Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » OŠ Jagoda Truhelka- iskustva i komentari

#1:  OŠ Jagoda Truhelka- iskustva i komentari Autor: trenton Post Postano: 08.06.2016. 23:37

Dakle, kakva su vam iskustva sa školom ili ste čuli nečije iskustvo?
Ono što se može čuti da je škola u kojoj je puno "lažnog sjaja" i da je u biti nazovi kao ono "elitistička" ali realno se ništa ne naući, tako sam čuo ili?. Ističe li se po nečem? Da li netko zna kakave su učiteljice 1-4, opremljenost, što škola nudi a druge ne, da li roditelji moraju tiplat sve živo ili škola ima dobar proračun??? Zna li tko išta?...imamo mogućnost izbora pa ajd da vidim iskustva iz prve ili druge ruke.

Facebook komentari:




#2:   Autor: Redakcija 031 Post Postano: 09.06.2016. 10:30

Još Facebook komentara:

#3:   Autor: trenton Post Postano: 09.06.2016. 12:09

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Još Facebook komentara:



Ajd super...samo što FB nije relevantan jer se vidi ime, većini, pa nitko neće biti objektivan...samo hvalospjevi što je zapravo jako sumnjivo. Volio bih mišljenja "anonimnih"..ako može, objektivno

#4:  Re: OŠ Jagoda Truhelka- iskustva i komentari Autor: trenton Post Postano: 09.06.2016. 16:01

Hvala na odgovorima.
Ok, znači škola je bila super dok ste išli u nju. Mene zanima sadašnja situacija. Škola u koju sam ja išao bila je super kad sam ja išao a sad kažu da baš i nije. Jasno je da u svakoj školi ima i dobrog i lošeg te upravo iz tog razloga tražim više mišljenja.
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » OŠ Jagoda Truhelka- iskustva i komentari


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::