Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Klub mladih Osijek Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Klub mladih Osijek Autor: domagoj Post Postano: 29.05.2005. 12:42

Strašno... Tko je to organizirao? Kakav je to prostor za takve legende? Pa tamo je bilo sto stupnjeva! Umalo se ne sruših. Bio sam mokar do gaća.
Nikad više tamo dovesti nikog bitnog!!! Ima stoput boljih i većih i prozračnijih prostora. Moja šupa, naprimjer, je puno reprezentativnija...

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.05.2005. 11:51

KMO u Osijek dovodi stvarno dobre grupe, steta sto se koncerti dogadjaju u tom skucenom prostoru, uz temperature unutrasnjosti jezgri nuklearki.

#3:   Autor: Gost Post Postano: 31.05.2005. 9:57

Čudim se samo kako su pristali na to. Čovječe, pa debeli Mladen je disao na škrge, na trenutke uopće nije repao, po izrazu lica mogao bi zamisliti kako sanjari "Nikad više u Osijek!"

#4: Funny  Autor: Gost Post Postano: 05.06.2005. 14:22

Zna li netko kome se mogu javiti za gažu u klubu mladih? Ime, mob, mejl...

#5:   Autor: Leon Post Postano: 05.06.2005. 14:24

Na Osijek031.com postoji korisnik Damjan. Mislim da je to decko iz KMO. Registriraj se kao korisnik i posalji mu privatnu poruku ili e-mail.

#6:   Autor: Gemi Post Postano: 05.06.2005. 19:05

031-375-299 Klub Mladih
Strossmayerova 68.
[email protected]
mislim da je osoba
Danijela Lovrić

#7:   Autor: Gost Post Postano: 06.06.2005. 18:08

Tnx!

#8:   Autor: Tea Post Postano: 07.06.2005. 16:12

Cuj, u uvjetima u kojima su oni radili i sad pokusavaju nesto napraviti. ...Ja im se divim. Toliko bendova su dobili priliku za svirat. Ako hoces glumit, plesat.Ili samo se druzit uz stolni nogomet.Svaka cast !
Sto se tice TBF - decki javili da im je bilo super!
Znam da su mogli u tom trenutku kad im se pokvarila klima , ucinili bi nes.
Cujem da im Telefon u klubu ne radi. Ili osobno odi ili mailom. A ja cu pokusat Danijelin telefon dobit. Jednom mi je dala vizitku kad sam bila u nekom bedu, na koncertu. Zena je legenda.

#9:   Autor: Gost Post Postano: 08.06.2005. 13:01

hm inace mi je tbf dosta drag,al cim sam cuo da su u KMO,odustao sam od koncerta...prosle godine napune sator sa cca 500 tinjak ljudi, a ove godine rupa u koju jedva stane 150 ljudi ? i od tih 150 pola ne vidi grupu iz onog hodnika. inace, svaka cast danijeli i damjanu, jer se trude oko tog kluba, ali ovo je previse. ne previse u smislu inicijative, vec previse za taj klub, kad dobiju nove prostore, a trebali bi ( fingers crossed ), onda valjda dovest ovakve bendove. inace...prst dolje...inace, imam ja danijelin i damjanov broj, al ne znam kolko je u redu to raspacavat na netu. ko ih treba nek ode tamo i kraj...pozdrav..

#10:   Autor: Leon Post Postano: 08.06.2005. 13:40

Kao sto rekoh, Damjan je ovdje registrirani korisnik portala, tako da bilo svi oni koji se registriraju imaju uvid u listu clanova, i mogu ih kontaktirati bilo putem privatne poruke na siteu, bilo putem obrasca koji onda to salje na korisnikov e-mail.

Neregistrirani korisnici nemaju tih mogucnosti, stoga toplo preporucam registraciju (traje manje od minute ;-))...

#11:   Autor: Gemi Post Postano: 08.06.2005. 14:59

Telefon kazu radi, ali tek u vecernjim satima...

#12: Note Re: Klub mladih Osijek Autor: djubre_os Post Postano: 13.06.2005. 16:47

evo baš je u subotu bio metal koncert( crescent moon-os i via morse i inferno iz slatine) bilo je stotinjak ljudi i mislim da nitko nije požalio.
ako si zainteresiran za gažu u klubu neka dođe jednu večer u klub (strossmayerova 68- odmah preko puta moše) jer će onda damjan i danijela biti tamo. a uostalom možeš i damjanu poslati privatnu poruku.

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.06.2005. 10:56

Neka srede klimu ili dovod zraka. Neka barem cekicem probuse koju rupu u zidovima. Zna biti bas previse zagusljivo.

#14:   Autor: chobanka Post Postano: 14.06.2005. 18:56

domagoj je napisao/la (Pogledaj post): ›
Strašno... Tko je to organizirao? Kakav je to prostor za takve legende? Pa tamo je bilo sto stupnjeva! Umalo se ne sruših. Bio sam mokar do gaća.
Nikad više tamo dovesti nikog bitnog!!! Ima stoput boljih i većih i prozračnijih prostora. Moja šupa, naprimjer, je puno reprezentativnija...

hahahahhaah Smile)))

#15:   Autor: gaap Post Postano: 16.06.2005. 11:23

ajd, sad!!! da vidim tko se sjeća OKS-A '93.
kondenzirani znoj i pivo kapali su sa plafona i nitko se nije bunio! svi ste postali neke fine guzice!
Osijek031.com » Nightlife » Klub mladih Osijek Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::