Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Vatrogasci

#1: Warning ! Vatrogasci Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 12:49

Jel netko cuo za grupu "vatrogasci" ( pretpostavljam da netko i je ) pa me zanima jel znate jel imaju oni sluzbenu stranicu... bas me znaima.... Volio bih ici na njihovu stranicu, da vidim kako su je uredili i sta ima, al ne mogu je nikko naci... e da i gdje se mogu skinuti njihovi spotovi...

#2: Warning ! Re: Vatrogasci Autor: ela Post Postano: 17.12.2006. 13:17

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jel netko cuo za grupu "vatrogasci" ( pretpostavljam da netko i je ) pa me zanima jel znate jel imaju oni sluzbenu stranicu... bas me znaima.... Volio bih ici na njihovu stranicu, da vidim kako su je uredili i sta ima, al ne mogu je nikko naci... e da i gdje se mogu skinuti njihovi spotovi...

Sale evo ti nešto malo ali pregledaj i dalje!
http://www.youtube.com/watch?v=SS70KUbJTjs

Mislim da ima još!

#3:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 13:54

Hvala. Jedino je jadno sto nemozes skidati s te stranice... al ja snimim preko mobitela i onda si ubacim na komp... mozda i je nesto losija snimka ali je barem nekakvu imam.... heheh svercam se

#4:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.12.2006. 14:25

na njih smo otkidali negdje tamo poslije rata, ali već godinama nisam ništa o njima čula.. dobra zajebancija, uglavnom.

#5:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 14:28

CatCloe je napisao/la: ›
na njih smo otkidali negdje tamo poslije rata, ali već godinama nisam ništa o njima čula.. dobra zajebancija, uglavnom.


Imaju oni i novi album... fora pjesme... kao i uvijek sprdačina... pogotovo lane moje... osijek031.com smile

#6:   Autor: ela Post Postano: 17.12.2006. 14:46

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hvala. Jedino je jadno sto nemozes skidati s te stranice... al ja snimim preko mobitela i onda si ubacim na komp... mozda i je nesto losija snimka ali je barem nekakvu imam.... heheh svercam se

možeš skinuti preko Mozilla Firefoxa ,sad da ti ja objašnjavam to bi ti bilo zdravo seljačko objašnjenje,negdje na forumu sam vidjela da je objašnjeno.Ali može se i nije neki problem.

#7:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 14:57

ela je napisao/la: ›
možeš skinuti preko Mozilla Firefoxa ,sad da ti ja objašnjavam to bi ti bilo zdravo seljačko objašnjenje,negdje na forumu sam vidjela da je objašnjeno.Ali može se i nije neki problem.


Ajd bas cu probati nesto...

#8:   Autor: debeli Post Postano: 17.12.2006. 16:08

videodownloader extenzija u firefoxu

#9:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 16:41

debeli je napisao/la: ›
videodownloader extenzija u firefoxu


Bas kul sve kuzim... ma otici cu ja do lege pa cemo onda on i ja nesto skontati... al svejedno hvala....

#10:   Autor: Leon Post Postano: 17.12.2006. 17:37

Upute za spremanje filmica s YouTube-a mozes naci ovdje:
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=3921

#11:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 18.12.2006. 8:58

šta čuo ... imam sve albume ...
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Vatrogasci


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::