Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zanimanje Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Zanimanje Autor: davorccc Post Postano: 07.05.2007. 13:58

Zanimanje koje biste sad odabrali, a niste iz razno raznih razloga završili, odabrali ili neki četvrti razlog.
Maštarije, pervezije, zdrav razum, ideje, snovi i tome slično su dobro došli!

Meni je super zanimanje grobar, uvijek posla, nitko se ne žali, kad nemaš posla napraviš ga ...
Uglavnom zanimanje boli glava.

#2:   Autor: DonQuijote Post Postano: 07.05.2007. 14:03

arheolog - to mi je bila dječja maštarija, kad su svi sanjali da budu policajci, vatrogasci, supermeni i slično... vjerujem da je jako uzbudljivo otkriti nešto davno nestalo, zaboravljeno ili sačuvano samo u mitovima i predajama.

#3:   Autor: legica_os Post Postano: 07.05.2007. 15:02

ja sam htjela biti svećenica...ali me je mama odgovorila od toga jer bi kako ona kaže napastovala tamo sve i otjerali bi me Sad
i htjela sam biti stjuardesa osijek031.com smile

#4:  Re: Zanimanje Autor: Anita_os Post Postano: 07.05.2007. 16:01

DonQuijote je napisao/la: ›
arheolog - to mi je bila dječja maštarija, kad su svi sanjali da budu policajci, vatrogasci, supermeni i slično... vjerujem da je jako uzbudljivo otkriti nešto davno nestalo, zaboravljeno ili sačuvano samo u mitovima i predajama.

Vjerujem da bi se brzo predomislio kad bi iz klimatiziranog ureda prešao na teren i cvrljio se na suncu u zgrčenom položaju pola godine, ili pak smrzavao sa šesnaest slojeva na sebi zbog dva komadića keramike ili stakla!
Wink
Kratko bi ti to bilo uzbudljivo... osijek031.com smile

#5:  Re: Zanimanje Autor: ajwar Post Postano: 07.05.2007. 18:54

kao mali sam stalno crtao i crtao(vjerojatno sam htio biti nekakav crtač)...i tako do dan danas...danas se intenzivno bavim crtanjem i svim vezanim uz likovnu umjetnost Very Happy osijek031.com smile uglavnim valja

#6:   Autor: davorccc Post Postano: 08.05.2007. 9:02

Ja sam još htio biti automehaničar kao moj stari, ali krivudavi su putevi nečiji.

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 08.05.2007. 9:05

CSI Cool

#8:   Autor: mia Post Postano: 08.05.2007. 9:20

nikita Cool

#9:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.05.2007. 9:23

mia je napisao/la: ›
nikita Cool

hrušćov?

#10:   Autor: mia Post Postano: 08.05.2007. 9:27

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
mia je napisao/la: ›
nikita Cool

hrušćov?


osijek031.com smile
nikita Cool

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.05.2007. 9:33

Ne znam misliš li na Nikitu (Luca Bessona), koja mi je nekakao draža, ili na seriju...... ali izbor je odličan (opasan).

#12:   Autor: tonya Post Postano: 08.05.2007. 15:49

I meni je puno draža Nikita Luca Bessona, a zaprepastila sam se koliko ljudi zapravo nije gledalo taj film!! A svi su vjerno pratili seriju s Nikitom koja je, naravno, plavuša. Kad sam prvi put gledala u seriju nisam se mogla pomirit s tom činjenicom. Ah, dobro, bar je Michael bio dobar Very Happy

#13:   Autor: 8 Post Postano: 08.05.2007. 17:50

Ja sam htio postati raketna topovnjača. I danas postoje određene aspiracije.

Volim jednostavna zanimanja, ali to umire. Kroz svoj kratki život prečesto sam bio odlučan, pa sam želio biti i postolar, klobučar, drvodjelja kao Isus, urar, krojač, opsjenar (nakon gostovanja lamerskih prevaranata u školskoj dvorani), ekvilibrist, vlasuljar, lovočuvar, kovač, učitelj, čarobnjak...

Budući da čovječanstvo živi na rubu ratova, najbolje je biti raketna topovnjača.

#14:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.05.2007. 18:12

Uvijek sam znala što neću, ali je bilo puno toga što bih mogla.
Moram priznati da su me povijest i arheologija privlačili. Sad bi @DonQuijote i ja negdje čeprkali i tražili ostatke davne prošlosti.

#15:   Autor: viki18os Post Postano: 08.05.2007. 20:21

Ja sam oduvijek htjela studirati engleski... i to ću ove godine i napraviti... nadam se...
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zanimanje Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::