Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Za vrijeđanje policajca, umjesto 200 kuna, 7 - 15 tisuća kuna

#1:  Za vrijeđanje policajca, umjesto 200 kuna, 7 - 15 tisuća kuna Autor: simo031 Post Postano: 10.03.2013. 19:23


#2:   Autor: milo_moje Post Postano: 10.03.2013. 20:07

ma vidi ovako, u bivšoj jugi policajca (milicajca) nisi smio ni u oči da gledaš, a kamoli da se kurčiš preda njim sa mobitelom.dobiješ po zubalu pa se ti onda žali na narodnu vlast.

a danas, policiju pljuju, blate na svakom koraku, vrijeđaju, pa kad počnu zvati od rođe iz temeljne preko tatinog lege do načelnika, ma sramota.

a tek ovi na utakmicama, da ima mozga taj ministar i svi prije njih, ja bi vojsku digao na huligane pa udri brate do zore, pa kad bude pišao na cjevčicu onda će da nauči ko je vlast.

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 10.03.2013. 20:10

milo_moje je napisao/la: ›
ma vidi ovako, u bivšoj jugi policajca (milicajca) nisi smio ni u oči da gledaš, a kamoli da se kurčiš preda njim sa mobitelom.dobiješ po zubalu pa se ti onda žali na narodnu vlast.

a danas, policiju pljuju, blate na svakom koraku, vrijeđaju, pa kad počnu zvati od rođe iz temeljne preko tatinog lege do načelnika, ma sramota.

a tek ovi na utakmicama, da ima mozga taj ministar i svi prije njih, ja bi vojsku digao na huligane pa udri brate do zore, pa kad bude pišao na cjevčicu onda će da nauči ko je vlast.

Koliko god napisano drastično izgledalo, na tragu je rješenja i podržavam rečeno u cijelosti.

#4:   Autor: milo_moje Post Postano: 10.03.2013. 20:11

šta da radim kad sam odrastao u onom sistemu gdje je batina iz raja izašla, dobio sam više batina u godinu dana od roditelja, nego današnji klinci u životu. a najjače mi je ono, odi si ubrati šibu Crying or Very sad
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Za vrijeđanje policajca, umjesto 200 kuna, 7 - 15 tisuća kuna


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::