Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Umro Joe Barbera - tvorac crtića: Tommy i Jerry.... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Umro Joe Barbera - tvorac crtića: Tommy i Jerry.... Autor: darkmark Post Postano: 19.12.2006. 16:19

Polako nam odlaze ljudi koji su nam takvim crtićima uljepšali djetinjstvo...
Što mislite o novim crtićima...i koliko su vam značili oni stari?

#2:   Autor: Zuhra Post Postano: 19.12.2006. 21:40

oni stari znace i previse i znacit ce, a ovi novi jednostavno hentai smece.

#3:   Autor: Isis Post Postano: 19.12.2006. 23:06

Ovaj, znaš li ti šta su "hentai"?

#4:   Autor: noj u bemveu Post Postano: 20.12.2006. 11:35

normalno da mi ondašnji crtići znače puno i danas, kad su mi obilježili djetinjstvo. no, nije da onda nije bilo sranja.
npr. Augusta, onaj neki mađarski, čini mi se... znači, glavni (i jedini) lik je neko tijesto (il glina?) u obliku iritantno vrišteće čupave i megaružne ženske spodobe koja ima za zadatak u 5 min napravit ono što dijete, ni kad dođe vrijeme odjavne špice, ne skonta. dobro.. možda sam ja bila glupavo dijete...
pa onda Mio Mao - plastelinske mačke. mio mao mio mao la la la la la la. i na istu foru i one neke 2 patke (velika i mala) - od papira, gdje se mala uvijek izgubi.
i ona neka bijela čupava gusjenica, s crnim sunčanim naočalama, što izgleda ko ona četka ta brisanje prašine.
sve to što nije bilo nacrtano mi je išlo na živce.
a da. išao mi na živce i Fedor & Todor, one 2 svinje - mada njih dvojica ipak ne mogu konkurirati gore nabrojanom.

a s druge strane vitezovi orjenta, tom i jerry, ptica trkačica, toro i pončo, popaj, štrumpfovi, snorkiji, bipsići, WB crtići, sport billy,... u-la-la

i bio mi zakon la linea. iako je i on samo vrštao i živcirao se zbog animatora. jadnik.

današnje crtiće ubije debilna sinkronizacija.

#5:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 20.12.2006. 12:31

šteta ... Sad

#6:   Autor: ela Post Postano: 20.12.2006. 14:29

Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l

#7:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 20.12.2006. 14:44

ela je napisao/la: ›
Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l


ja sam taj video našao na youtube-u

#8:   Autor: Sale car Post Postano: 20.12.2006. 19:20

noj u bemveu je napisao/la: ›
normalno da mi ondašnji crtići znače puno i danas, kad su mi obilježili djetinjstvo. no, nije da onda nije bilo sranja.
npr. Augusta, onaj neki mađarski, čini mi se... znači, glavni (i jedini) lik je neko tijesto (il glina?) u obliku iritantno vrišteće čupave i megaružne ženske spodobe koja ima za zadatak u 5 min napravit ono što dijete, ni kad dođe vrijeme odjavne špice, ne skonta. dobro.. možda sam ja bila glupavo dijete...
pa onda Mio Mao - plastelinske mačke. mio mao mio mao la la la la la la. i na istu foru i one neke 2 patke (velika i mala) - od papira, gdje se mala uvijek izgubi.
i ona neka bijela čupava gusjenica, s crnim sunčanim naočalama, što izgleda ko ona četka ta brisanje prašine.
sve to što nije bilo nacrtano mi je išlo na živce.
a da. išao mi na živce i Fedor & Todor, one 2 svinje - mada njih dvojica ipak ne mogu konkurirati gore nabrojanom.

a s druge strane vitezovi orjenta, tom i jerry, ptica trkačica, toro i pončo, popaj, štrumpfovi, snorkiji, bipsići, WB crtići, sport billy,... u-la-la

i bio mi zakon la linea. iako je i on samo vrštao i živcirao se zbog animatora. jadnik.

današnje crtiće ubije debilna sinkronizacija.


