Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » prosidba Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  prosidba Autor: ruana Post Postano: 30.07.2007. 20:58

pa kako to da nitko nije komentirao onu prosidbu s crvene jabuke? osijek031.com smile

#2:  Re: prosidba Autor: ---s Post Postano: 30.07.2007. 21:31

kak je to bilo romantično!!!!svi su vrištali i pljeskali!!!baš je diglo atmosferu!!!!

#3:  Re: prosidba Autor: lucky cat Post Postano: 30.07.2007. 22:11

Kakva prosidba?????ja bila s dečkom opijala se osijek031.com smile ..a daj,možda da je vidio, bi i on mene zaprosio.. osijek031.com smile

#4:   Autor: fairy Post Postano: 31.07.2007. 6:53

nisam bila, a nitko mi nej ni prijavio,,,št,,,što je bilo,,,reci reci,,,

#5:   Autor: Ivan Post Postano: 31.07.2007. 8:16

fairy je napisao/la: ›
nisam bila, a nitko mi nej ni prijavio,,,št,,,što je bilo,,,reci reci,,,


žera je zaprosio neku djevojčicu iz publike, nasreću bili su roditelji u blizini da potpišu pristanak tako da se sve lijepo svršilo!

#6:   Autor: neja Post Postano: 31.07.2007. 8:26

fairy je napisao/la: ›
nisam bila, a nitko mi nej ni prijavio,,,št,,,što je bilo,,,reci reci,,,


neki tip došao na pozornicu i doveo curu, pa je zaprosio...
od cijele prosidbe, najbolja bila reakcija publike..kao da su se svi raspametili...pljeskali, vrištali, urlali...moj lega(btw srca kamenoga) jedva govorio, koliko mu se grlo stislo...ak je njega taklo, bilo je baš romantiš

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 31.07.2007. 9:08

vjerujem da je publici bilo slatko i simpatično... ali čisto sumnjam da bi htjela da me netko zaprosi pred par stotina/tisuća ljudi Rolling Eyes

#8:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 31.07.2007. 9:50

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujem da je publici bilo slatko i simpatično... ali čisto sumnjam da bi htjela da me netko zaprosi pred par stotina/tisuća ljudi Rolling Eyes
Bravo!
Baš sam htio reći kako nikako ne odobravam ovu vrstu prosidbe.
Prosidba treba biti romantičan i poseban, ali prije svega intiman čin. Između dvoje ljudi i nikoga više.
A treba djevojci i dati priliku da kaže NE. A ti probaj reći "ne" ili "treba mi još malo vremena" pred par tisuća ljudi...

#9:   Autor: fairy Post Postano: 31.07.2007. 14:04

zamisli da je riba rekla ne, neću......hi hihih

#10:   Autor: davorccc Post Postano: 31.07.2007. 14:49

Šta bi dao da je ženska rekla NE!
Hladno ga odjebe i pobjegne sa nekom drugom.
Tad stvarno nebih bio u njegovoj koži.

#11:   Autor: SmokeY Post Postano: 31.07.2007. 16:03

davorccc je napisao/la: ›
Šta bi dao da je ženska rekla NE!
Hladno ga odjebe i pobjegne sa nekom drugom.
Tad stvarno nebih bio u njegovoj koži.


Ja bi se naklonio publici uz najavu da dodju posjetiti osjecko kazaliste i zahvalio se skoro buducoj zeni na uspjesno odglumljenu ulogu ....

Sve sam sposobanizlagati samo da se izvucem... Smile

#12:  Re: prosidba Autor: steam Post Postano: 31.07.2007. 23:14

Pogledajte stvarne video primjere javnog odbijanja iz jednog prijašnjeg topica:
Proposals gone wrong

#13:   Autor: Osječanin Post Postano: 31.07.2007. 23:20

Ja sam zaprosio svoju dragu ženicu na koncertu Balaševića u Varaždinu. Prve dvije pjesme skupljao sam hrabrosti a na treću sam ju zaprosio(sa knedlom u grlu od uzbuđenja) Đole je pjevao "Prvu ljubav" a s tom pjesmom godinu dana poslije zaplesali smo prvi ples kao muž i žena... Embarassed

#14:   Autor: insomnia Post Postano: 31.07.2007. 23:26

Jeff Murdock je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujem da je publici bilo slatko i simpatično... ali čisto sumnjam da bi htjela da me netko zaprosi pred par stotina/tisuća ljudi Rolling Eyes
Bravo!
Baš sam htio reći kako nikako ne odobravam ovu vrstu prosidbe.
Prosidba treba biti romantičan i poseban, ali prije svega intiman čin. Između dvoje ljudi i nikoga više.
A treba djevojci i dati priliku da kaže NE. A ti probaj reći "ne" ili "treba mi još malo vremena" pred par tisuća ljudi...


pa da, a možda se sirotoj djevojci uopće ne udaje, a kako će, pred tolikim ljudima... reći ne... ma ja bi rekla ne[marq=up] .. pa šta sad... Cool uf, al svaka čast liku na hrabrosti..

#15:   Autor: paperje Post Postano: 01.08.2007. 11:45

Osječanin je napisao/la: ›
Ja sam zaprosio svoju dragu ženicu na koncertu Balaševića u Varaždinu. Prve dvije pjesme skupljao sam hrabrosti a na treću sam ju zaprosio(sa knedlom u grlu od uzbuđenja) Đole je pjevao "Prvu ljubav" a s tom pjesmom godinu dana poslije zaplesali smo prvi ples kao muž i žena... Embarassed

ma daaaaaj.....
pa dobro, javne mi se prosidbe beskajno gade, ali balašević.... to bih jedino s guštom oprostila. ALI tek za koju godinicu
Osijek031.com » Čavrljanje » prosidba Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::