Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » niklovanje/kromiranje

#1:  niklovanje/kromiranje Autor: bec031 Post Postano: 27.07.2012. 19:59

Prije svega, isprika adminima što sam ovu temu možda trebao postaviti u "Auto - moto"...no, čini mi se da je ovdje frekventnije paaaa....

Dakle, zanima me da li tko u Osijeku (ili okolici) nikluje ili kromira metal ?...
Radi se o jednom dodatku na motociklu, koji neće biti izložen niti zagrijavanju nti većem habanju...znači, obični estetski i više - manje praktični zahvat...

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 27.07.2012. 20:21

ne vjerujem da u bližoj okolici Osijeka se tako što radi....
no vjerujem kako ceš do te informacije najlakše doci ako se obratiš nekom oldtimer klubu....

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 27.07.2012. 22:37

 Radi se u Vladislavcima u pogonu bivše "kašikare".
Meni su svojevremeno niklovali neke sitnice. Osim niklovanja rade i cinčanje, bromiranje, plastificiranje i strojnu obradu.
Raspitaj se kod domorodaca.

#4:   Autor: bec031 Post Postano: 28.07.2012. 11:34

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Radi se u Vladislavcima u pogonu bivše "kašikare".
Meni su svojevremeno niklovali neke sitnice. Osim niklovanja rade i cinčanje, bromiranje, plastificiranje i strojnu obradu.
Raspitaj se kod domorodaca.


hvala na info....prvo ta opcija pa ću,ako ta ne uspije, poslušati tamnu stranu...

"Raspitaj se kod domorodaca."..... Laughing Laughing

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 28.07.2012. 12:29

bec031 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Radi se u Vladislavcima u pogonu bivše "kašikare".
Meni su svojevremeno niklovali neke sitnice. Osim niklovanja rade i cinčanje, bromiranje, plastificiranje i strojnu obradu.
Raspitaj se kod domorodaca.


hvala na info....prvo ta opcija pa ću,ako ta ne uspije, poslušati tamnu stranu...


Drago mi je ako mogu pomoći.

#6:   Autor: alex os Post Postano: 28.07.2012. 18:03

bio sam nedavno (prije 3 mj.) i usluga im je prilično skromna....ako trebaš nešta jednostavno i više istih kom. onda možda i postignete nekakav dogovor...kolega trebao neki dio za motor,ali nije imao sreće...oružje zaboravi.....

#7:   Autor: bec031 Post Postano: 28.07.2012. 19:55

...ne, ne oružje...
...dakle, zasukao bih rukave i pokušao sam napraviti tzv. sissy bar, odnosno naslon za suvozača s "paktregerom" (još nismo izmislili hrvatsku riječ za to?) Laughing ...od običnog željeza, kakvog pronađem...oblikovati, povariti...a da ne ostane onako ružno šareno, hrđavo i nezaštićeno, valjalo bi ga niklovati ili pocinčati...
...hm, da...ako se radi o samo jednom komadu vjerujem da će biti problema...
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » niklovanje/kromiranje


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::