Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje se u Osijeku i bližoj okolici mogu kupiti sadnice vinove loze?

#1:  Gdje se u Osijeku i bližoj okolici mogu kupiti sadnice vinove loze? Autor: luka_os Post Postano: 22.03.2012. 18:35

Zanima me dali se negdje u Osijeku mogu kupiti sadnice vinove loze?

#2:   Autor: sokrat Post Postano: 22.03.2012. 20:53

..bude na autopijaci... i imaš u erdutu jedan rasadnik....

#3:   Autor: luka_os Post Postano: 22.03.2012. 22:55

sokrat je napisao/la: ›
..bude na autopijaci... i imaš u erdutu jedan rasadnik....


Hvala Sokrate. Probat ću otić do pije. Prošli put nisam vidio. Na netu sam našao dva u Iloku, al to mi je daleko.

#4:   Autor: sokrat Post Postano: 23.03.2012. 7:21

luka_os je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la: ›
..bude na autopijaci... i imaš u erdutu jedan rasadnik....


Hvala Sokrate. Probat ću otić do pije. Prošli put nisam vidio. Na netu sam našao dva u Iloku, al to mi je daleko.

bude na onoj strani od parkinga kada ulaziš....

#5:   Autor: PEGY Post Postano: 23.03.2012. 9:40

bilo je u metrou, lijepe ukorijenjene sadnice, neznam ima li ih još. Treba vidjeti i na polj.institutu oni imaju prvoklasni sadni materijal, pa onda rasadnik Kraš. Nađi si njihove telef. brojeve pa prvo nazovi. Svaka poljo ljekarna u okolici grada ima sadnice, provozaš se kroz čepin, Bizovac, Josipovac....

#6:  Re: Gdje se u Osijeku i bližoj okolici mogu kupiti sadnice vinove loze? Autor: luka_os Post Postano: 23.03.2012. 14:47

Hvala ljudi. Evo prijatelj mi je donio iz Klise. 15kn crni Hamburg

#7:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.03.2012. 20:31

Više vrsta sadnica voća i loze može se kupiti u poljoprivrednim ljekarnama "Prvča". Najbliže su u Čepinu i Dalju. Tamo sam kupila čak i aroniju.

#8:   Autor: nicoll Post Postano: 23.03.2012. 21:17

www.rasadnicihadrovic.com u erdutu..mislim da nemaju lozu, ali imaju hrpu zanimljivih voćki (autohtone vrste bez prskanja, ili sa minimalno) ak se tko odluči nešt uzimat...rasadnik vodi prof.Hadrović, umirovlj.prof.sa poljop.faxa, dobiješ i hrpu savjeta i uputa...eto...

#9:   Autor: luka_os Post Postano: 24.03.2012. 12:58

ja nisam kod njega kupio, ali u Višnjevcu u Biogalu su isto hadrovićeve voćke. Jedino je izbor osnovni
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Gdje se u Osijeku i bližoj okolici mogu kupiti sadnice vinove loze?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::