Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » D. Todorić iz Osijeka u Istragi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Important D. Todorić iz Osijeka u Istragi Autor: Pollux Post Postano: 23.11.2006. 22:56

U krim seriji "Istraga" pojavljuje se osoba D..... Todorić srbin koji je bio u HV-u i koji nije radi bizarnosti birokracije mogao dobiti HR državljanstvo (iako je rodjen u HR). Zna li tko što o njemu, je li tko gledao večerašnju istragu?

#2:   Autor: 8 Post Postano: 24.11.2006. 0:13

U "Istragi", ha? Kako je onda nominativ... Istrága?
Zvuči kao narodni ples iz Portugala!

Ratković je milijardu puta bio na televiziji, a odgovara profilu koji si opisao.
Pa ne da su mu htjeli otkazati državljanstvo, nego ga je Glavaš dao skratiti za glavu.

Khm, i radi nevjernih Toma - Fehir je priznao djelo. A rekao je i tko mu je zapovjedio.

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 24.11.2006. 6:51

...ovo nije topic o Glavašu...
...ja sam kao nešto malo pratila "Istragu"...samo previše je takvih kao taj neki čedo...dalo bi se na prste nabrojati koliko je takvih završilo u zatvoru...

#4:   Autor: Pollux Post Postano: 24.11.2006. 8:49

8 je napisao/la: ›
U "Istragi", ha? Kako je onda nominativ... Istrága?
Zvuči kao narodni ples iz Portugala!

Ratković je milijardu puta bio na televiziji, a odgovara profilu koji si opisao.
Pa ne da su mu htjeli otkazati državljanstvo, nego ga je Glavaš dao skratiti za glavu.

Khm, i radi nevjernih Toma - Fehir je priznao djelo. A rekao je i tko mu je zapovjedio.


Koji si ti kreten...daj od...bi u skokovima! Što je, nova zanimacija ti je tražiti moje pravopisne greške...zaobilazi me molim te i očekuj isto od mene!
ovo nema veze sa Glavašom...


Zadnja promjena: Pollux; 24.11.2006. 8:58; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: Pollux Post Postano: 24.11.2006. 8:52

Pa da anakonda...hebote, čovjek je branio Osijek, tražio tri puta državljanstvo jer je rođen u Hrvatskoj, nikada nije u životu bio u Srbiji i tek je radi "istrage" dobio HR državljanstvo...kada je već ostao na ulici bez ičega jer je bio čovjek bez dokumenata...mislio sam, je li netko zna toga tipa?

#6:   Autor: anakonda Post Postano: 24.11.2006. 16:28

anakonda je napisao/la: ›
...ovo nije topic o Glavašu...
...ja sam kao nešto malo pratila "Istragu"...samo previše je takvih kao taj neki čedo...dalo bi se na prste nabrojati koliko je takvih završilo u zatvoru...


...ups, kakva greška...sad sam se totalno prosrala...naime, krivo sam pohvatala neke konce...ispričavam se svima na svom ispadu neograničene gluposti...u nadi da ćete prihvatiti moju ispriku, bilježim se sa štovanjem... Embarassed

#7:   Autor: Pollux Post Postano: 25.11.2006. 9:14

jesi da...ali sam zanemario Wink

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 25.11.2006. 9:20

...da, hvala... ovo mi je dobra pouka da se ne pokušavam praviti pametna ranom zorom uz jutarnju kavicu...Sad...

#9:   Autor: --- Post Postano: 26.11.2006. 19:55

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...da, hvala... ovo mi je dobra pouka da se ne pokušavam praviti pametna ranom zorom uz jutarnju kavicu...Sad...


prvo popij kavu pa onda pametuj... Laughing

#10:   Autor: Pollux Post Postano: 27.11.2006. 8:28

i dakle nitko tipa ne zna? Sad

#11:   Autor: anakonda Post Postano: 27.11.2006. 14:55

gazda777 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...da, hvala... ovo mi je dobra pouka da se ne pokušavam praviti pametna ranom zorom uz jutarnju kavicu...Sad...


prvo popij kavu pa onda pametuj... Laughing


...ne slušam muške savjete, inače, ali ajd...Smile...

#12:   Autor: --- Post Postano: 27.11.2006. 17:02

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...da, hvala... ovo mi je dobra pouka da se ne pokušavam praviti pametna ranom zorom uz jutarnju kavicu...Sad...


prvo popij kavu pa onda pametuj... Laughing


...ne slušam muške savjete, inače, ali ajd...Smile...


neeee, ženske savjete ne treba slušati...kakva amterka... Very Happy

#13:   Autor: anakonda Post Postano: 27.11.2006. 17:03

...did you mean "amaterka"'?...
...ah, vidiš - ni kava mi ne pomaže da budem pametnija...Smile

#14:   Autor: --- Post Postano: 27.11.2006. 17:04

aha. štamparska greška, previše krvi u kofeinu...

#15:   Autor: anakonda Post Postano: 27.11.2006. 17:11

...pa, pošto smo se dotaknuli teme o godinama kada ljudi postaju kao djeca, u nekim prijašnjim postovima, eo jedan dobronamjeran savjet: u tim godinama opasno je piti puno kave, znaš - srce, visoki tlak i slično...
Osijek031.com » Čavrljanje » D. Todorić iz Osijeka u Istragi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::