Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Svim poganima i ateistima čestitam njihovu noć -noć vještica

#1:  Svim poganima i ateistima čestitam njihovu noć -noć vještica Autor: Jošava Post Postano: 31.10.2015. 17:12

Nadam se da ste izradili lik svojega 'boga'. Ako niste, požurite,noć samo što nije:


#2:   Autor: simo031 Post Postano: 31.10.2015. 17:35

Na ovim prostorima se od pamtivjeka svetkuje Dušni dan ili Dan mrtvih, i ova američka izmišljotina sa danom vještica ni po čemu ne pripada na ove prostore.

#3:   Autor: eldiablo Post Postano: 12.10.2016. 9:42

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Na ovim prostorima se od pamtivjeka svetkuje Dušni dan ili Dan mrtvih, i ova američka izmišljotina sa danom vještica ni po čemu ne pripada na ove prostore.


E mili moj, ti od "pamtivjeka" živiš u zabludi....

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 13.10.2016. 8:56

eldiablo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Na ovim prostorima se od pamtivjeka svetkuje Dušni dan ili Dan mrtvih, i ova američka izmišljotina sa danom vještica ni po čemu ne pripada na ove prostore.


E mili moj, ti od "pamtivjeka" živiš u zabludi....


E mili moj, moja upis je vezan za tradicijski dio navedenih običaja, tako da si ti debelo fulao svojim odgovorom.
Osijek031.com » Filozofija i religija » Svim poganima i ateistima čestitam njihovu noć -noć vještica


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::