Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Rukomet Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Rukomet Autor: toni Post Postano: 31.01.2007. 17:21

Ne vjerujem da nitko ne komentira...

Mislim... uvesti Dominikovica zadnjih 15 min.. nakon što nije odigro ni minute na prvenstvu, imao sranje s doping kontrolom... i takog nabrijanog uvesti ga u zavrsnici !?!?? Odma sam vidio 2min.. cim sam to pomislio.. evo ti 2 min ! Popizdio sam. pa jos 2 min... ajd u qrac... bas sam se nazivcirao ! Taj Lino je kreten ! Jebo ga hdz u dupe !

#2:  Re: Rukomet Autor: lufus Post Postano: 31.01.2007. 17:50

od prve sekunde se vidjelo da nisu u utakmici, ne toliko strah koliko bezidejnost, anemičnost...nisu ni francuzi igrali bolje, ali suci su ih gurali kao da su domaćini. suđenje i organizacija ovog sp-a katastrofalni!

#3:   Autor: toni Post Postano: 31.01.2007. 17:57

A cuj.. dvije najače obrane svijeta igraju.. malo golova... do zadnjih 15 min i 'majstorskog' poteza Line s Dominikovicem, bio je bilo izjednačeno... napad je loše igrao, ustvai.. igrala se obrana.. znaci zatvoreni prilazi golu... pa ni jednu jebenu kontru nismo imali.. ni jednu !!!! opet sam se naživcirao :/

#4:  Re: Rukomet Autor: lufus Post Postano: 31.01.2007. 18:07

Červar je tijekom cijelog prvenstva imao stvarno čudnih odluka, ali to je njegova stvar i on odgovara za te odluke. Još jedna prevaga koju se baš ne spominje u medijima je igra krilnih igrača, na ovakve obrane krila moraju radit, njihovo desni krilni nas je ubijao, a naših nigdje...

#5:   Autor: toni Post Postano: 31.01.2007. 18:11

lufus je napisao/la: ›
Červar je tijekom cijelog prvenstva imao stvarno čudnih odluka, ali to je njegova stvar i on odgovara za te odluke. Još jedna prevaga koju se baš ne spominje u medijima je igra krilnih igrača, na ovakve obrane krila moraju radit, njihovo desni krilni nas je ubijao, a naših nigdje...


mali crnjo nam je uvalio 8, maltene, jednakih golova...

ps. Linu za precjednika !!!

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 31.01.2007. 18:17

evo i moga kao pametnog komentara...
Naši su ušli u tu utakmicu kao prvaci svijeta,mislili su da će pobijediti i ta njihova samouvjerenost ih je dovela do poraza..TAKO IM I TREBA
..A červar je mogao staviti malo bolju šestorku a ne u nju ubaciti dominikovića..znala sam da će biti sranja s njime...
A i da smo izgubili od španjolaca,dobili bi njemce od kojih bi također izgubili jer su oni domaćini i suci bi bili na njihovoj strani...
A ak se ne varam francuzi su imali 2 poraza do četvrtfinala a mi 7 pobjeda koje nam niš ne znače sad..dečki ispravite me ak griješim...
i sad se moramo boriti za 5 - 8 mjesta..užasssss

#7:   Autor: DonQuijote Post Postano: 31.01.2007. 22:11

kaže lino: opraštam im... (igračima) Very Happy

#8:   Autor: legica_os Post Postano: 31.01.2007. 23:00

nisu igrači krivi nego Lino!!!

#9:  Re: Rukomet Autor: Jeff Murdock Post Postano: 31.01.2007. 23:27

Informacija od novinara koji su bili uz repku:

Woody je htio tankirati protiv Španjolaca na što su Balić i Metličić poludili i rekli: "Nema šanse, idemo dobiti sve do kraja!".

No to i nije tako važno. I da smo tankirali pa išli na Island (na Švabe nismo mogli nikako), mogla nam se i protiv njih dogoditi loša utakmica. Pa tek onda priče, eto vam sad vaše puštanje Španjolcima...

Sad treba podići glave, dobiti sutra Španjolsku, dobiti utakmicu za 5.mjesto i ponosno se vratiti kući.

Imamo razloga biti ponosni na njih, previše su toga napravili da bi jedan poraz mogao okaljati ugled.

A neke Woodyeve odluke ni ja nisam razumio.
Jedino što je valjalo su golman i Balić u napadu.
A Balić u obrani je bio totalno truba, sve golove je zabio onaj crni što ga je baš Ivano čuvao.

#10:  Re: Rukomet Autor: lufus Post Postano: 01.02.2007. 10:20

trebao ih je izostavit zbog umora, pogotovo metličića, a ne zbog biranja protivnika, a nabijem mu ja autoritet ako je istina ovo što si ti rekao. inače prvestvo je katastrofa, nijemce suci doslovno guraju kroz natjecanje, a organizacija je dno dna, smještaj rukometaša, sustav natjecanja, karte...nas bi pokopali da nešto slično napravimo! svaka čast onom španjolcu što je razbio sat za najboljeg igrača utakmice.

#11:  Re: Rukomet Autor: allein Post Postano: 01.02.2007. 10:30

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › svaka čast onom španjolcu što je razbio sat za najboljeg igrača utakmice.


Što je to bilo? Kada, povodom čega?

#12:  Re: Rukomet Autor: lufus Post Postano: 01.02.2007. 13:06

gledao sam snimku tekme i nijemci su ih ubijali od batina, naravno bez nekih većih sankcija, a u zadnje dvije minute najveći cirkus, rezultat se lomi, a oni španjolcima isključe igrača pa im sviraju prekršaj u napadu i onda nijemcima poklone sedmerac...i onda valjda da bi nekako ublažili sramotu za najboljeg igrača tekme proglašen španjolac koji poklonjeni sat razbija u komade...naravno da se u medijima stidljivo piše o krađi jer se ipak radilo o njemačkoj...

#13:   Autor: allein Post Postano: 01.02.2007. 14:52

Finale: Njemačka - Francuska. Rezultat - 12:11, za jednu od te dvije reprezentacije.

#14:   Autor: Uma Post Postano: 01.02.2007. 14:56

Dominiković nije ni za ku...., nemam pojma zašto se digla tolika hajka oko njega, nije neki bitan, uostalom dokazao je to!

#15:   Autor: legica_os Post Postano: 01.02.2007. 15:17

Da nije Lino ubacio Dominikovića možda bi dobili Francuze...
I sad ako izgubimo od Španjolaca to će biti veeeeeeelika sramota...
Ajmo našiiiiiiiiiiiii...osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Kako mi se sve čini,njemci će osvojiti osijek031.com smile
Osijek031.com » Sport » Rukomet Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::