Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zracna luka Zadar vs. Zracna Luka Osijek

#1:  Zracna luka Zadar vs. Zracna Luka Osijek Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.03.2013. 18:56

Zracna luka Zadar


Zracna luka Osijek
[O]

#2:   Autor: milo_moje Post Postano: 01.03.2013. 19:12

a šta tu nije jasno.tko će ovo naše ZLO staviti na svjetske zračne pravce.

#3:  Re: Zracna luka Zadar vs. Zracna Luka Osijek Autor: Edo000 Post Postano: 06.03.2013. 12:37

Budimo realni, tko uopće dolazi u Osijek?
Da ima potencijalne klijetele, brzo bi se otvorile linije

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 06.03.2013. 12:53

...nije sve crno-bijelo....potencijalnih klijenata ima, a i low cost avioni su bili puni dok ih je bilo.....ono što je ovdje ključno je manjak ponude, odnosno low cost kompanija kojih nema iz razloga kojeg sam već navela par puta, a to je monopol CA....

#5:   Autor: Boost Post Postano: 06.03.2013. 12:54

Bivša Uprava ZLO je dovela Ryanair, i ako se dobro sjećam popunjenost je bila oko 70%, no vodstvo grada je odlučilo da SiB od tih ljudi nema nikakve koristi pa su ukinuli neophodnu podršku turističke zajednice, grada i županije.

#6:   Autor: eseker Post Postano: 06.03.2013. 14:18

Zadarska i Osječka zračna luka se ne mogu uspoređivati. Deseci tisuća ljudi u Evropi imaju tisuću razloga za letjeti u Zadar, a recite mi jedan razlog zbog kojeg bi itko letio u Osijek.

#7:   Autor: DonQuijote Post Postano: 06.03.2013. 15:58

eseker je napisao/la: ›
Zadarska i Osječka zračna luka se ne mogu uspoređivati. Deseci tisuća ljudi u Evropi imaju tisuću razloga za letjeti u Zadar, a recite mi jedan razlog zbog kojeg bi itko letio u Osijek.

Zašto deseci tisuća ljudi imaju razloga letjeti u Zadar izvan ljetne sezone?

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 07.03.2013. 8:36

eseker je napisao/la (Pogledaj post): › Zadarska i Osječka zračna luka se ne mogu uspoređivati. Deseci tisuća ljudi u Evropi imaju tisuću razloga za letjeti u Zadar, a recite mi jedan razlog zbog kojeg bi itko letio u Osijek.


...evo, moja firma relativno često organizira konferencije za ljude iz čitave Evrope, prošle se godine pokazalo da bi cca 50tak ljudi rado sletjelo u Osijek, umjesto u Zagreb/Beograd ili umjesto da prelaze dobru kilometražu autom.....nije to neki veliki broj ljudi, ali sigurno ima još firmi u ovom gradu koje organiziraju takve stvari....nadalje, postoje i ljudi u ovom gradu koji putuju širom svijeta i definitivno bi bilo puno lakše da se može izbjeći trosatno putovanje do Zagreba kako bi mogli dalje u bijeli svijet.......

#9:   Autor: eseker Post Postano: 07.03.2013. 15:30

DonQuijote je napisao/la: ›
eseker je napisao/la: ›
Zadarska i Osječka zračna luka se ne mogu uspoređivati. Deseci tisuća ljudi u Evropi imaju tisuću razloga za letjeti u Zadar, a recite mi jedan razlog zbog kojeg bi itko letio u Osijek.

Zašto deseci tisuća ljudi imaju razloga letjeti u Zadar izvan ljetne sezone?


Zadarska zračna luka ima uglavnom sezonske letove
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zracna luka Zadar vs. Zracna Luka Osijek


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::