Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » "Sramotan" posao

#1:  "Sramotan" posao Autor: Sale car Post Postano: 04.12.2006. 22:31

Postoji li posao od kojeg se trebas sramiti??? Ja sam po zanimanju keramičar, zaposlen i nikada mi nije bilo šprd uci prljav u trgovinu ili pekaru. Dok sam bio na praksi sa trojicom likova iz razreda uvijek sam ja isao po jauznu zato sto je ove bilo sramota u radnom odjelu setati ulicom i ulaziti u trgovine.

Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...

#2:   Autor: zlusch Post Postano: 04.12.2006. 22:38

Sale car je napisao/la: ›
Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...

Otprilike si sve rekao.... ako svoj posao radiš dobro (bilo kao smetlar ili kardiokirurg) i stalno se trudiš da budeš još bolji, ljudi će te više cijeniti.

Po mome, sramotno je jedino raditi posao koji se sastoji u prodavanju magle naivnima.

#3:  Re: "Sramotan" posao Autor: 8 Post Postano: 04.12.2006. 22:49

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi.


Svaki pošten čovjek koji živi od svog rada zna da nema zanimanja kojega bi se trebali stidjeti. Gade mi se ljudi koji selekciju prijatelja uvjetuju varijablama kao što je diploma, auto, ugled... Sramota je biti takav, sramota je ukrasti, prevariti, ubiti.

Evo, ponekad se i ja i ti u potpunosti slažemo.

#4:   Autor: daniel-202 Post Postano: 04.12.2006. 22:54

Nema sramotnog posla, ako radiš i zarađuješ to nije sramota, ako ne radiš i žicaš e to je sramota. Sale nemoj da te ikad bude stid svog posla, pošteno radiš i pošteno zarađuješ.

#5:   Autor: tomo Post Postano: 04.12.2006. 23:15

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po mome, sramotno je jedino raditi posao koji se sastoji u prodavanju magle naivnima.


Žalosno je što je u HR naivnih jako jako puno...politika kurva...
Svaki posao je vrijedan ako se radi pošteno i nema razkoga da te bude stid ako ga tako radiš. Odijelo ne čini čovjeka (stara fora al uvijek vrijedi). Osobno imam prijatelja raznih zanimanja, od šljakerskih do visoko pozicioniranih ali na sve njih gledam jednako. Ako je netko vrijedan, vrijedan je bez obzira na to čime se bavi.

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 04.12.2006. 23:26

Sale car je napisao/la: ›
Postoji li posao od kojeg se trebas sramiti??? Ja sam po zanimanju keramičar, zaposlen i nikada mi nije bilo šprd uci prljav u trgovinu ili pekaru. Dok sam bio na praksi sa trojicom likova iz razreda uvijek sam ja isao po jauznu zato sto je ove bilo sramota u radnom odjelu setati ulicom i ulaziti u trgovine.

Po mojem misljenju nijedan posao nije sramota raditi. Veca je sramota sjediti kod kuce inista ne raditi. Za mene ni smetlar nije sramotan posao, stovise, to je jako dobar posao. Barem po mojem misljenju...



Nemam šta dodat, osim da doniram kikache! Wink

#7:   Autor: daniel-202 Post Postano: 04.12.2006. 23:33

Poppy, imaš baš lijep šešir, ja nikad ljepši nisam vidio, najpametnija si na forumu, i najljepša.


P.S. može kikacha Very Happy Very Happy Very Happy

#8:   Autor: Poppy Post Postano: 05.12.2006. 0:05

daniel-202 je napisao/la: ›
Poppy, imaš baš lijep šešir, ja nikad ljepši nisam vidio, najpametnija si na forumu, i najljepša.


P.S. može kikacha Very Happy Very Happy Very Happy


Može. I to tri. Za svaki kompliment po jedan! Smile

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 05.12.2006. 7:02

...nema sramotnog posla, mada ima hrpetina ljudi koji će te uvijek smatrati manje vrijednim ako te vidi u radnom odijelu...i to je problem, a ne raditi neki posao koji nije baš kao "fini"...

#10:   Autor: Sale car Post Postano: 05.12.2006. 7:18

daniel-202 je napisao/la: ›
Nema sramotnog posla, ako radiš i zarađuješ to nije sramota, ako ne radiš i žicaš e to je sramota. Sale nemoj da te ikad bude stid svog posla, pošteno radiš i pošteno zarađuješ.


Ma nije meni bed biti u radnom odjelu i raditi ovaj posao, samo sam zelio cuti misljenje drugih ljudi. Ficka se meni sta ce drugi misliti kada me vide prljavog od glave do pete... meni to ne predstavlja problem, stovise, bas je kul viditi nekog mladog majstora koji je zaposle... puno bolje nego nekog mladog klosara koji te zica kunu....

P.S. Kad smo vec kod posla odo ja radit da ne bi zakasnio pa se "citamo" navecer... hehe

#11:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.12.2006. 8:17

jedino bi političare opisala kao takve... često bi ih trebalo biti sram. a onda opet... valjda, da bi se time bavio, moraš u startu biti isključivo beskrupulozni gad koji ne poznaje pojmove 'moral', 'etika' ili 'dostojanstvo' bilo koje vrste..

#12:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.12.2006. 16:01

Politicari su samo ogledalo nacije. Na koncu... oni su iz naroda od naroda odabrani.
Osijek031.com » Čavrljanje » "Sramotan" posao


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::