   Autor: anakonda Post Postano: 08.08.2007. 7:27

...ajme, bolna tocka...nisam uspjela popiti pravu tursku kavu od 28.04...demit....a od ovih hebenih americkih pokusaja kave sam odustala vec na pocetku....smrc...OCU KAVU!!!!

#11:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 10:03

Evo uživam na forumu uz tzv. litrušu, 2.5 deci crne turske kave u šalici za čaj, čekam da me opere pa će bit svašta, uh alaj ću se raspisat po forumu Very Happy

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 10:48

anakonda je napisao/la: ›
...ajme, bolna tocka...nisam uspjela popiti pravu tursku kavu od 28.04...demit....a od ovih hebenih americkih pokusaja kave sam odustala vec na pocetku....smrc...OCU KAVU!!!!


Izađi u grad na kafu i rahatlokum osijek031.com smile

#13:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 10:51

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...ajme, bolna tocka...nisam uspjela popiti pravu tursku kavu od 28.04...demit....a od ovih hebenih americkih pokusaja kave sam odustala vec na pocetku....smrc...OCU KAVU!!!!


Izađi u grad na kafu i rahatlokum osijek031.com smile


Dogovorićemo se!!!! Very Happy

#14:   Autor: roca Post Postano: 08.08.2007. 10:54

anakonda je napisao/la: ›
...ajme, bolna tocka...nisam uspjela popiti pravu tursku kavu od 28.04...demit....a od ovih hebenih americkih pokusaja kave sam odustala vec na pocetku....smrc...OCU KAVU!!!!


ajde ajde...nije baš tako strašno.
imaš starbucks na svakom ćošku, iliti "bloku", a oni imaju puuuno finih kava Smile

#15:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 10:57

roca je napisao/la: ›
ajde ajde...nije baš tako strašno.
imaš starbucks na svakom ćošku, iliti "bloku", a oni imaju puuuno finih kava Smile


Khm... Zmijica je u Iraku, u američkoj bazi, tako da bi prije našla nešto pod imenom 'Stardust'... ;-)
Osijek031.com » Film i TV » U Ameriki nazdravljaju kavom? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::