Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Hrana za mačke

#1:  Hrana za mačke Autor: 123456 Post Postano: 29.01.2012. 15:22

Pozz! Zanima me kakva su vaša iskustva sa hranama za mačke, koje su vrste i proizvođači po vašem mišljenju najbolji i najgori. Koja hrana zaslužuje preporuke, a koja pokude?

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 30.01.2012. 7:48

...uglavnom sam uzimala Kitekat, cjenovno je više-manje u redu...no, NIKAKO samo konzerve - dugoročno macama uništi probavu....moja Regica nikako nije voljela brikete, ali je htjela one punjene mesom....

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 30.01.2012. 10:11

ja sam mome mačoru kupovala whiskas, al onda je on popizdio i počeo lovit vrabce pa sam mu prestala kupovat hranu. Sad je već na golubovima!

#4:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 30.01.2012. 12:48

Moj mačak previše izvoljeva, jeo bi uglavnom hranu iz vrećica, a neće više ni Whiskas ni Kytekat nego Dante divljač ili ribu (bar mi uštedi koju kunu jer je u Kauflandu jeftinija nego druga hrana u vrećicama...) Veterinarka mi je savjetovala da mu kupujem keksiće za sterilizirane mace (da ne bi dobio kamen u bubregu) i konačno i njih jede. Golubovi mi rijetko slijeću u vrt jer ih uspješno lovi, a ulovljene miševe mi donosi pokazati i igra se njima (više ih ne jede jer se prije nekoliko godina otrovao kad je jednog smazao)...
Eh, kako nas te mace "dresiraju", ali i raduju Smile

#5:  Re: Hrana za mačke Autor: simo031 Post Postano: 30.01.2012. 13:34

Vaša mačka bi odabrala ...

#6:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 31.01.2012. 16:25

ne kužim kakvo je to tu iznad ignoriranje i koga?
je li bio neki nedoličan post ili što??

#7:   Autor: simo031 Post Postano: 31.01.2012. 17:43

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
ne kužim kakvo je to tu iznad ignoriranje i koga?
je li bio neki nedoličan post ili što??

 Moj post je iznad tvog, ali ne mogu dokučiti što želiš reći.
Ako je bilo upućeno meni, cijenio bih da mi malo pojasniš. Hvala ...
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Hrana za mačke


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::