Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » NAJBOLJE STO NOVAC MOZE KUPITI

#1:  NAJBOLJE STO NOVAC MOZE KUPITI Autor: kantautor Post Postano: 17.07.2007. 22:08

NAJBOLJE STO NOVAC MOZE KUPITI - click



#2:   Autor: sexyback Post Postano: 17.07.2007. 23:08

je: sloboda, u smislu neopterećenog življenja.

Ustati se ujutro kad se sam probudiš, razvlačiti kavu do pola 11( kao nedjeljom).Imati isključen mobitel, a da te ne peče savjest.(bdw. oba mobitela)

...i još nekoliko godina raditi za novac, a zatim pustiti da novac radi za tebe (jeeees, po mojim proračunima još pet godina), a nakon toga: osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#3:   Autor: neja Post Postano: 18.07.2007. 7:06

s novcem možeš ugodno živjeti, riješiti se dugova, kredita, putovati Razz neopterećeno,kupiti klincima sve, ispunjavati želje...ali ako to ode u sebično ispunjavanje hirova, snobizam, zatvaranje očiju na tuđu nesreću i bijedu... Crying or Very sad
LOVA JE ISTO ŠTO I VATRA: DOBAR SLUGA, LOŠ GOSPODAR!!!! Idea

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 18.07.2007. 7:39

...ovdje gdje sam sad, shvatila ja da kad covjek zaradjuje vrlo dobar novac, brzo postane ovisan o njemu...90% ljudi koji su ovdje dosli na godinu dana, odradjuju vec 3. ili 4., neki vec i po 6.-7. godinu....jer kad skontas da godisnje mozes ostaviti sa strane 50-60 tisuca $, nikako ti se ne vraca kuci....i koliko god zaradjivao, nikada ti nece biti dosta....

#5:   Autor: mont Post Postano: 18.07.2007. 9:18

e jebiga ,kriv je monopol stampanja ,,,uvijek u istim rukama

#6:   Autor: sexyback Post Postano: 18.07.2007. 23:54

anakonda je napisao/la: ›
...ovdje gdje sam sad, shvatila ja da kad covjek zaradjuje vrlo dobar novac, brzo postane ovisan o njemu...90% ljudi koji su ovdje dosli na godinu dana, odradjuju vec 3. ili 4., neki vec i po 6.-7. godinu....jer kad skontas da godisnje mozes ostaviti sa strane 50-60 tisuca $, nikako ti se ne vraca kuci....i koliko god zaradjivao, nikada ti nece biti dosta....
lova je kó slana voda .. što je više piješ - žedniji si..
ali, treba imati mjeru,slažem se s tobom

#7:   Autor: fatcat Post Postano: 19.07.2007. 5:22

anakonda je napisao/la: ›
...ovdje gdje sam sad, shvatila ja da kad covjek zaradjuje vrlo dobar novac, brzo postane ovisan o njemu...90% ljudi koji su ovdje dosli na godinu dana, odradjuju vec 3. ili 4., neki vec i po 6.-7. godinu....jer kad skontas da godisnje mozes ostaviti sa strane 50-60 tisuca $, nikako ti se ne vraca kuci....i koliko god zaradjivao, nikada ti nece biti dosta....
Zbog toga smatram sve ovo piskaranje kantautora beznacajno, kapitalizam nije problem nego nas mentalitet...

#8:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.07.2007. 8:56

Ne misliš da je naš mentalitet proizvod društva (kapitalizma)?

#9:   Autor: fatcat Post Postano: 19.07.2007. 9:28

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ne misliš da je naš mentalitet proizvod društva (kapitalizma)?

Ne... nas mentalitet je vrlo selektivan sto se tice mnogo drugih stvari/proizvoda drustva. Lijepo je imati nesto (u ovom slucaju kapitalizam) sto mozemo kriviti za sve.

#10:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.07.2007. 9:51

Prije toga smo imali socijalizam, koji je još uvijek kriv za sve, sad smo samo još dodali i kapitalizam.
Da mentalitet jeste selektivan, samo što smo mi od kapitalizma selektivno preuzeli samo najgore stvari.

#11:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 19.07.2007. 12:29

Para vrti di burgija neće

#12:   Autor: Pašće Post Postano: 20.07.2007. 14:48

Kapitalizam-odraz ludskog razmišljanja(ja i moje).
Ljudsko razmišljanje je odraz kapitalizma (privatni biznis- mogu zaraditi na drugima).
I tako u krug jer smo mi ljudi sebični(svako bi da ima više)
Osijek031.com » Politika » NAJBOLJE STO NOVAC MOZE KUPITI


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::