Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » da li ste ikada imali sex sa strancem ili strankinjom ? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  da li ste ikada imali sex sa strancem ili strankinjom ? Autor: nosorog Post Postano: 05.08.2007. 22:55

sex sa devojkama iz luxeburga i belgije je bio cudan, interesantan i sjajan
zao mi je sto sam se u drugim zemljama krako zadrzavao
u slovackoj sam jednoj devojci u haustiru skinu gacice i kada je to
trebalo da se desi neko je upalio svetlo
a ona se polopijana u sekundi otreznila
i navukla gacice za sekund, to je trebalo videti.
posle sam psovao teslu sto je smislio struju.

#2:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.08.2007. 23:05

Jel se racuna Bosanka? osijek031.com smile

#3:   Autor: Ivan Post Postano: 06.08.2007. 0:00

ljubio te jedan englez ljubio te jedan španac al niko ko bosanac Very Happy

#4:   Autor: cane Post Postano: 06.08.2007. 1:55

Sa svakog kontinenta po jedna...

#5:   Autor: saba Post Postano: 06.08.2007. 7:16

jel se racuna srbija?

#6:   Autor: fairy Post Postano: 06.08.2007. 7:24

da...naravno,,,,slovnenac, bosanac, joj joj i mađar,,da da,mađar joj s njim je bilo smiješno,,,,mmmm i ne znam trebala bih još razmislit

#7:   Autor: marko tot Post Postano: 06.08.2007. 8:42

Pa di ću imat, vidite da sam još dite... Al kad porastem, bit ću "galeb", he, he, he... osijek031.com smile

#8:   Autor: ---s Post Postano: 06.08.2007. 20:35

Embarassed

Zadnja promjena: ---s; 13.10.2008. 18:02; ukupno mijenjano 1 put.

#9:   Autor: Isis Post Postano: 06.08.2007. 20:40

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Jel se racuna Bosanka? osijek031.com smile


Da, isto pitanje. Very Happy

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.08.2007. 21:05

Hm, ne racunamo li zene s Balkana, imao sam jedno takvo iskustvo, ali tad sam ja bio Francuz... ;-)

#11:   Autor: nosorog Post Postano: 06.08.2007. 21:33

sta je to sa vama ljudi kao da niko od vas nije ni
presao granu, kao da jos zivite u jugoslaviji
ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.
posto vidim da niko nije nigde putovao na zapad
poruka za sve izvadite pasos idite preko i jebite
malo francuskinje svedjanke norge dankinje spanjolke i narocito razvratne engleskinje. ove godine na egzitu ste mogli da karate do mile volje
a i da budete karane.
posto sam ovu temu zapoceo predlazem da je prekinete dok ljudi malo ne proputuju ali na zapad . sretan put cujemo se kada se vratite sa putovanja. pozdrav

#12:   Autor: Isis Post Postano: 06.08.2007. 21:39

Okej, plati mi kartu i pojebat ću Eskimku za tebe...

#13:   Autor: wendy Post Postano: 06.08.2007. 21:43

nosorog je napisao/la (Pogledaj post): › ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.


Ajme, kakav primitivac. Da si karao toliko koliko govoriš da jesi, ne bi bulaznio i dobro bi znao da nema velike razlike jebeš li razvratnu Engleskinju ili razvratnu Hrvaticu.

A ako je bitno samo da nije Hrvatica onda opet nije važno ni je li razvratna ili je klada.

#14:   Autor: marrai Post Postano: 06.08.2007. 22:09

Hrvati su na trećem mjestu kao najbolji ljubavnici,dakle ne treba mi putovnica osijek031.com smile

#15:   Autor: Rajnus Post Postano: 06.08.2007. 22:13

nosorog je napisao/la (Pogledaj post): › sta je to sa vama ljudi kao da niko od vas nije ni
presao granu, kao da jos zivite u jugoslaviji
ima li neko od vas za pocetak pasos, kao da zivite i plemenu i jebete se jedni sa drugima.
posto vidim da niko nije nigde putovao na zapad
poruka za sve izvadite pasos idite preko i jebite
malo francuskinje svedjanke norge dankinje spanjolke i narocito razvratne engleskinje. ove godine na egzitu ste mogli da karate do mile volje
a i da budete karane.
posto sam ovu temu zapoceo predlazem da je prekinete dok ljudi malo ne proputuju ali na zapad . sretan put cujemo se kada se vratite sa putovanja. pozdrav


Engleskinje nije problem guziti jer one zapravo pojebu tebe. O ljepoti engleskinja necu pricati...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » da li ste ikada imali sex sa strancem ili strankinjom ? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::