Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Biciklom od Osijeka do Sarvaša?

#1:  Biciklom od Osijeka do Sarvaša? Autor: evil monkey Post Postano: 06.04.2012. 18:15

već se jako, jako dugo (mislim dvije godine Razz) pripremam na izlet biciklom do Aljmaša, pa nikako - trenutno razmišljam o nešto kraćoj ruti, do Sarvaša.

Koliko vremena treba da se biciklom stigne od Trga A. Starčevića do početka Sarvaša? I to za nekoga tko je rekreativni biciklist - dakle, izdržljivost i brzina nisu vrhunski... Gledala sam na ViaMichelin - tamo kazu ca 1 sat - je li to realno?

#2:   Autor: mariox Post Postano: 06.04.2012. 18:23

Realno je. Ja sam rekretivac, par puta sam s ekipom išao do Aljmaša, trebalo nam je cca 1h i 45 min iz Višnjevca do Aljmaša. Ne znam u kakvoj si formi, ali uz prosječnu kondiciju se može doći za sat vremena(ako ne i manje) iz centra do Sarvaša.

P.S. Imaš put uz Dravu iz Sarvaša do Aljmaša, toplo preporučam.

#3:   Autor: Frost Post Postano: 06.04.2012. 18:55

monkey, možeš sa mnom i mojom ekipom do VU Smile Smile

#4:   Autor: evil monkey Post Postano: 06.04.2012. 19:07

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › monkey, možeš sa mnom i mojom ekipom do VU Smile Smile
imte i vučnu službu ako vam negdje padnem u nesvjest od umora? Very Happy (pazi, meni je i otići do Sarvaša avantura Razz)

#5:  Re: Biciklom od Osijeka do Sarvaša? Autor: evil monkey Post Postano: 06.04.2012. 19:14

@mariox

hvala za info - nisam sigurna da mogu točno procijeniti vlastitu fizičku (voznu) spremu; idem skoro svakodnevno biciklom na posao (15min tamo, 15 natrag), moja je najdulja ruta u komadu od retfale do juga 2, biciklističkom stazom - ponekad po zimi, ponekad po kisi...

valjda ću onda stići i do Sarvaša (a drugom prilikom i za Aljmas, preporučenim putem Smile)

#6:   Autor: tamna strana Post Postano: 06.04.2012. 20:50

evil monkey je napisao/la: ›
@mariox

hvala za info - nisam sigurna da mogu točno procijeniti vlastitu fizičku (voznu) spremu; idem skoro svakodnevno biciklom na posao (15min tamo, 15 natrag), moja je najdulja ruta u komadu od retfale do juga 2, biciklističkom stazom - ponekad po zimi, ponekad po kisi...

valjda ću onda stići i do Sarvaša (a drugom prilikom i za Aljmas, preporučenim putem Smile)


zašto misliš da kad krenete put Sarvaša da trebate pedalirati bez sekunde prestanka....kreneš od trga do zelenog polja...pa 5 min odmora...pa od zelenog polja do nemetina i opet mala pauza...i vjeruj mi da tako možeš stici gdje god želiš bez obzira na tvoju kondiciju....jer u tvom slucaju nije cilj obaranje nekog rekorda...

#7:   Autor: Frost Post Postano: 06.04.2012. 21:00

evil monkey je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › monkey, možeš sa mnom i mojom ekipom do VU Smile Smile
imte i vučnu službu ako vam negdje padnem u nesvjest od umora? Very Happy (pazi, meni je i otići do Sarvaša avantura Razz)

Pa vidi šta ti tamna strana kaže:

tamna strana je napisao/la: ›
zašto misliš da kad krenete put Sarvaša da trebate pedalirati bez sekunde prestanka....kreneš od trga do zelenog polja...pa 5 min odmora...pa od zelenog polja do nemetina i opet mala pauza...i vjeruj mi da tako možeš stici gdje god želiš bez obzira na tvoju kondiciju....jer u tvom slucaju nije cilj obaranje nekog rekorda...

Baš to, ide se zbog putovanja kao takvog, ne ruše se rekordi... Smile

#8:  Re: Biciklom od Osijeka do Sarvaša? Autor: evil monkey Post Postano: 07.04.2012. 6:28

ih, tko bi jos i pauzirao Wink mislila sam da tamo uz cestu (i mine) nema bas mjesta za neki odmor...

#9:   Autor: padobranac Post Postano: 07.04.2012. 11:01

Sto se mina tice, bitno je samo da ne ides pisat pored ceste..
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Biciklom od Osijeka do Sarvaša?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::