Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » frizerski salon matrix Osijek- IZBJEGAVATI

#1:  frizerski salon matrix Osijek- IZBJEGAVATI Autor: womaninlove Post Postano: 06.04.2014. 19:54

CURE OPREZ!!bila sam u matrixu u vukovarskoj 89. frizerka Aleksandra mi je vadila plave pramenove I sve se činilo u redu dok nisam prvi puta oprala kosu, uslijedio je sok. kosa mi se RASTEŽE dok je mokra I u skladu s tim RASPADA. upetlja se do korijena I jedva ju pocesljam a da sacuvam sto vise kose na glavi  uglavnom ta frizerka mi je totalno spalila I unistila kosu..vratila sam se u frizerski da se pozalim I da mi vrate novac jer je to najmanje sto mogu napraviti, ali nisam dobila ni najobicniju ispriku nego su me uvjeravale da mi je sve u redu s kosom!nevjerojatno..u svom zivotu nisam cula toliku hrpu gluposti kao tada..jos na kraju jedna od njih kaze kako im znaju musterije dolazit tako nakon par dana da se zale jer im se kao frizura odjednom prestane svidat pa su sad one krive. dakle, nisam ja jedina nezadovoljna, al glavno da je musterija uvijek kriva..
nadala sam se da ce mi se kosa prestat rastezat I raspadat, medutim ponovnim pranjem se dogodilo isto, tako da mi jedino preostaje da ju odrezem..eto, upozorenje ostalima ako planirate farbanje izbjegavajte matrix pod svaku cijenu!

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 06.04.2014. 21:05

Vjerodostojnost nekoga tko se registrirao na forum samo da bi iskazao nezadovoljstvo prema tuđem radu, ravno je nuli.

#3:   Autor: womaninlove Post Postano: 06.04.2014. 21:19

simo031 je napisao/la: ›
Vjerodostojnost nekoga tko se registrirao na forum samo da bi iskazao nezadovoljstvo prema tuđem radu, ravno je nuli.


aha, znaci trebala bih imati nekoliko tisuca postova da bi moje rijeci imale neku tezinu? Imas potpuno pravo na svoje misljenje, no isto tako smatram i da ja imam pravo na svoje, bez obzira na broj zapisa na forumu. Forum na kraju krajeva i sluzi za rasprave, savjete itd.. A moje izjave, iza kojih stojim u potpunosti, su informativnog karaktera, da netko ne ponovi moju gresku

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 06.04.2014. 21:30

womaninlove je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Vjerodostojnost nekoga tko se registrirao na forum samo da bi iskazao nezadovoljstvo prema tuđem radu, ravno je nuli.


aha, znaci trebala bih imati nekoliko tisuca postova da bi moje rijeci imale neku tezinu? Imas potpuno pravo na svoje misljenje, no isto tako smatram i da ja imam pravo na svoje, bez obzira na broj zapisa na forumu. Forum na kraju krajeva i sluzi za rasprave, savjete itd.. A moje izjave, iza kojih stojim u potpunosti, su informativnog karaktera, da netko ne ponovi moju gresku

Friz ti je baš super, doista mi nije jasno čime si nezadovoljna...

#5:   Autor: milo_moje Post Postano: 07.04.2014. 14:04

daj neke slike, potkrijepi svoje tvrdnje

#6:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.04.2014. 17:14

womaninlove je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
Vjerodostojnost nekoga tko se registrirao na forum samo da bi iskazao nezadovoljstvo prema tuđem radu, ravno je nuli.


aha, znaci trebala bih imati nekoliko tisuca postova da bi moje rijeci imale neku tezinu? Imas potpuno pravo na svoje misljenje, no isto tako smatram i da ja imam pravo na svoje, bez obzira na broj zapisa na forumu. Forum na kraju krajeva i sluzi za rasprave, savjete itd.. A moje izjave, iza kojih stojim u potpunosti, su informativnog karaktera, da netko ne ponovi moju gresku
ne moraš imati nekoliko tisuća postova nego se moraš potpisati imenom i prezimenom, jer u slučaju klevete moguće su tužbe.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » frizerski salon matrix Osijek- IZBJEGAVATI


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::