Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova - rasprava Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: puki Post Postano: 08.07.2006. 16:08

svatko ima pravo na misljenje.

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.07.2006. 18:31

Alana Bates je napisao/la: ›
BTW, jesu Štakori isto ono što večeras ide na rtlu?


ne, to nije taj film.

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.07.2006. 10:28

allein je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovati da si gledala Jersey Girl Shocked makar je KS u pitanju, vjerojatno se neću natjerati da to pogledam.


nisam se mogla ufurati u film. prije toga sam bila na koncertu orgulja u Crkvi sv. Križa i nakon toga je njegov glas zaista bio iritantan.

moraš čovjeku dati šansu, ako ništa drugo, zbog Trgovaca koje imam na VHS-u i toliko sam ih puta već gledala........

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2006. 11:00

tonya je napisao/la: ›
Gledala si Whisky? Jel'da da je super?
Jedan od najbizarnijih filmova koji sam gledala u zadnje vrijeme. Koliko apatije na jednom mjestu...
Whisky... I osmijeh Smile


a režiser filma se navodno samoubio.......

#5:   Autor: allein Post Postano: 21.07.2006. 8:25

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Večeras u Uraniji gledali:
SCHULTZEOV BLUES - njemački film
Redatelj Michael Schoerr

Ispred foruma031 prisutni: Ixia, Allein, DanicaV... (ako je još netko bio, neka se javi).

Meni je film bio odličan!!!!!!!!!


Izaslanstvo portala osijek031 se lijepo provelo Smile I meni film bio dobar, lik je skroz simpatičan, lako ga je zavoliti. Ne da mi se sad ponavljati što sam ti pisao maloprije Rolling Eyes

#6:   Autor: DanicaV Post Postano: 21.07.2006. 10:27

zlusch je napisao/la: ›
Kolja - češki film... ono, kad čovjek oduševljen izađe iz kina i razmišlja o filmu još danima.


film je stvarno "pravi", gledala sam ga nekoliko puta.

#7:   Autor: debeli Post Postano: 22.07.2006. 22:58

jok nisam nasao titlove Razz

#8:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.07.2006. 9:29

Ja gledala u kinu, treba to gledat, iako mi je malo šupalj, to je dojam koji je ostavio na sve ljude koji su išli sa mnom. A bilo ih je preko nekoliko.

#9:   Autor: puki Post Postano: 23.07.2006. 9:34

a simpaticna razbibriga. ono....nis posebno, a bolji od 75% smeca koje dodje do kino-distribucije...

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2006. 12:02

allein je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Večeras u Uraniji gledali:
SCHULTZEOV BLUES - njemački film
Redatelj Michael Schoerr

Ispred foruma031 prisutni: Ixia, Allein, DanicaV... (ako je još netko bio, neka se javi).

Meni je film bio odličan!!!!!!!!!


Izaslanstvo portala osijek031 se lijepo provelo Smile I meni film bio dobar, lik je skroz simpatičan, lako ga je zavoliti. Ne da mi se sad ponavljati što sam ti pisao maloprije Rolling Eyes


Hvala "izaslanstvu". Kad krenemo dijeliti promotivni materijal, očekujemo da ćete se dobrovoljno javiti za raznošenje po gradu, a ne samo riječima na Forumu031, može? Very Happy

#11:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.07.2006. 16:51

Evo, ja se javljam dobrovoljno, ionako vrtim guzicom po gradu za džaba, pa da onda i neki poslić putem obavim...

#12:   Autor: puki Post Postano: 23.07.2006. 17:53

i ja moram, dakle ... Smile

#13: Great ! GERILA MARKETING Autor: DanicaV Post Postano: 23.07.2006. 21:44

Gemi je napisao/la: ›
Hvala "izaslanstvu". Kad krenemo dijeliti promotivni materijal, očekujemo da ćete se dobrovoljno javiti za raznošenje po gradu, a ne samo riječima na Forumu031, može? Very Happy


eto, dio izaslanstva u svoje ime kaže da pristaje.
samo gledajte da temperatura zraka ne bude preko 30 stupnjeva (jedini uvjet). Wink

inače, mi portal riječima hvalimo svakako, a ima li bolje reklame od "usmene predaje" (od uha do uha)??????

#14:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2006. 22:27

Hm, hm... Možete npr. dojavljivati sve što pročitate (ali u detalj) na plakatima u gradu pa kad ste već tu - jedan klik na dodaj najavu i napišite što se događa. Moderator će Vam to pregledati i pustiti s Vašim imenom u najavu!

A postoji i naša Galerija031 koju možete koristiti za javljanje bližim i daljim prijateljima kao greeting cards... Fotke su nam zaista lijepe i aktualne, koristite ih za promociju naših kvalitetnih fotografa (kako muških tako i ženskih), pohvalite im trud komentarom i ocjenom!

Za ostalo Vam javim kad to organizacijski031 osmislimo Smile

Molim dobrovoljce da istupe korak naprijed! ;-)

#15:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.07.2006. 22:30

evo istupila. vidiš me? Wink
Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova - rasprava Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::