Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Ministar Jovanović i trogodišnja škola

#1:  Ministar Jovanović i trogodišnja škola Autor: Carobnica Post Postano: 11.09.2012. 14:47

Što mislite o postupku ministra obrazovanja?

Poslušajte prvih par minuta što govori prije nego donesete zaključak i onda usporedite s onim što su mediji izvještavali.




- Smatram da ste se jako grubo poigrali s vašom djecom. Prvi put u životu da budućnost vaše djece ovisi o njihovom uspjehu i radu, vi im šaljete poruku da je to potpuno nebitno. Potpuno nebitno djeco kako ste učili, kakve ocjene imate, upisat ćete se protiv zakona, protiv propisa. Ako je to poruka roditelja svojoj djeci, onda ste jako pogriješili, ja vam to moram reći.

Podržavate li potez ministra ili ravnatelja?

#2:   Autor: vlale Post Postano: 11.09.2012. 15:29

Podržavam potez ministra.

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 11.09.2012. 15:35

...koliko god mi je ministar antipatičan, u ovoj situaciji ga podržavam....ispada da prema ravnateljevom potezu, sva ostala djeca koja su učila i imala veći broj bodova su kreteni i idioti, jer su se trudili bezveze......
...ravnatelj je napravio ogromnu glupost, doveo je i djecu i roditelje u vrlo nezavidnu situaciju.....maknuti ga što prije, to mislim.....

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.09.2012. 15:54

ravnatelj je postupio mimo pravila i još se javno time hvalio. u ovom slučaju nema nikakvih dvojbi.
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Ministar Jovanović i trogodišnja škola


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::