Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » TREBA MI

#1:  TREBA MI Autor: babyboy Post Postano: 20.03.2007. 19:14

hej ljudi, ovim putem objavljujem mali oglas, sljedeci tjedan moja djevojka ima rodendan i zelio bi joj pokloniti malog psica, ako tko ima kojeg neka mi broj posalje u mailu pa cu ga nazvati i sta mislite jel glup poklon?

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 20.03.2007. 19:22

...e pa ja mislim da je to glupi poklon....al kad si ga vec odlucio pokloniti....imaš u azilu veliki izbor malih psica......

#3:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2007. 19:26

Uzmi njega http://img163.imageshack.us/my.php?image=20070317azilpasivansekoih1.jpg

Fotkano prosle subote u Azilu...

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 20.03.2007. 19:36

Circa je napisao/la: ›
Uzmi njega http://img163.imageshack.us/my.php?image=20070317azilpasivansekoih1.jpg

Fotkano prosle subote u Azilu...


uzmi uzmi uzmi ga..precakan je...vjeruj mi da će joj se svidjeti tako mal i sladak...

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 20.03.2007. 20:05

...kad nekome poklanjaš životinju, prvo razmisli želi li ga ta osoba i ima li uvjete za držanje, pogotovo psa...nažalost, mnoge poklonjeni psi završavaju na ulici kad vlasnici shvate da se ne mogu brinuti za njih, da ih često nema kod kuće,da pas u zavorenom prostoru ostavlja karakterističan miris, da mali psi narastu, etc, etc...
...ali ako vjeruješ da bi se tvojoj curi svidio takav poklon, ovaj mali slatkiš je definitivno prva liga...

#6:  Re: TREBA MI Autor: daniel-202 Post Postano: 20.03.2007. 20:41

Pripazi oko takvog poklona, to nije igračka koja se može kad ti dosadi jednostavno baciti....Odluka o dijeljenju kućanstva i života sa psom ne donosi se olako i bez razmišljanja. Pas u prosjeku živi duže od 10 godina, mali psi najduže žive i mogli bi s njom provesti i do 16 godina. Veliki psi i psi divovskih pasmina žive između 8 i 12 godina i potrebno im je osigurati dovoljno prostora za svakodnevne aktivnosti i igru. Moraš biti svjestan da nije samo bitno izabrati pravog psa, nego je i nužno potrebno znati živjeti s njim.

Privlačnost koju osjećamo prema nekom psu ili pasmini temelji se na našim instinktima. Prije nego što nabaviš psa, moraš se informirati o veličini i težini koju će doseći kada odraste, jer dok je štene on je sladak, ali kad odraste on se znatno promijeni. Malo dražesno štene može te iznenaditi svojim rastom i konačnom težinom.
Tek okoćeni štenci malih pasmina uvećavaju svoju težinu do 20 puta, a štenci velikih pasmina i do 100 puta.
Zato dobro razmisli prije nego što uzmeš curi pokloniš štenca, on je kao i svako štene slatko, simpaticno i i voljan za igru, ali niko se ne informira kakav ce biti taj pas za 2-3 godine, kako ce izgledati......dosta ljudi u tom startu pogriješe, psa kupuju na prvi pogled, "e ovaj je štenac tako mali i slatki, njega kupujemo", da bi nakon godinu- dvije isti taj pas završio na ulici, zato što je narastao do 1 m, teži do (bubam) 50-60 kg.....

Nije glup poklon, ali je vrlo zahtjevan i odgovoran.....

legica_os je napisao/la: ›
uzmi uzmi uzmi ga..precakan je...vjeruj mi da će joj se svidjeti tako mal i sladak...


e ovo je to što sam rekao, greška u startu i ocjenjivanje psa "na prvi pogled"

#7:   Autor: debeli Post Postano: 20.03.2007. 21:45

ma bolje joj pokloni zmiju, bar je nemorash voditi u šetnju.
A prije svega se moraš dogovoriti kome će pripasti nakon prekida veze ili braka.

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 21.03.2007. 13:48

azil je prepun malih, slatkih psića koji čekaju da ih netko udomi... ako ti je baš važno da bude čistokrvan, ima i takvih...

#9:   Autor: babyboy Post Postano: 29.03.2007. 21:21

samo da vas obavjestim cura me ostavila

#10:   Autor: tamna strana Post Postano: 29.03.2007. 21:37

babyboy je napisao/la: ›
samo da vas obavjestim cura me ostavila


....dođeš sutra na disko party i nađeš drugu.....ako ništa drugo barem ceš se napiti.....Cool

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.03.2007. 23:11

babyboy je napisao/la: › samo da vas obavjestim cura me ostavila


Sto si joj poklonio?

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 30.03.2007. 11:57

Leteci mungos je napisao/la: ›
babyboy je napisao/la: › samo da vas obavjestim cura me ostavila


Sto si joj poklonio?


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Znam, nije smijesno, URNEBESNO JE Very Happy

#13:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.03.2007. 12:50

diiiivnoooooo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » TREBA MI


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::