Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Davor Šuker slavi Dinamovu duplu krunu

#1:  Davor Šuker slavi Dinamovu duplu krunu Autor: RKL Post Postano: 03.05.2012. 17:07


Upravo na RTLu emitirani kako Davor Šuker organizira "Dane Dinama" kao proslavu eventualne Dinamove duple krune.

Dakle, njegov matični klub Osijek, i dalje je u igri za jedan od ta dva trofeja, no Šuker ga je već otpisao i priprema slavlje za svoj Dinamo. Pa ima li taj čovjek obraza?!?

#2:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 03.05.2012. 18:36

Ne dijelim zanimanje za taj nogoloptački sport, pogotovo u hrvatskom izdanju. No, simptomatično je kako Osijek baš nikada ne odabere ispravno, nikada nije na pravoj strani, nikada nema karakter niti morala. Pa na čijoj će strani biti Hdssb-ovci nego na strani Mamića, Markovića, Šukera i ostalih kriminalaca? Svaka ptica svome jatu leti.

Osječko-baranjski nogometni savez podržao Šukera
Skriveno: 
SUZA - Jučer je u baranjskoj Suzi održana izvanredna sjednica skupštine Županijskog osječko-baranjskog nogometnog saveza kojoj je bilo nazočno 33 od 36 članova te su donesene odluke pravovaljane. Najvažnija je da osječko-baranjski skupštinari konsenzusom traže izvanrednu izbornu skupštinu Hrvatskog nogometnog saveza. Gost je skupa bio Davor Šuker, kojem će predstavnici županijskog Saveza dati potporu ako bi se kandidirao za čelnog čovjeka HNS-a što je, zapravo, svojom nazočnošću to jasno dao do znanja!(D.L.)
http://www.glas-slavonije.hr/166068/6/Osjecko-baranjski-nogometni-savez-podrzao-Sukera



I onda taj neki Šuker već dan poslije zataji svoj rođeni grad i matični klub, kao šamar svim budalama koje još uvijek taj mafijaški milje u nogometu prate, i daju mu novce kupujući karte za nogometne utakmice.

Glavaš i kompanija zagrebačke su prostitutke, tobože se svađaju, ali se podaju za sitne novce čim se ukaže prilika. Onda se čude što ih ignorira ostatak svijeta, pa i HRT sa izravnim prijenosom.

#3:   Autor: francika Post Postano: 03.05.2012. 18:43

Slažem se!

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 04.05.2012. 8:14

....pa ja ne znam tko ga je onda izabrao za počasnog građanina......mislim, osobno mi se gadi njegov stav, iako ne pratim nogomet....u pitanju je samo njegov karakter i moral.....

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 04.05.2012. 11:16

Davor Šupak...
Osijek031.com » Sport » Davor Šuker slavi Dinamovu duplu krunu


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::