Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Dekodiranje mobitela [nokia] Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Dekodiranje mobitela [nokia] Autor: galebhvar Post Postano: 27.03.2007. 15:44

ako nekome treba dekodirati nokiu neka mi se javi besplatno je

#2:   Autor: mia Post Postano: 28.03.2007. 9:25

meni treba, dolazi mi za uskrs iz njemačke Smile

#3:   Autor: galebhvar Post Postano: 28.03.2007. 11:59

koji model i na kojoj je mreži bila kodirana i naravno serijski broj nokie

#4:   Autor: mia Post Postano: 28.03.2007. 12:29

sutra ti sve javim..
btw...vrlo ljubazno, hvala Smile

#5:   Autor: morgan Post Postano: 06.07.2007. 11:36

a znaš li možda otključati i siemens c45?
ili netko može preporučiti jeftina a nadasve dobra majstora za taj poslić?
blagodaram unaprijed

#6:   Autor: ennna Post Postano: 06.07.2007. 15:53

jel moš dekodirat nokiu 6280?
prebacit s t-coma na vip? Very Happy

#7:   Autor: jocika Post Postano: 06.07.2007. 21:16

Ako idete na godišnji, evo vam preporuke da spojite prijatno sa korisnim... Galebhvar mora da si turistički radnik, ako ne več u menadžmentu...

#8:   Autor: galebhvar Post Postano: 06.07.2007. 21:18

jocika je napisao/la: ›
Ako idete na godišnji, evo vam preporuke da spojite prijatno sa korisnim... Galebhvar mora da si turistički radnik, ako ne več u menadžmentu...


zeznuo si se imam caffe bar i internet caffe a i servis za mobitele i racunala

#9:   Autor: jocika Post Postano: 06.07.2007. 21:26

Nisam se zeznuo, pa vidiš i sam da si turistički radnik, da si vlasnik svaka čast, ali da si tako poduzetan, naznam odakle ti računica da besplatno odkodiraš mobitele, ja sam na piji platio 40 kuna. U kojem grmu se sakriva zec?

#10:   Autor: galebhvar Post Postano: 07.07.2007. 7:10

jocika je napisao/la: ›
Nisam se zeznuo, pa vidiš i sam da si turistički radnik, da si vlasnik svaka čast, ali da si tako poduzetan, naznam odakle ti računica da besplatno odkodiraš mobitele, ja sam na piji platio 40 kuna. U kojem grmu se sakriva zec?

sada imas na internetu besplatanu stranicu pa i sam mozes dekodirati nokiu stariji tip ali ne i ove nove modele . nove modele naplacujem a stranica ti je http://www.odkleni.si/index.php nije to neki problem sada.
ako si shvatio svaka cast pozdrav slavoniji

#11:   Autor: galebhvar Post Postano: 07.07.2007. 7:12

nije u šoldima sve (nego u kolićini) lol

#12:   Autor: lejla Post Postano: 07.07.2007. 9:25

galebhvar je napisao/la (Pogledaj post): ›
jocika je napisao/la: ›
Ako idete na godišnji, evo vam preporuke da spojite prijatno sa korisnim... Galebhvar mora da si turistički radnik, ako ne več u menadžmentu...


zeznuo si se imam caffe bar i internet caffe a i servis za mobitele i racunala

oš se ženit Question

#13:   Autor: galebhvar Post Postano: 07.07.2007. 9:29

samo ako volis starije tipove nema problema

#14:   Autor: jocika Post Postano: 09.07.2007. 18:17

E kradeš Slovencima internet stranice. Nemoj da se naljute, več su dosta ljuti zbog Piranskog zaljiva. Lako tebi, more svuda oko nas... Ako bude što od svatova, želim ti sreču...
galebhvar je napisao/la: ›
jocika je napisao/la: ›
Nisam se zeznuo, pa vidiš i sam da si turistički radnik, da si vlasnik svaka čast, ali da si tako poduzetan, naznam odakle ti računica da besplatno odkodiraš mobitele, ja sam na piji platio 40 kuna. U kojem grmu se sakriva zec?

sada imas na internetu besplatanu stranicu pa i sam mozes dekodirati nokiu stariji tip ali ne i ove nove modele . nove modele naplacujem a stranica ti je http://www.odkleni.si/index.php nije to neki problem sada.
ako si shvatio svaka cast pozdrav slavoniji

#15:   Autor: galebhvar Post Postano: 09.07.2007. 18:46

ma slovenci nemaju ni boce za ronjenje jer svoje more mogu na dah preroniti haha a zenidba pa nece svaka starca od 48 godina sa mirovinom od 9 tisuca i par apartmana koji brodic i trgovinu i mala radnjica sa kaficem one hoce puno vise lol
Osijek031.com » Mobiteli » Dekodiranje mobitela [nokia] Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::