Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Program O-Lj-Kulture Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Important Program O-Lj-Kulture Autor: Gost Post Postano: 24.06.2005. 12:20

Arrow
Izašao je plakat s rasporedom. Ajde nulatrojedinci, ugrijte stolicu i prenesite ga na net pa da ga lijepo seciramo, komentiramo, pohvalimo i pokudimo. Ovi iz Os-online su izgleda već neko vrijeme na godišnjem...

#2:   Autor: Leon Post Postano: 24.06.2005. 13:28

Bit ce... pretipkan je i jos je tastatura topla... ;-)

#3:  Re: Program O-Lj-Kulture Autor: Bilke Post Postano: 24.06.2005. 17:16

http://ljetokulture.osijek.hr/

za one kojima se ne da tipkati...

Gemi, sorry na zakasnjenju Cool

#4:   Autor: Dora Post Postano: 24.06.2005. 20:59

kakve su cijene?

#5:   Autor: Gemi Post Postano: 24.06.2005. 21:54

Dora je napisao/la (Pogledaj post): ›
kakve su cijene?


Sve osim jela i pica je besple. Kao i svake godine.

#6:   Autor: Gemi Post Postano: 24.06.2005. 22:06

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi, sorry na zakasnjenju Cool


Drago mi je sto ti je savjest proradila. To je pozitivan pomak u prijateljstvu. Smile
E sad, rekoh ti da bi te spasio samo jedan sms meni ili njemu.
Ovako ces nam platiti cugu, cevape, par litara Ness kave i grasevine, mozda i kupit par kutija Ronhilla (pusi se uz grasevinu hehe) i izradit ces preko nekoliko, Leonu nepoznatih, akrobacija u php-u neophodnih za sajt (pokazi se, pokazi)
a za mene trbusni ples u tangama (smijes popit navedene grasevine prije toga).

U protivnom, ne priznajem nikakve isprike. ;-)

#7: Great ! Re: Program O-Lj-Kulture Autor: domagoj Post Postano: 27.06.2005. 8:40

U srijedu i četvrtak je Cyrano. Toplo preporučujem. Kompletna je predstava u rimi, ali funkcionira odlično. Nije arhaična, ali naravno nije za svakoga. Čovjek mora posjedovati određeni senzibilitet da bi ju mogao gledati bez napora. Ako me kontate.

#8:   Autor: Gemi Post Postano: 27.06.2005. 11:48

Imali smo recenziju pretpremijere u kolumni Sve i svašta, ako se sjećate. Predstava je zaista super, Krešimir Mikić više nego odličan.
Btw. Rado ga gledamo u TV reklamama za Karlovačko. Onaj čupavi što baca psu gumenu kokoš, pa zabunom baci pivo; onaj što ribicinom vodom gasi požar; onaj koji nosi one silne kašete dok drugi vuku po jednu....sve je to Krešo Smile

#9:  Re: Program O-Lj-Kulture Autor: Bilke Post Postano: 27.06.2005. 14:14

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Drago mi je sto ti je savjest proradila. To je pozitivan pomak u prijateljstvu. Smile E sad, rekoh ti da bi te spasio samo jedan sms meni ili njemu.


Ne bi škodilo da vi novinari nešto i istražite, a ne da uvijek sve dobijete na gotovs, pa copy/paste. Smile

Potrebno je bilo u Googleu samo upisati "Osječko ljeto kulture" i vidi čuda... Di ide ta tehnologija...

#10:   Autor: Leon Post Postano: 27.06.2005. 14:16

Do prije 5 dana je ta tehnologija vodila na stranice OLJKa 2004.

Prije su se po gradu mogli naci plakati nego sto je bila gotova stranica, and you know it!

#11:   Autor: Gemi Post Postano: 27.06.2005. 14:19

Pravi prijatelj brži je i lojalniji od Googla.

Ali ima još tih ljeta...
A vidim za odradjivanje isprike se ne buniš?
Uzet ćemo to u obzir... ;-)

#12:  Re: Program O-Lj-Kulture Autor: Bilke Post Postano: 27.06.2005. 14:23

Embarassed

#13:   Autor: Gost Post Postano: 29.06.2005. 8:57

LEONEEE!
Ajd stavi lijepo u dnevna događanja za OLJK DNEVNA DOGAĐANJA, a ne cjelomjesečni program! Razbij, pocepaj, usitni za svaki dan, a ne ovako čoporativno. Ja se ne snalazim u danim i datumima, pa kad otvorim ovo tvoje prvo se moram vraćati pa gledati koji je uopće danas, pa onda nazad, a kunice teku... Šta ćeš, pemzioner sam.

#14:   Autor: Leon Post Postano: 29.06.2005. 9:04

Domagoj, bit ce tako, to je i planirano... Smile Eto, sad znam da ce biti i dobro primljeno ;-)

A ti onda komentiraj svaki dogadjaj kad se vratis kuci, deal?! Smile

#15: Great ! Re: Program O-Lj-Kulture Autor: domagoj Post Postano: 29.06.2005. 12:58

Može! Ja sam za. Ionako upijam i idem na sva događanja na koja fizički mogu. Naravno, otvorit ćemo za to temu pod Kulturom, da ne opterećujemo Internet na kojem nije mjesto raspra o OLJK.
Vidimo se večeras!
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Program O-Lj-Kulture Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::