Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » RASULO U HRVATSKOJ ODBOJCI

#1:  RASULO U HRVATSKOJ ODBOJCI Autor: Mladjo Post Postano: 07.08.2007. 2:18

Konačno kad sam pomislio da je nacionalna sramota završila, i jedan olimpijski sport prestao biti svačija prćija čuo sam vijest prije par sati da sada ženska selekcija bojkotira i oće veleuvaženog gospodina popovića nazad. Dobro ko je tu lud? Wink

#2:   Autor: cibura1 Post Postano: 07.08.2007. 3:25

time se uopce ne bi zamaro...jebo ti sport kada dođe sanader nazove tog lika i on ga otpusti...po tome ako mu se nesviđa i bilic on ga moze smjeniti...sport je postao dio politike

#3:  Re: RASULO U HRVATSKOJ ODBOJCI Autor: Mladjo Post Postano: 07.08.2007. 11:41

kod nas je nažalost oduvijek sport dio politike ali ovaj put mislim da je intervencija politike bila potpuno opravdana. pa očito ako su svi odbojkaši i velik dio javnosti uz malevića očito da s tim konjem popovićem nešto nije u redu. i onda majstor krivotvori dokument ministra sporta i ovi ga smijene. ali ne, evo sad odbojkašice se bune. njihov izbornik je podnio ostavku i one sve oće popovića nazad ili neidu na europsko, svjetsko ili šta već

#4:   Autor: odbojkashica Post Postano: 07.08.2007. 22:16

ma sve to ide u kurac. ispričavam se na izrazu ali to je prava istina
Osijek031.com » Sport » RASULO U HRVATSKOJ ODBOJCI


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::