Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Pobjeda našeg kluba - NK Osijek Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#1:  Pobjeda našeg kluba - NK Osijek Autor: _Jimmy_ Post Postano: 26.02.2007. 7:27

Evo ljudi još sam pod dojmom,nakon visoke pobjede nad Varteksom , šta reći svaka čast ... šta vi kažete ?

#2:   Autor: DonQuijote Post Postano: 26.02.2007. 8:23

ne sjećam se otkad nisam vidio 4 osječka gola u jednoj tekmi! dobra je tekma bila, samo da nije bilo tako jebeno hladno! mali vida će biti odličan, samo ako mu daju igrati. a jukić i pavličić u kombinaciji su ogromno pojačanje.

#3:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 26.02.2007. 8:38

da tako nekako no nažalost prodat ćemo ih nekome ... zbog financija ...

#4:  Re: Pobjeda našeg kluba - NK Osijek Autor: lufus Post Postano: 26.02.2007. 13:29

varteks je igrao bez 6 ili 7 standardnih tako da ih ne treba dizati u nebo, pogotovo nakon sramotne predstave u splitu. dobro je što su osim lopeza svi igrači koji su počeli utakmicu "domaći", a i da nije bilo vuice vjerojatno najmlađa ekipa hnl-a. žalosno je da je igra ozbiljno "pala" ulaskom igračkih veličina milardovića, vitaića...srećom dedaj nije zaigrao.

#5:   Autor: debeli Post Postano: 26.02.2007. 15:24

Meni isto nije jasno koji quratz guraju tog anti-talenta od Milardovića u igru i zašto je vadio malog Vidu, i što će nam onaj Pomorac (kljuse debelo) i jer ih nije stid što Vujica trči ko mladić u `90 min.
Sve u svemu konačno par dobrih akcija koje nismo vidili još od `98, al ne zaboravimo da je Vartex bio nezainteresiran i da su nas pred kraj malko stisli.

#6:  Re: Pobjeda našeg kluba - NK Osijek Autor: Osječanin Post Postano: 26.02.2007. 18:14

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › varteks je igrao bez 6 ili 7 standardnih tako da ih ne treba dizati u nebo, pogotovo nakon sramotne predstave u splitu. dobro je što su osim lopeza svi igrači koji su počeli utakmicu "domaći", a i da nije bilo vuice vjerojatno najmlađa ekipa hnl-a. žalosno je da je igra ozbiljno "pala" ulaskom igračkih veličina milardovića, vitaića...srećom dedaj nije zaigrao.


Nije mi jasno kojih to 6-7 igrača nije igralo Varteksu? Ja znam samo Šafarića i Šimića(ako se njega može ubrojati u standardne)

#7:   Autor: esseker81 Post Postano: 26.02.2007. 23:23

nije bitno ko je igrao uza varteks bitno da su nasi pobjedili nek bude u subotu pobjeda ...

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.02.2007. 8:22

debeli je napisao/la: ›
Meni isto nije jasno koji quratz guraju tog anti-talenta od Milardovića u igru i zašto je vadio malog Vidu, i što će nam onaj Pomorac (kljuse debelo) i jer ih nije stid što Vujica trči ko mladić u `90 min.

bez obzira na tanak igrački kadar, neke (milardovića, dedaja, primorca...) bi trebalo što prije negdje utopiti! ako nigdje drugdje, u dravi. prestrašno je što se događa s igrom kad oni igraju.

#9:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.02.2007. 10:16

Ma nemojte Karla, bio je dobar, nije imao izrazitu šansu, ali odlično je otvarao prostor i pravio blok. Imam dojam da će on odlično djelovati u ovoj formaciji...

#10:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.02.2007. 11:41

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Ma nemojte Karla, bio je dobar, nije imao izrazitu šansu, ali odlično je otvarao prostor i pravio blok. Imam dojam da će on odlično djelovati u ovoj formaciji...

moram priznati da je solidno otvarao prostor, ali kad jedina i izrazita špica u utakmici u kojoj njegov tim da 4 gola, a on ne da niti jedan...

mogao bi dobro funkcionirati u toj formaciji, samo ako mu prestane ta golgeterska blokada. ako se uopće radi o blokadi.

#11:   Autor: lufus Post Postano: 27.02.2007. 12:16

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
Meni isto nije jasno koji quratz guraju tog anti-talenta od Milardovića u igru i zašto je vadio malog Vidu, i što će nam onaj Pomorac (kljuse debelo) i jer ih nije stid što Vujica trči ko mladić u `90 min.

bez obzira na tanak igrački kadar, neke (milardovića, dedaja, primorca...) bi trebalo što prije negdje utopiti! ako nigdje drugdje, u dravi. prestrašno je što se događa s igrom kad oni igraju.

ne zaboravi vitajića, a ovo s primorcem više nema smisla, pa njega se vječno čeka. više valjda ni sam ne vjeruje u sebe, u subotu je imao nekoliko nerezonskih udaraca...

#12:   Autor: gaap Post Postano: 27.02.2007. 14:28

jebote, tko su ti ljudi o kojima vi pričate!?!? ja od nogometaša osijeka jedino znam za beljana i ovog rudiku vidu šro spominjete.... i onog mađara, jel se fišer zove??

#13:   Autor: Osječanin Post Postano: 27.02.2007. 15:49

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › jebote, tko su ti ljudi o kojima vi pričate!?!? ja od nogometaša osijeka jedino znam za beljana i ovog rudiku vidu šro spominjete.... i onog mađara, jel se fišer zove??


Koji su ti to điberi? ja čuo samo za šmudlu,lepinjicu i alara osijek031.com smile

#14:   Autor: debeli Post Postano: 27.02.2007. 19:02

Hehehe zamisli slučaj selotejp u grackom vrtu hihihihihi
:osijek031.com smile: :osijek031.com smile:

#15:   Autor: VESP Post Postano: 27.02.2007. 19:59

Konacno POBJEDA!
Osijek031.com » Sport » Pobjeda našeg kluba - NK Osijek Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::