Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što je s Konikomom - zatvara li se?

#1:  Što je s Konikomom - zatvara li se? Autor: Stella1989 Post Postano: 12.04.2012. 23:05

Bila sam danas u Konikomu u Županijskoj. Nemaju niti jednog laptopa, prostor s lijeve strane od ulaza je totalno prazan...rekli su da će za 10-ak dana dobiti laptope i kao, da nije istina ako sam nešto čula.

Nisam ništa čula, zato me i iznenadilo da je mrtvilo unutra. Zna netko što se događa ili barem što se priča o Konikomu? Na Internetu čitam da su neki njihovi centri zatvoreni i da su propali. Što je s Osijekom?

#2:   Autor: Frost Post Postano: 12.04.2012. 23:16

S takvim cijenama kakve su imali, nije ni čudo.

#3:   Autor: Ingo Post Postano: 12.04.2012. 23:20

aha, propali su Sad

#4:  Re: Što je s Konikomom - zatvara li se? Autor: Stella1989 Post Postano: 12.04.2012. 23:24

Na fan page-u portala ima jedan zanimljiv komentar.

Branko Belosevic: City centar Konikom je navodno vec preuzeo Elipso, a sudbina ostalih, manjih ducana je zasad neizvjesna. Konikom ide u stecaj, to je sigurno.

Dok je radio kao regionalni trgovac sa 15-ak manjih trgovina rasporedjenih po gradovima sirom Slavonije, bio je uvjerljivo najjaci trgovac bijelom tehnikom i audio-videom nasiroko. Veliki trgovacki centri su malo prevelik zalogaj izgleda + opce st(r)anje u drzavi = propast...

Zao mi je Konikoma, radio sam tamo, a kupovao i prije i poslije toga vro rado, uvijek.




Nacional.hr - Smrt trgovaca tehnikom [Konikom]

#5:   Autor: Uma Post Postano: 13.04.2012. 18:22

ode u stecaj...

#6:   Autor: tranquilize Post Postano: 13.04.2012. 19:15

neznam tko je tamo uopce kupovao tehnicku robu , kada je cak i u linksu bila dosta jeftinija, da ne pricam o hrvatskim webshopovima koji su dosta jeftiniji i od linksa...
osobno sam puno puta tamo usao ali nikada nisam nista kupio jer su cjene bile tragikomicne, uvijek bi se prosetao do linksa ili do hgspota/vemila dok su jos radili

#7:   Autor: Pearl Jam Post Postano: 14.04.2012. 16:12

trenutačno su u blokadi, a hoće li netko pokrenuti zahtjev za stečajem, ostaje da se vidi...previše su se širili, trebali su ostati fokusirani na Slavoniju

#8:   Autor: non plus ultra Post Postano: 15.04.2012. 11:20

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › neznam tko je tamo uopce kupovao tehnicku robu , kada je cak i u linksu bila dosta jeftinija, da ne pricam o hrvatskim webshopovima koji su dosta jeftiniji i od linksa...
osobno sam puno puta tamo usao ali nikada nisam nista kupio jer su cjene bile tragikomicne, uvijek bi se prosetao do linksa ili do hgspota/vemila dok su jos radili


E to si dobro rekao: "...dok su jos radili..."
Upravo tragikomičnim cijenama su Vemil i HGspot sebe i doveli u stečaj...

#9:   Autor: francika Post Postano: 15.04.2012. 11:29

non plus ultra je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › neznam tko je tamo uopce kupovao tehnicku robu , kada je cak i u linksu bila dosta jeftinija, da ne pricam o hrvatskim webshopovima koji su dosta jeftiniji i od linksa...
osobno sam puno puta tamo usao ali nikada nisam nista kupio jer su cjene bile tragikomicne, uvijek bi se prosetao do linksa ili do hgspota/vemila dok su jos radili


E to si dobro rekao: "...dok su jos radili..."
Upravo tragikomičnim cijenama su Vemil i HGspot sebe i doveli u stečaj...

Nisu oni sebe odveli u stečaj nego su državu Hrvatsku zajedno s ostalim velikim igračima odveli u stečaj.

#10:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 15.04.2012. 12:45

francika je napisao/la: ›
non plus ultra je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › neznam tko je tamo uopce kupovao tehnicku robu , kada je cak i u linksu bila dosta jeftinija, da ne pricam o hrvatskim webshopovima koji su dosta jeftiniji i od linksa...
osobno sam puno puta tamo usao ali nikada nisam nista kupio jer su cjene bile tragikomicne, uvijek bi se prosetao do linksa ili do hgspota/vemila dok su jos radili


E to si dobro rekao: "...dok su jos radili..."
Upravo tragikomičnim cijenama su Vemil i HGspot sebe i doveli u stečaj...

Nisu oni sebe odveli u stečaj nego su državu Hrvatsku zajedno s ostalim velikim igračima odveli u stečaj.
Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što je s Konikomom - zatvara li se?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::