Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Davanje zemlje besplatno za sadnju

#1:  Davanje zemlje besplatno za sadnju Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 9:05

...odlična ideja, ne znam zašto se naši gradski oci ne pozabave idejom iz susjedstva.....valjda više vole gledati kojekakve baščice i sklepane bajtice uz zaobilaznicu ili pored krasne nove dvorane ili na rubovima naselja..... Rolling Eyes


#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 26.03.2013. 9:43

vjerujem kako se ovoj inicijativi najviše raduju oni tamnoputi stanovnici Bistrinaca...koji ce sad dobiti na pladnju sve voce i povrce
samo treba pricekati mrak...i to je to Wink

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 9:47

...to je i meni palo na pamet.....no, svejedno - ideja je odlična...

#4:  Re: Davanje zemlje besplatno za sadnju Autor: 1step2far Post Postano: 26.03.2013. 12:30

Inače sam antitalent za biljke bilokakve vrste, ali sam lani sa mužem iskopala jedno tri sa tri i zasadila flance paradajza koji su uspjeli abnormalno (pravila sam i sos), uspjelo je i nešto luka, salate, kopra, peršina i mrkve i ove godine namjeravam isto nešto bućnuti u tu zemljicu pa možda nešto i uspije. Jer ... Nedavno sam sahranila tri drva života, pokoj im u duši. Wink

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 12:50

...valja probati, ja sam ove godine podigla mali plastenik za cca 2500 flanaca za prodaju...pretežno aromatično bilje, ali ima i povrća ponešto....jedan dio svega ostaje u mom dvorištu, ofkors.......

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 26.03.2013. 12:54

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...valja probati, ja sam ove godine podigla mali plastenik za cca 2500 flanaca za prodaju...pretežno aromatično bilje, ali ima i povrća ponešto....jedan dio svega ostaje u mom dvorištu, ofkors.......


Shocked

#7:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 12:56

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...valja probati, ja sam ove godine podigla mali plastenik za cca 2500 flanaca za prodaju...pretežno aromatično bilje, ali ima i povrća ponešto....jedan dio svega ostaje u mom dvorištu, ofkors.......


Shocked


...čemu čuđenje?????
Osijek031.com » Čavrljanje » Davanje zemlje besplatno za sadnju


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::