Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Pronalazak posla za tinejdžera

#1:  Pronalazak posla za tinejdžera Autor: sandro000 Post Postano: 13.01.2018. 23:18

Bok,




Imam 16 godina i zanima me da li bih ja mogao naći posla negdje nije važno šta online ili neki fizički rad i koliko bi se to plaćalo.

#2:   Autor: jacika Post Postano: 14.01.2018. 12:55

Bravo, mladiću - to je poduzetnički duh! Jesi li upisan u koju od srednjih škola (ili tek namjeravaš) - jer još od 2008. godine taj model pokušavaju uvesti i kod nas (znam da ga ima, već godinu-dvije, Graditeljsko-geodetska škola..)?! U "svijetu" je uobičajeno da mladi pomažu rodbini, prijateljima, susjedima... za džeparac (a mi smo, još daleke 1967. pokrenuli tzv. učeničko poduzetništvo.., koje prakticira već neko vrijeme Gaudeamus, neke škole iz okolnih i udaljenijih županija...itd.).. Najbolje, pokreni učenički servis u svojoj sredini (uz konzultaciju sa HZZ-om, CISOK-om, Gradom, OBŽ-om.., ili pokreni, uz koga starijeg, kakvu svoju ideju - i: navali!!! S(p)retnooo!

#3:   Autor: jacika Post Postano: 17.01.2018. 8:21

...ideš li danas na "sajam poslova" u turizmu? To bi moglo biti spajanje ugodnog i korisnog boravka "na moru"?!;-)
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Pronalazak posla za tinejdžera


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::