Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » Lopovluk u ZZJZ-u OBŽ - na hranu i piće trošilo se i do milijun kuna!!

#1:  Lopovluk u ZZJZ-u OBŽ - na hranu i piće trošilo se i do milijun kuna!! Autor: HDZ Osijek Post Postano: 24.01.2013. 0:02



#2:   Autor: anakonda Post Postano: 24.01.2013. 8:31

...hej, licemjeri - vaših afera ima toliko da ne bi stalo ni u trilogiju.....odakle vam obraza za prozivanje drugih???....

#3:   Autor: mapatil Post Postano: 24.01.2013. 10:42

Dakle ovaj lopovluk treba sto? Oprostiti? Zaboraviti? Nek im svima sude pa i tebi ak si nesto ukrala. A bome i meni...

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 24.01.2013. 11:03

...ne treba ni zaboraviti ni oprostiti...osobno me smeta licemjerje, jer smatram da nisu niti najmanje kompetentni prozivati druge, a sami su se obogatili na načine koji nisu niti najmanje legalni.....

#5:   Autor: mapatil Post Postano: 24.01.2013. 12:22

I nek trunu u zatvoru svi koji su krali. Zajedno s ovima. Ali lopovi imaju ime i prezime. Generalizirat nije dobro. Nisu ni svi Hrvati lopovi samo zato sto je jedan ukrao

#6:   Autor: jaguar Post Postano: 24.01.2013. 13:44

Svi koji su podržavali HDZeovu politiku su na određeni način držali Ljestve Ivi i njegovoj kamarili dok su pljačkali Hrvatsku. Dati glas na izborima HDZeu je čin Amnestije prema tim ljudima...
Dakle svi koji su glasali za HDZ, suučesnici su...

#7:   Autor: simo031 Post Postano: 24.01.2013. 15:57

mapatil je napisao/la: ›
I nek trunu u zatvoru svi koji su krali. Zajedno s ovima. Ali lopovi imaju ime i prezime. Generalizirat nije dobro. Nisu ni svi Hrvati lopovi samo zato sto je jedan ukrao

 Lopovi imaju imena i prezimena, i trebaju svi odgovarati bez obzira na stranačku ili neku drugu boju, i oko toga ne smije biti dvojbe. Međutim nameće se pitanje kredibiliteta stranke/udruge, protiv koje se priprema/vodi sudski proces? Protiv brojnih visokopozicioniranih HDZ-ovaca vode se sudski procesi, a i protiv same stranke je čini mi se podignuta tužba. Ako je samo dio istinit, tad se može pretpostaviti da se radi o nekoj vrsti kriminalne organizacije. Ima li takva organizacija moralno pravo upirati prstom u nekog zbog nekog nemoralnog čina? Naravno da ima, ali tad je to je licemjerje o kojem gore zmija priča.
 Siguran sam da ima poštenih i časnih ljudi u HDZ-u, no šteta i sramota koju su nepošteni HDZ-ovci nanijeli njima i stranci u cjelini, je vjerojatno nepopravljiva, i zasigurno će ljudi još dugi niz godina na HDZ-e gledati sa velikom rezervom i nepovjerenjem. Svi pošteni HDZ-ovci koji se ozbiljno i časno žele baviti politikom, svoju političku karijeru nastavit će u nekim drugim strankama ili nekom drugom novom HDZ-u koji će se roditi kad završe sudski sporovi, krivci budu kažnjeni, a cijela politička garnitura koja je bila u vrhu HDZ-a za vrijeme lopovluka nestane sa političke scene.

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 25.01.2013. 8:13

...kredibilitet, točno @Simo...pametnom dosta.....

#9:   Autor: Osječanin Post Postano: 26.01.2013. 9:30

jel postoji i jedna stranka koja je na lokalnoj ili državnoj razini obnašala vlast a da njeni članovi nisu krali, muljali, zapošljavali svoju ekipu, ukratko koristili svoj položaj za lopovluk ? volio bih vidjet tu stranku..

#10:   Autor: simo031 Post Postano: 26.01.2013. 11:07

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › jel postoji i jedna stranka koja je na lokalnoj ili državnoj razini obnašala vlast a da njeni članovi nisu krali, muljali, zapošljavali svoju ekipu, ukratko koristili svoj položaj za lopovluk ? volio bih vidjet tu stranku..

 U svakom žitu ima kukolja, u svakoj stranci ima lopova. No bitna razlika između HDZ-a i neke druge stranke, je u tome što su oni daleko više participirali u izvršnoj vlasti, nego bilo tko drugi, i samim tim su najodgovorniji za stanje u kojem se država našla. Zahvaljujući njima, hrvatska kola su krenula nizbrdo (hint: megalomansko umirovljenje branitelja umjesto zapošljavanje istih,neprocesuiranje ratnih zločinaca i ratnih profitera itd.), a svi znaju da kad kola krenu nizbrdo nemoguće ih je zaustaviti dok ne dođu do dna padine. Jednako tako valja povući paralelu između broja optužnica protiv članova HDZ-a i članova svih ostalih stranki, a i optužnica protiv same stranke kao pravne osobe, dovoljno govori sam za sebe. Sve to skupa (uz sve ono što nisam naveo da ne idem beskonačno široko sa odgovorom) meni je dovoljno da zaključim da je HDZ-e daleko gora opcija od bilo koje druge političke opcije za Hrvatsku.
 Naravno, dozvoljavam da se radi o mojoj krivoj procjeni, no teret kriminalnih afera koji HDZ-e trenutno nosi na leđima su kreator moje ocjene HDZ-a, i teško da ga išta može promijeniti bez velikih kadrovski promjena unutar same stranke.

#11: Oh yes !  Autor: milo_moje Post Postano: 26.01.2013. 22:50

nije bitno koja je stranka, samo da je čovjek pošten a takvih je danas jako malo,moraš ih tražit povećalom Laughing Laughing
Osijek031.com » Političke stranke » Lopovluk u ZZJZ-u OBŽ - na hranu i piće trošilo se i do milijun kuna!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::