Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Rade li državne institucije svoj posao?
Poll :: Rade li državne institucije svoj posao?

DA
40%
 40%  [ 4 ]
NE
60%
 60%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 10



#1:  Rade li državne institucije svoj posao? Autor: francika Post Postano: 03.06.2012. 10:56



S obzirom da se građani žale da državne institucije ne rade svoj posao nije mi jasno zašto im onda smeta što državni inspektori naplaćuju kazne trgovcima koji ne izdaju račune ili na račune ispisuju jeftinije artikle od kupljenih i kupce koji ne traže račune (koje obvezno moraju imati) za kupljene artikle, a u svrhu utvrđivanja dokaza da li neki trgovac plaća PDV ili potkrada državu.

Zar stvarno građanima nije bitno potkrada li netko državu ili ne!?!?!?

POPIS DRŽAVNIH INSTITUCIJA

#2:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.06.2012. 13:37

francika je napisao/la: ›


S obzirom da se građani žale da državne institucije ne rade svoj posao nije mi jasno zašto im onda smeta što državni inspektori naplaćuju kazne trgovcima koji ne izdaju račune ili na račune ispisuju jeftinije artikle od kupljenih i kupce koji ne traže račune (koje obvezno moraju imati) za kupljene artikle, a u svrhu utvrđivanja dokaza da li neki trgovac plaća PDV ili potkrada državu.

Zar stvarno građanima nije bitno potkrada li netko državu ili ne!?!?!?

POPIS DRŽAVNIH INSTITUCIJA
Dražavne institucije dakako da rade svoj posao pa je postavljeno pitanje usudio bi se reči glupo, ali i nije...

Pitanje je trebalo biti rade li one svoj posao kvalitetno i odgovorno kako sam narod od njih i očekuje?

#3:   Autor: francika Post Postano: 03.06.2012. 16:20

Mislio sam da će jedino moj glas biti DA. Very Happy

#4:   Autor: padobranac Post Postano: 03.06.2012. 19:15

Pa vecina tih institucija sa liste radi svoj posao, ali ima i onih koji ga rade jako sporo a katkad i vrlo upitno, primjerice sudovi..

#5:   Autor: padobranac Post Postano: 03.06.2012. 19:20

Primjerice Upravni sud je tako neko usko grlo..tamo predmeti skupljaju prasinu nevjerojatno dugo..

#6:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 03.06.2012. 20:43

Idea lega, stavi treću opciju u anketu:
"rade djelomično"

#7:   Autor: francika Post Postano: 03.06.2012. 21:07

Nakon prvog glasa, anketa se više ne može mijenjati. :/

#8:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 03.06.2012. 21:09

francika je napisao/la: ›
Nakon prvog glasa, anketa se više ne može mijenjati. :/

šteta

#9:   Autor: simo031 Post Postano: 03.06.2012. 23:48

 Ne znam zašto se ne mogu oteti dojmu da ruka državnih institucija puno lakše dopre do nekih malih, običnih ljudi iz susjedstva, koji nisu uzeli račun u trgovini, nego do nekog vlasnika lanca trgovina koji pravi daleko ozbiljnije prekršaje.

#10:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 04.06.2012. 0:40

simo031 je napisao/la: ›
 Ne znam zašto se ne mogu oteti dojmu da ruka državnih institucija puno lakše dopre do nekih malih, običnih ljudi iz susjedstva, koji nisu uzeli račun u trgovini, nego do nekog vlasnika lanca trgovina koji pravi daleko ozbiljnije prekršaje.

Je li to ponovo otkrivaš Ameriku ili toplu vodu Confused

#11:   Autor: simo031 Post Postano: 04.06.2012. 7:29

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
 Ne znam zašto se ne mogu oteti dojmu da ruka državnih institucija puno lakše dopre do nekih malih, običnih ljudi iz susjedstva, koji nisu uzeli račun u trgovini, nego do nekog vlasnika lanca trgovina koji pravi daleko ozbiljnije prekršaje.

Je li to ponovo otkrivaš Ameriku ili toplu vodu Confused

 Ni Ameriku, ni toplu vodu, samo pokušavam otkriti biser,
koji će prvi izbaciti neki nepotrebni, zajedljivi komenetar.
Nije trebalo dugo čekati...
Osijek031.com » Politika » Rade li državne institucije svoj posao?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::