Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Thompson Idite na [1], 2, 3 ... 9, 10, 11  Sljedeća  :| |:

#1:  Thompson Autor: daniel-202 Post Postano: 02.04.2007. 13:34

VUKOVAR, 13.04.2007.
SPORTSKA DVORANA BOROVO - VUKOVAR

Ulaznice u prodaji od 1.04.2007.

- recepcija hotela "LAV", J.J. Strossmayera 18
- caffe bar "TAO", dr. F.Tuđmana 22
- caffe bar "MATIJA", T.Ujevića 10
- "DANUBIUMTOURS", Trg Republike Hrvatske 1


ĐAKOVO, 14.04.2007.

GRADSKA NASTAVNO-SPORTSKA DVORANA (NOVA DVORANA)

Ulaznice u prodaji od 1.04.2007.

- "NOVI CAFFE", V.Nazora 6
- caffe bar "SALOON", Kralja Tomislava 10
- caffe bar "POINT", A.Cesarca 1
- caffe bar "VIGOR", A.Sračevića 2

Cijena ulaznice iznosi 50 kn


Zadnja promjena: daniel-202; 03.04.2007. 20:10; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 16:11

Thompson je fašist.

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 02.04.2007. 16:14

LucijaX je napisao/la: ›
Thompson je fašist.



a vidi njega što pali vatru! Smile

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 16:27

kupila sam kartu za Đakovo tralalalallalala...to se ne propušta....

#5:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 16:40

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › kupila sam kartu za Đakovo tralalalallalala...to se ne propušta....


Što više voliš kod Thombsona: tekstove ili glazbu? Kako se osjećaš/te kad ti zapjeva:

"Oj, Neretvo, teci niza stranu,
Oj Neretvo, teci niza stranu...
Nosi Srbe, plavome Jadranu,
Nosi Srbe plavome Jadranu..."

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 16:53

tekstove Very Happy i vjeruj mi ne želiš znati kako se osjećam...

više volim onu...

"Oj Ustaše braćo mila, duboka je voda Drina
Drinu treba pregaziti, i Srbiju zapaliti
Kad je Drinu pregazio, u nogu je ranjen bio
On ne viče ajme meni, vec on kliće za Dom spremni!"

#7:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 02.04.2007. 17:11

Dubokoumni tekstovi...gotovo kao neki tvoji stavovi...

#8:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 17:41

Vjeruj, volio bih 1 sekundu osjećati kakvo je to uživanje u mržnji, krvi, smrti, agoniji i nekulturi, totalitarizmu, šovinizmu...

Volio bih imati toliku šupljinu u glavi, pa se ne bih morao zamarati s plivanjem. Jednostavno plutaš. Kao jadnici u Neretvi.

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › vec on kliće za Dom

Koji ti je to jezik "vec", "kliće" i "Dom" (usred rečenice veliko slovo)?

#9:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 17:47

to se zove brzo pisanje sa greškama....Ne vraćam se više na ovu temu..ne želim se svađati Very Happy

#10:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 18:36

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › to se zove brzo pisanje sa greškama....Ne vraćam se više na ovu temu..ne želim se svađati Very Happy


Moram priznati da mi je svađa promakla. Smile

#11:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 18:43

a nemam se živaca prepirati s bilo kime u vezi Thompsona,znam kako inače teče takva rasprava tako da mi se zaista ne da bezveze gubiti vrijeme.imam pametnijeg posla Very Happy

#12:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 18:43

a i ja uglavnom prva popizdim kad netko počne pljuvati po njemu tako da ću šutjeti i svi će biti sretni i zadovoljni.. Very Happy

#13:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 18:54

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja uglavnom prva popizdim kad netko počne pljuvati po njemu tako da ću šutjeti i svi će biti sretni i zadovoljni.. Very Happy


Nije nitko pljuvao po njemu, pa to je kao da netko uvrijedi papu, Isusa ili Boga...
Thompson je osvjedočeni pacifist i humanist - samo ime kaže.

Ja sam dobio od prijatelja kazetu i na njoj bile pjesme o mrtvim Srbima, o kopanju očiju Predsjedniku, o paljenju srpskih kuća, o Antikrsti... Sve mi to ništa nije bilo jasno, pa reko' da pitam nekoga tko se razumije u tu muziku.

Ja sam jednom vidio Srbina, nisam ga baš ubio, ali sam ga mrko gledao i on pobjegao u šumu. A u učionici iz Fizike sam zabio pikado u portret Adalberta Ajštajnea.
Jel' smijem s tobom na koncert?

#14:   Autor: legica_os Post Postano: 02.04.2007. 18:55

LucijaX je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › a i ja uglavnom prva popizdim kad netko počne pljuvati po njemu tako da ću šutjeti i svi će biti sretni i zadovoljni.. Very Happy


Nije nitko pljuvao po njemu, pa Thompson je osvjedočeni pacifist i humanist - samo ime kaže.

Ja sam dobio od prijatelja kazetu i na njoj bile pjesme o mrtvim Srbima, o kopanju očiju Predsjedniku, o paljenju srpskih kuća, o Antikrsti... Sve mi to ništa nije bilo jasno, pa reko da pitam nekoga tko se razumije u tajne zanata.

Ja sam jednom vidio Srbina, nisam ga baš ubio, ali sam ga mrko gledao i on pobjegao u šumu. A u učionici iz Fizike sam zabio pikado u portret Adalberta Ajštajnea.
Jel' smijem s tobom na koncert?


naravno .....kupit ću ti i kartu osijek031.com smile

#15:   Autor: LucijaX Post Postano: 02.04.2007. 19:01

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
naravno .....kupit ću ti i kartu osijek031.com smile


Ima jedan novi bend, još šovinističkiji, furamo se na radikalizam pa ako bi nas htjeli poslušati... Ja i moj drug, zovemo se "Lobotomija". Imamo svoje instrumente, pa e'o... Kad budeš raspoložena, dođemo nas dvojica... Radimo i po selima.
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Thompson Idite na [1], 2, 3 ... 9, 10, 11  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 11.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::