Potpisujem i dodajem jos dva crtica: Hi-men i cudesna suma... meni dva najdraza crtica ...


ela je napisao/la: ›
Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l


Ne znam o cemu se radi, ali imam tu pjesmu na mobitelu:

"u svetu postoji jedno carstvo
u njemu caruje drugarstvo
u njemu je sve lepo
u njemu je sve nezno
u njemu se sve raduje

Tamo su kuce od cokolade
prozori su od marmelade
tamo svako radi ono sta hoce
tamo raste svako voce"


darkmark je napisao/la: ›
Polako nam odlaze ljudi koji su nam takvim crtićima uljepšali djetinjstvo...
Što mislite o novim crtićima...i koliko su vam značili oni stari?


Zao mi je covjeka koji je uljepsao toliko djetinjstava, pa tako i moje... svaka mu cast... postovanje....

#9:   Autor: Sale car Post Postano: 20.12.2006. 19:29

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l


ja sam taj video našao na youtube-u


Jek nozes staviti taj link ... da vidim o cemu se radi... please

#10:   Autor: ela Post Postano: 20.12.2006. 23:14

evo ga :tatatatira....

Branko kockica

#11:   Autor: ela Post Postano: 20.12.2006. 23:16

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l


ja sam taj video našao na youtube-u


Da,slučajno naletjeh,ajme koja je to sreća bila!

#12:   Autor: ela Post Postano: 20.12.2006. 23:19

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
Hvala svemu što je iznad nas na prekrasnom djetinjstvu bez pokemona i digimona.Nedavno sam naletjela na pjesmicu Branka kockice.
Sjećate se?

"U svjetu postoji jedno carstvo...."
Moj flash back je bio zapanjujuć.l


ja sam taj video našao na youtube-u


Jek nozes staviti taj link ... da vidim o cemu se radi... please


Sad vidim po godinama da te omašio Branko kockica,svečano obećajem kada dobijem sve epizode,dobiješ i ti da vidiš o čemu se radi.

#13:   Autor: DanicaV Post Postano: 21.12.2006. 14:01

Zuhra je napisao/la: ›
oni stari znace i previse i znacit ce, a ovi novi jednostavno hentai smece.


prvo sam potražila značenje hentai

http://en.wikipedia.org/wiki/Hentai

@Zuhra, odlično. Wink

i ne pokušavam skontati nove crtane i igračke, sve nešto vanzemaljsko, ružno.... negledljivo.

#14:   Autor: Sale car Post Postano: 23.12.2006. 11:54

ela je napisao/la: ›
Sad vidim po godinama da te omašio Branko kockica,svečano obećajem kada dobijem sve epizode,dobiješ i ti da vidiš o čemu se radi.


E hvala... bas me zanima...

e jel neko ima na kompu epizode benny hilla... tu melodiju isto imam na mobitelu, a i lega s posla mi je prico o tome pa bih i to volio pogledati...

Odo novih crtica ( serija ) najvise mi se sviđaju pokemoni... odlicni su mi... a ovo je ostalo sve smeće... a animirani su mi filmovi svi odlicni... ledenog doba kao prvi film te vrste ( mislim da je to bio prvi animirani film ) i potraga za nemom... ostalo nisam gledao, ali sam cuo da je sve odlicno... to su filmovi i za djecu i za odrasle... svaka cast n ideji i realizaciji...

#15:   Autor: wendy Post Postano: 23.12.2006. 15:32

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › a animirani su mi filmovi svi odlicni... ledenog doba kao prvi film te vrste ( mislim da je to bio prvi animirani film ) i potraga za nemom... ostalo nisam gledao, ali sam cuo da je sve odlicno...


Shocked Sale, ti stvarno lupaš k'o Maksim po diviziji... Wink
Osijek031.com » Film i TV » Umro Joe Barbera - tvorac crtića: Tommy i Jerry.... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::